Predaj: apartmán 60 m2 + 15 m2 terasa, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kpt. Nálepku | 60 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový, slnečný a priestranný apartmán s terasou v Liptovskom Mikul

Publikované: 12.10.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2717 €/m²

člen NARKS

Užite si dokonalý KOMFORT vo vlastnom súkromnom rezorte

Reality Krupina

Rodinný dom | Nezadaná | 440 m²

Predstavujeme Vám miesto, kde sa každodenný ruch mení na pokoj, súkromie a absolútny relax. Tá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Krupina

425,000 € 966 €/m²

člen NARKS

VEĽKÝ RODINNÝ DOM pre VEĽKÚ RODINU - CENTRUM BB - MESTSKÝ PARK

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

AstonReal Vám Exkluzívne ponúka JEDINEČNÚ nehnuteľnosť na predaj v PRIAMOM centre mesta Banská

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

550,000 € 2200 €/m²

člen NARKS

3izb. INVESTIČNÉ APARTMÁNY VYSOKÉ TATRY-TATR. ŠTRBA, 111,17m2

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Tatranská Štrba | 92.92 m²

AstonReal Maklér: Angelika Topoliová Ponuka na predaj : Novostavbu apartmánov vo Vysokých Tat

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

337,800 € 3721 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 8.469m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 8,469 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Krásna chalupa so záhradou na predaj

Reality Malacky

Rodinný dom | Studienka | 60 m²

Ponúkame na predaj krásnu historickú chalupu v obci Studienka pri Malackách, ktorá spája autent

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malacky

114,500 € 1908 €/m²

člen NARKS

Predaj: zrekonštruovaný 3 izb byt/apartmán 64m2 Panoráma

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Astonreal Ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt/apartmán, v Panorama na Donov

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

člen NARKS

dostali sme DOPYT! hľadáme 1i byt do 145.000€, ŽILINA - CENTRUM

Reality Žilina

1 izbový byt | Centrum | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v ŽILINE - CENTRUM. Cena nehnuteľ

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Žilina

145,000 €

člen NARKS

!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

2 izbový byt | 58 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Investičný apartmán Vysoké Tatry - Stará Lesná s balkónom a park.miest

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Stará Lesná | 57 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - v Starej Lesnej v lokalite hotela Lesná, pekný

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

275,000 € 4825 €/m²

člen NARKS

Prenájom: Kancelárskych priestorov Poprad-západ

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²

AstonReal ponúka v Poprade - západ, na prenájom kancelárske priestory. Nachádzajú sa v zrekonšt

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

143 €/m2/rok 143 €/m2/rok

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Priestranný 2-izbový byt, balkón, rek., Beckovská,Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Beckovská | 53 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj priestranný, zrekonštruovaný, slnečn

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

139,500 € 2632 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: DVOJDOM - 2 domy, 3 byt. jednotky - Investičná ponuka

Reality Lieskovec

Rodinný dom | Osloboditeľov | 360 m²

AstonReal ponúka na predaj exkluzívne dvojdom - dva domy, dve súpisné čísla, 3 bytové jednotky

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

248,000 € 689 €/m²

člen NARKS

Predaj: Záhradka s pivnicou v Skalici - LIŠTINY - NOVÁ CENA !!!!

Reality Skalica

Vinica, chmelnica | Lištiny | 443 m²

AstonReal ponúka na predaj slnečnú Záhradku s chatkou o rozlohe 410m2 t.j. cca 45x9m, v záhradk

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

33,500 € 76 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok s panoramatickým výhľadom Čertov 9.100 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 9,100 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok Lazy pod Makytou- Čertov 34.442 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 34,442 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

Predaj: 3 izbový apartmán DONOVALY - apart. dom ŠAFRÁN

Reality Donovaly

Apartmán | Donovaly | 68 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj apartmán vlokalite Donovaly v apartmánovom dome Šafrán. Celková

Publikované: 05.08.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Donovaly

170,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Novostavba 3-izbový byt, 64 m2, balkón, Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhová | 64 m²

Astonreal ponúka na predaj 3- izbový bytv novostavbe v Slovenskom Grobe na Dúhovej ulici -Malý

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

204,990 € 3203 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta 3-izbový byt - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 68 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 15.04.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

140,000 € 2059 €/m²

člen NARKS

Hospodársky pozemok, TTP a les rozloha: 30 ha, Kokava Nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Rekreačný pozemok | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

0.72 €/m2 1 €/m2

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta 2-izbový byt, balkón, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

128,000 €

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 2 izb.alebo 3 izb. byt, LEDNICKÉ ROVNE

Reality Lednické Rovne

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt alebo 3-izbový byt, a to v obci LEDNICKÉ ROVNE. CENU

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Lednické Rovne

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 360 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Lánska | 65 m²

AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj tento veľmi pekný, zariadený 3-izbový byt na ul

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

137,000 € 2108 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (22996)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie