Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v časti okresného mesta Sabino
90,000 € 90 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme byt vhodný na kompletnú rekonštrukciu. Ak máte byt v pôvodnom s
85,000 € 85000 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový, alebo 4-izbový byt na predaj v Brezovej pod Bra
Cena dohodou
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta s pripraveným financovaním súrne hľadáme 3-izbový byt v Trnave do 178 0
178,000 € 178000 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1- izbový byt v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves,
45,000 € 45000 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade, ideálne centrum alebo sídlisko
150,000 € 150000 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Stav: min. čias
165,000 € 165000 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves,
60,000 € 60000 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v meste Levoča a blízkom okolí. Cena: do 200.
200,000 € 200000 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, ideálne sídlisko Tarča ale
Cena dohodou
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt s balkónom v meste Krompachy, okres Spišská Nová V
Cena dohodou
4 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 4-izbový byt v meste Levoča, cena závisí od stavu nehnuteľnosti
Cena dohodou
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite Pod Vŕškami v Žiari nad Hronom. P
85,000 € 1700 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu/chalupu, menší rodinný dom v pôvodnom stave s menší
30,000 € 30000 €/m²
2 izbový byt | 65 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2i byt v širšom centre Žiliny. Preferované sú tichšie lokality
170,000 € 2615 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme RD v lokalite: -Mostová -Čierna Voda -Čierna Brod -Košúty
200,000 € 333 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 alebo 3i byt v centre Žiliny. Preferované sú tichšie lo
190,000 € 2375 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme ihneď obytný rodinný dom v obci Hodruša-Hámre, časť Dolné
130,000 € 130000 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite medzi Ivankou pri Dunaji a Sládko
130,000 € 2097 €/m²
Garsónka | 29 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v dobrej lokalite. Ul. Chrásteka. Platba bez hy
40,000 € 1379 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Za ponuky Vám vopred
85,000 € 1700 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňujem
85,000 € 85000 €/m²
Garsónka | 25 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v Žiari nad Hronom, platba v hotovosti. Cena zál
42,000 € 1680 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jedno až dvojizbový byt v novšej časti sidliska Ťahanov
150,000 € 150000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.