HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kalná nad Hronom

Reality Kalná nad Hronom

2 izbový byt | 53 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Kalnej nad Hronom alebo v blízkom okolí ak

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Kalná nad Hronom

70,000 € 1321 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v centre alebo blízkom centre Levíc. Hľadáme

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

100,000 € 1250 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt, či väčšiu garsonku ideálne s balkónom/lodžiou

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

140,000 € 3889 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v meste Liptovský Mikuláš. Ako lokalitu p

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | 1 m²

HOTOVOSTNÝ KLIENT! Hľadáme 1-izbový byt v Poprade vhodný na investíciu. Rýchle jednanie. Bl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Závod

Reality Závod

Rodinný dom | 90 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v dobrom technickom stave, 3-4 izby, napojený

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Závod

115,000 € 1278 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 1 m²

Hľadám 3 izbový byt v meste Lučenec pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hriňová

Reality Hriňová

Rodinný dom | 1 m²

Hľadáme dom v Hriňovej alebo blízkom okolí, ideálne s väčším pozemkom. Klienti chcú bývať pokoj

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Hriňová

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Detva

Reality Detva

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme 2 až 3 izbový byt v Detve s dobrým parkovaním pri bytovke. Je

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Detva

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Hriňová

Reality Hriňová

1 izbový byt | 1 m²

Pre klienta hľadáme menší byt v Hriňovej pre vlastné bývanie, nie investíciu. Bližšie infor

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Hriňová

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Hriňová

Reality Hriňová

2 izbový byt | 1 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Hriňová

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme poschodový rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou do 100000

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Dvory nad Žitavou

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-4 izbový rodinný dom v obci Tvrdošovce okres Nové Zámky

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Tvrdošovce

100,000 € 200 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jasová

Reality Jasová

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Jasová, prípadne v jej okolí. Dom môže

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Jasová

70,000 € 538 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Nových Zámkoch. Byt by mal byť po kompl

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

300,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Malacky. Platba v hotovosti. Cena

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Malacky

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Malacky. Platba v hotovosti. Cena

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Malacky

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho prevereného klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Nových Zámkoch. Požiadavky kli

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

95,000 € 1583 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v Nových Zámkoch. Cena sa odvíja od lokality

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

75,000 € 75000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Vranove nad Topľou Bližšie informác

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Vranov nad Topľou

120,000 € 1846 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Prešov

Reality Prešov

4 izbový byt | 95 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prešov

199,000 € 2095 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prešove. Bližšie informácie Vám rad

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prešov

120,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Sabinov

Reality Sabinov

Garsónka | 20 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsonku v Sabinove, najlepšie v pôvodnom stave. Bliž

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Sabinov

70,000 € 3500 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v meste Nové Zámky. Byt by mohl byť po rekon

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

80,000 € 1143 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie