VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT, DOBROVIČOVA, BA I, STARÉ MESTO.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovičova | 62 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - PRIESTRANNÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, LUŽNÁ UL., BRATISLAVA V, PETRŽALKA,

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lužná | 52 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, kompletne zariadený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Pet

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj, Apartmán s priestranným balkónom a parkovacím miestom, Podhájska

Reality Podhájska

Garsónka | Termálna | 27 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán o výmere 27 m², situovaný v modernej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Podhájska

79,900 € 2959 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok, Malý Slavkov 709m2

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | 709 m²

Na predaj stavebný pozemok: 709 m² 97000,-, Pozemok je možné kúpiť samostatne alebo spolu s ve

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

97,000 € 137 €/m²

Novinka
Novinka

NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 4-IZB. BYT S LOGGIOU ČAKÁ NA PRVÉHO NÁJOMCU,PRTRŽALKA-WOLKROVA UL

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 85 m²

NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 4-IZB. BYT S LOGGIOU ČAKÁ NA SVOJHO NÁJOMCU,PRTRŽALKA-

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v tichej časti priamo pod lesom / Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | 175 m²

Realitná kancelária B10 vám ponúka na predaj nadčasový rodinný dom, ktorý v sebe spája pokoj le

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

429,000 € 2451 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom na prenájom / Zobor priamo pod lesom

Reality Nitra

Rodinný dom | 175 m²

Realitná kancelária B10 vám ponúka na prenájom nadčasový rodinný dom, ktorý v sebe spája absolú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Nitra

2,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Útulný 3 izbový byt /84m2/ s dvoma balkónmi na Čermáni

Reality Nitra

3 izbový byt | 84 m²

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký 3 izbový byt s dvoma balkónmi. Má výmeru 84m2 a nachá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

189,990 € 2262 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VÝROBNO/SKLADOVACIE PRIESTORY O PODLAHOVEJ VÝMERE 285M2 LIETAVSKÁ LÚČKA

Reality Lietavská Lúčka

Priestor pre výrobu | 505 m²

TUreality ponúka na predaj výrobno/skladovacie priestory v obci Lietavská Lúčka vzdialenej 5km

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Lietavská Lúčka

395,000 € 782 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predám 3 izbový byt s balkónom Vargové pole

Reality Rožňava

3 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave Vargové pole Byt sa nachádza na 4. p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Rožňava

79,999 € 1455 €/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU | SUCHOHRAD | TERASA | ŠATNÍK | POZEMOK 456 m²

Reality Malacky

Rodinný dom | Družstevná | 150 m²

Ponúkame na predaj kompletne novú, ešte neobývanú 5-izbovú novostavbu rodinného domu v pokojnej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malacky

299,000 € 1993 €/m²

Novinka
Novinka

3-izb. Byt - Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Družby | 114 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný 3-izbový byt s veľkorysou úžitkovou plochou až 114 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

170,000 € 1491 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

LÚČNY DVOR - INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK - 2495M2

Reality Galanta

Komerčná zóna | Lúčny dvor | 2,495 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný stavebný pozemok 40 km od Bratislavy, medzi Sencom a Sládkovi

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

299,999 € 120 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s možnosťou podnikania s 1038 m2 pozemkom v Tr. Teplej, časť Dobrá

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | Dobrá | 171 m²

Exkluzívne iba u nás, vám ponúkame na predaj rodinný dom s 1038 m2 pozemkom v Trenčianskej Tepl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Teplá

179,500 € 1050 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

"ĎALEKO OD HLUČNÉHO DAVU", 4+ IZB. DOM, AUTENTICKÝ VIDIEK

Reality Dlhá

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Nájdite svoj pokojný prístav v obci Dlhá – dom so slnečnou záhradou a vôňou čerešní. Túžite sp

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dlhá

249,000 € 1779 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Obchodný priestor s historickou pivnicou v centre Trnavy – po rekonštrukcii, s jedinečnou atmosférou

Reality Trnava

Obchodné priestory | Halenárska | 203.49 m²

CASMAR RK ponúka na prenájom atraktívny obchodný priestor v historickom centre mesta Trnava, na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 2 izbový byt v obľúbenom projekte ARBORIA PARK

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestká | 51.11 m²

Ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenom reziden

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3716 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Moderný 4-izbový bungalov s fotovoltikou, garážou a minimálnymi nákladmi – Modrovka

Reality Piešťany

Rodinný dom | Modrovka | 133 m²

Moderný 4-izbový bungalov s fotovoltikou, garážou a minimálnymi nákladmi – Modrovka Ponúkame n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Piešťany

307,990 € 2316 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Obchodný priestor v centre Trnavy – novozrekonštruovaný s historickou atmosférou

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Halenárska | 80 m²

CASMAR RK ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor v historickom centre mesta Trnava, na f

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Bývanie s podnikaním - rodinný dom s AUTOSERVISOM v obci Streženice

Reality Streženice

Rodinný dom | Púchovská | 134 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom cca 700m². Nachádza sa vo vyhľadávanej lo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Streženice

259,000 € 1933 €/m²

Novinka
Novinka

4-izbová jednotka v dvojdome so záhradou a parkovaním

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | 99.5 m²

Ponúkame na predaj modernú 4-izbovú bytovú jednotku v dvojdome, situovanú v novovybudovanej lok

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

279,900 € 2813 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trnava

Obchodné priestory | Halenárska | 80 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom dvojizbového bytu v novostavbe Prúdy

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska 5 | 1 m²

Ponúkame na prenájom moderný a vkusne zariadený 2-izbový byt v novostavbe Prúdy – I. etapa. By

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 750 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Letná | 108.15 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Suchá nad Parnou, nachádzajúci sa v pokojnej čas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

303,000 € 2802 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1404)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (746)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22943)
Upresniť hľadanie