Predaj: Slnečný Stavebný pozemok 1207 m2, Badín, krásny výhľad

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,207 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Badín

210 €/m2 210 €/m2

člen NARKS

HĽADÁME veľký 2i byt ALEBO 3i byt, Považská Bystrica - Lánska

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Lánska | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta veľký 2-izbový byt, poprípade 3-izbový byt o ce

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

138,000 €

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ pozemok o výmere 1 000 m2 - Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

AstonReal: PREDANÉ slnečný pozemok o výmere 1 000 m2 v Malom Slavkove. Ponúkaný pozemok podľa

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

49,000 € 49 €/m²

člen NARKS

Rekreačný pozemok v obci Nimnica 3233m2

Reality Nimnica

Rekreačný pozemok | Nimnica | 3,233 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 3233 m2 v obci Nimnica, kt

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

21,000 € 6 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: ZRUBOVÁ chata, úžitková plocha 50 m, pozemok 368 m2, RYKYNČICE

Reality Krupina

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

AstonReal ponúka na predaj ZRUBOVÚ chatu v lokalite RYKYNČICE, konkrétne Dolné Rykynčice, okres

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krupina

150,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

Pozemok na športové a rekreačné účely Čertov- 19.340m2

Reality Lazy pod Makytou

Komerčná zóna | Čertov | 19,340 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok na športové účely v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov.

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

24 €/m2 24 €/m2

člen NARKS

Prenájom: komerčný priestor 28 m2, v centre B. Bystrice, Nám. Slobody

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 28 m²

AstonReal Vám ponúka v polyfunkčnom objekte K2, Námestie slobody 8 na prenájom priestor o celko

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

335 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na rekreačné účely- Lazy pod Makytou/ Čertov 2.252 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 2,252 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov vhodný na výstavbu

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

66,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Predaj Rodinný dom v Skalici

Reality Skalica

Rodinný dom | Skalica | 80 m²

AstonReal ponúka výhradnom zastúpení rodinný dom v Skalici v širšom centre mesta. Dom je v stav

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

Posledných 5 Stavebných pozemkov 573m2 a 525m2 a Martine Priekope

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Priekopa | 509 m²

Posledných 5 pozemkov Stavebný pozemok č. 3- 524m2, Stavebný pozemok č. 4- 525m2, Stavebný po

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

Rodinný dom | Jánošíkova | 120 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj kompletne prerobený 5 izbový Dom s pozemkom 547 m2

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

315,000 € 2625 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM: štýlový, zariadený 3-izbový byt s loggiou Komenského ul.

Reality Púchov

3 izbový byt | Komenského | 64 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM slnečný, zariadený 3-izbový byt

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj: Penzión - Kúria, Ivachnová - Lazy, pozemok 10.328m2

Reality Ružomberok

Hotel, penzión, ubytovňa | Ivachnová | 450 m²

AstonReal ponúka na predaj penzión v obci Ivachnová - Lazy. Leží na rovinatom pozemku s rozloh

Publikované: 30.09.2011 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Ružomberok

599,000 € 515 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: Pozemok o výmere 1.039m2, Ludrová

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Ludrová | 1,039 m²

- PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok do budúcna (na výstavbu rodinného domu

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj! Nádherná Liptovská drevenica chalupa s dušou. Lipt. Kľačany

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovské KĽačany | 77 m²

AstonReal ponúka na predaj ! Drevenica, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

228,000 € 2961 €/m²

člen NARKS

Ešte nižšia cena!!! Drevený záhradný domček určený na ODVOZ !!

Reality Dolný Kubín

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 24 m²

Ešte nižšia cena!!! AstonReal ponúka na predaj drevený záhradný domček určený na odvoz. Domček

Publikované: 03.08.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

8,900 € 371 €/m²

člen NARKS

Prenájom! Rodinný domček v Lipt. Ondrašovej - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovská Ondrašová | 160 m²

AstonReal ponúka na prenájom menší rodinný dom - novostavbu v Liptovskej Ondrašovej (okres Lipt

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Liptovský Mikuláš

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ: OZVITE SA MI A PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Štefana Moyzesa | 75.53 m²

-PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 77m2 (aj s pivnicou), ktorý sa na c

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ: 2,5 izbový byt - 59m2, s balkónom, Ružomberok - Plavisko

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Plavisko | 54.44 m²

PREDANÉ-AstonReal ponúka na predaj 2 a pol izbový byt po rekonštrukcii, nachádzajúci sa na 4. p

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ: OZVITE SA MI A PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 68 m²

REZERVOVANÉ. AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 3i byt v pôvodnom stave.

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

1 € 1985 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izbový byt - 69m2, Ružomberok - Ž. Silbigera

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Ž. Silbigera | 60 m²

AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt bez balkó

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

120,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Radvaň | 71 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj slnečný 3-iz

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,900 € 2534 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v mestskej časti Srňacie, 7000m2

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | 7,000 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Srňacie, okres Dolný Kubín. Pozemok o v

Publikované: 08.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

25 €/m2 25 €/m2

člen NARKS

PREDANÝ!!! 2-izb. byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Veľký Bysterec | 54 m²

PREDANÝ !!! Ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť ! Ponúkam na predaj krásny, svetlý a pr

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22996)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie