PREDANÝ!!! 2-izb. byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Veľký Bysterec | 54 m²

PREDANÝ !!! Ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť ! Ponúkam na predaj krásny, svetlý a pr

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! 2,5 izb. byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Chočská | 62 m²

REZERVOVANÉ!!! AstonReal ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Dolnom Kubíne, časť BANISKO. Byt o

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj poľnohospodárske pozemky v meste Trstená, 18749m2

Reality Trstená

Orná pôda | Trstená | 18,749 m²

AstonReal ponúka na predaj poľnohospodárske pozemky v meste Trstená. Pozemky sú vedené ako orná

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trstená

65,000 € 3 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadáme pre klienta 1-izbový byt v Tvrdošíne, HOTOVOSŤ

Reality Tvrdošín

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta 1-izbový byt s balkónom v Tvrdošíne, Medvedzie. Platba v hoto

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Tvrdošín

70,000 € 1795 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ 3 izbový byt VYSOKÉ TATRY s balkónom 76m²

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nový Smokovec | 76 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : priestranný a svetlý byt s balkónom vo Vyso

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

260,000 € 3421 €/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárskych priestorov - POPRAD - centrum - 17 m2

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Nám.Sv.Egídia | 17 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na: prenájom kancelárske priestory v budove Alfa priamo

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

250 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v mestskej časti Srňacie, 7000m2

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | 7,000 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Srňacie, okres Dolný Kubín. Pozemok o v

Publikované: 08.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

25 €/m2 25 €/m2

člen NARKS

Luxusný apart. Vys. Tatry - Veľká Lomnica, 7 izieb, 321 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Veľká Lomnica | 256 m²

EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica, luxusný apartmán.

Publikované: 03.02.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

725,000 € 2832 €/m²

člen NARKS

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovskej doline – Jasná na dosah

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 46 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj elegantný investičný apartmán v prestížnom apartmánovom k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

218,000 € 4739 €/m²

člen NARKS

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská | 58 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový a nadštandardne zariadený apartmán s výmerou 58 m², situovan

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

Súrne kúpim 2 izbový byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Súrne kúpim 2 izbový, prípadne menší 3 izbový byt v Dolnom Kubíne. Byt hľadám pre staršiu pani,

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

110,000 € 1833 €/m²

člen NARKS

Apartmán - HREBIENOK RESORT I. - 45 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 39 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

332,100 € 8308 €/m²

člen NARKS

! ! ! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

2 izbový byt | Banícka | 52 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ b]AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponu

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj! Nádherná Liptovská drevenica chalupa s dušou. Lipt. Kľačany

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovské KĽačany | 77 m²

AstonReal ponúka na predaj ! Drevenica, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

228,000 € 2961 €/m²

člen NARKS

Ešte nižšia cena!!! Drevený záhradný domček určený na ODVOZ !!

Reality Dolný Kubín

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 24 m²

Ešte nižšia cena!!! AstonReal ponúka na predaj drevený záhradný domček určený na odvoz. Domček

Publikované: 03.08.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

8,900 € 371 €/m²

člen NARKS

Prenájom! Rodinný domček v Lipt. Ondrašovej - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovská Ondrašová | 160 m²

AstonReal ponúka na prenájom menší rodinný dom - novostavbu v Liptovskej Ondrašovej (okres Lipt

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Liptovský Mikuláš

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Apartmán HREBIENOK RESORT I. - 69 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 44 m²

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

509,220 € 11291 €/m²

člen NARKS

Predaj !Elegantný byt s wellness prvkami pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská dolina | 58 m²

Exkluzívny investičný byt v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej Realitná kancelária AstonR

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

Hľadáme Rodinný dom v okrese Tvrdošín

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | 140 m²

AstonReal hľadá pre klienta Rodinný dom v okrese Tvrdošín. Dom v okolí Tvrdošína do 5 km. Rodi

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Tvrdošín

180,000 € 1286 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM! rodinný dom s pozemkom- okolie Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, okolie Liptovský Mikuláš Zastavaná plocha cca 12

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Mikuláš

150,000 €

člen NARKS

2-izbový INVESTIČNÝ APARTMÁN VYSOKÉ TATRY-TATRANSKÁ ŠTRBA, 62,28

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Tatranská Štrba | 53 m²

AstonReal Maklér: Angelika Topoliová Ponuka na predaj : Novostavbu apartmánov vo Vysokých Tat

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

198,700 € 3749 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a Predám aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Poprad

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch PREDANÉ!!!! ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S DVOMI BALKÓNMI– NOVOMESK

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Priestory na prenájom. Námestie POPRAD s výkladom 64m²

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie sv. Egidia | 64 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na prenájom lukratívne priestory v centre mesta. Priest

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

1,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka na predaj kompletn

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Rodinné domy na predaj (22996)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie