HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

200,000 € 800 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme veľký dvojizbový tehlový byt v Banskej Štiavnici Po reko

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

60 € 60 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Platba bez hypoúveru.

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Banskej Štiavnici. Platba bez hypoúveru

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Staré Mesto - Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný 1 alebo 1,5 izbový byt s loggiou (balkón) a výťaho

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Košice-Staré Mesto

160,000 € 3556 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Stav: čiastočne

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

169,000 € 169000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Žiari nad Hronom. Byt by mal byť aspoň po

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 1417 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žemberovce

Reality Žemberovce

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu/chalupu, menší rodinný dom v pôvodnom stave s menší

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Žemberovce

30,000 € 30000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok určený na výstavbu rodinného domu v okrese Spišská Nová

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Svit

Reality Svit

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt vo Svite. Stav: min. čiastočne zrekonštruovaný.

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Svit

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 58 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový zrekonštruovaný byt v centre mesta alebo v šir

Publikované: 09.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

135,000 € 2328 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Svinná

Reality Svinná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Svinná. Podmienkou je pozemok s výmero

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Svinná

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Šamorín

Reality Šamorín

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlž

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

105,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave v mestskej časti Ružinov. Pôvod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

220,000 € 220000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 42 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove. Ideálne novostavba.

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

180,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kameničná

Reality Kameničná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Kameničná, po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Kameničná

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Devínska Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v lokalite Bratislava - Devínska Nová Ves. I

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

200,000 € 4000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v rozsahu Zvolen až po Sliač. Požiadavky: - stav b

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská čas Rača alebo Nové Me

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

270,000 € 3600 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Bratislava II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu rodinný dom v Bratislave II Ružinov Bližšie i

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Levice

Reality Levice

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt, prípadne väčšiu garsónku s balkónom

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

68,000 € 1943 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový iba pôvodnný neprerobený stav bytu. Ak plánujet

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie