Rodinný dom | 113.54 m²
Na predaj moderná 4-izbová novostavba rodinného domu v obci Suchá nad Parnou, len pár minút od
303,000 € 2669 €/m²
Obchodné priestory | Halenárska | 123.49 m²
Historická pivnica v centre Trnavy – jedinečný priestor s atmosférou CASMAR RK ponúka na prená
800 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dolné Orešany | 77 m²
Hľadáte spojenie moderného komfortu, pokoja vidieka a bezpečia pre vaše deti? Ponúkame Vám na p
195,990 € 2545 €/m²
2 izbový byt | 59 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt v obci Suchá nad Parnou. Byt sa nachádza na 3. po
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Garáž | Včelárska | 1 m²
Ponúkam na prenájom garážové parkovacie miesto v novostavbe Prúdy – I. etapa. Parkovanie sa nac
40 €/mesiac 40 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Považská | 70 m²
Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah ruky, obklopené zeleňou a s nákladmi, ktoré nezaťažia
174,990 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Strieborná | 120 m²
Ponúkame na prenájom krásny moderný rodinný dom po kompletnej a štýlovej rekonštrukcii v lukrat
1,250 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Priestor pre výrobu | Československej armády | 388 m²
Ideálny priestor pre vašu firmu v meste Martin (výrobný, skladový alebo prevádzkový) Ponúkame
3.46 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Dolný Kalník | 15,473 m²
Realitná kancelária MAX Profi reality ponúka na predaj jedinečný investičný pozemok v obci Doln
33 €/m2 33 €/m2
Rodinný dom | Bystrička - Lazky | 138 m²
MAX PROFI Reality exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový zrekonštruovaný nízkoenergetický rodinn
234,900 € 1702 €/m²
3 izbový byt | Priehradka | 137 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný, veľkometrážny, kompletne zariadený 3-izbový byt nach
780 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Iný stavebný pozemok | Podhradie | 2,125 m²
Investičná príležitosť v srdci Turca – budúce stavebné pozemky v obci Podhradie (okres Martin)
26 €/m2 26 €/m2
Objekt pre obchod | Žabokreky | 240 m²
***Pozrite si video k ponuke *** Ponákame na predaj podnikateľský objekt ktorý sa na
119,000 € 496 €/m²
2 izbový byt | J. Šípoša | 66 m²
MAX Profi reality ponúka na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lok
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | pri siľave I | 13,790 m²
DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ – ROZVOJOVÉ ÚZEMIE, MARTIN – TOMČANY Exkluzívne ponúkame na predaj u
47 €/m2 47 €/m2
Orná pôda | mošovce | 100,000 m²
Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 100.000 m2 v obci Mošovce, vhodný pre investorov, hospodár
Cena dohodou
2 izbový byt | Kulíškova | 54 m²
So súhlasom vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj 2-izb. byt nachádzajúci sa v tichej loka
269,000 € 4981 €/m²
Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²
Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio
470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Lenčova | 51 m²
Moderný 2-izbový byt v projekte Rudiny II – ideálny pre mladý pár alebo investíciu Lokalita: Ž
217,000 € 4255 €/m²
3 izbový byt | Drobného | 71 m²
Predáme 3-izbový byt po práve dokončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa na
259,900 € 3661 €/m²
3 izbový byt | Beňovského | 75 m²
269,900 € 3599 €/m²
1 izbový byt | Bottova | 38 m²
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACY
660 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 150 m²
PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI V OBCI SIRNÍK Cena: 61 000 € EXKLUZÍVN
61,000 € 407 €/m²
Obchodné priestory | Stráňany | 200 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na prenájom atrak
900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.