VYMEŇ SUSEDA! - Prenájom nebytového priestoru – Nejedlého ulica, Dúbravka (BA IV)

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Nejedlého | 100 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor v novej polyfunkčnej budove na Nejedlého ulici v bratisl

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

940 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

ESTATE INVEST – Exkluzívna investičná nehnuteľnosť o výmere 1000m2 s luxusným veľkometrážnym bytom v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 1,000 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú investičnú nehnuteľnosť v úplnom centre mesta Banská Bystrica o ce

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s veľkým balkónom a murovanou pivnicou s výnimočným potenc

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT s BALKÓNOM, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA RUŽINOV, HABURSKÁ UL., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 68.77 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zrekonštruovaný, kompletne zariadený, 3 izb. byt s balkó

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4070 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Projekt „Penzión Svet Seniorov“ s platným stavebným povolením.

Reality Šrobárová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,467 m²

Ponúkame na predaj lukratívny investičný celok v obci Šrobárová (okres Komárno) určený na výsta

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Šrobárová

299,999 € 67 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ INVESTIČNÝ POZEMOK, REKREAČNÁ ZÓNA S VEĽKÝM POTENCIÁLOM, V OBCI DUNAJSKÁ LUŽNÁ

Reality Dunajská Lužná

Rekreačný pozemok | 21,580 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý investičný pozemok s výmerou 21 580 m², situovaný v pokojnej lokal

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

100 €/m2 100 €/m2

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK 861m2.

Reality Šenkvice

Pozemok pre rodinné domy | 861 m²

Ponúkame na predaj nádherný stavebný pozemok, pričom jeho najväčšou devízou je umiestnenie. Poz

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Šenkvice

199,900 € 232 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 2 IZB. BYT SO ZÁHRADKOU A PARKOVANÍM, FIALOVÁ UL., BRATISLAVA V, PETRŽALKA,

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 63 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, nadštandardne zariadený, doposiaľ neobývaný 2-izbový byt vo v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – Exkluzívny pozemok na predaj priamo pri jazere Veľké Košariská, Rovinka.

Reality Rovinka

Pozemok pre rodinné domy | 1,075 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, slnečný pozemok priamo pri brehu jazera. Celková výmera pozemku

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

549,900 € 512 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – Výnimočný 3izb. dizajnový byt, 87.00 m2 zariadený vo vysokom štandarde, v srdci mesta Wiener Neustadt.

Reality Wiener Neustadt

3 izbový byt | Rakúsko | Wiener Neustadt | Grazerstrasse

Ponúkame na predaj výnimočný 3 izbový dizajnový byt o celkovej výmere 87.00 m2 s vysokými strop

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Wiener Neustadt

289,900 € 3332 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 4-izbový byt v krásnej tichej lokalite Šamorína – predzáhradka a moderný koncept, posledný byt voľný

Reality Šamorín

Rodinný dom | 123 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4 izbový byt v jedinečnom koncepte výstavby s tromi jednotkami s v

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ESTATE INVEST - EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - REZIDENČNÝ PROJEKT MAGURSKÁ, BRATISLAVA – KRAMÁRE.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Magurská | 1,172 m²

Vážený pán/pani Developer, dovoľte nám predstaviť Vám jedinečnú investičnú príležitosť v exklu

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný, stavebný pozemok na predaj 1154.00 m2 + podiel na ceste, všetky IS, Stupava.

Reality Stupava

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,154 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok o celkovej výmere 1154.00 m2 a podiel na prístupo

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

290,000 € 251 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE INVESTOROV ČI DEVELOPEROV

Reality Dunajská Lužná

Iný poľnohosp. pozemok | 5,434 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý investičný pozemok s výmerou 5434 m², situovaný v pokojnej obci Du

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

80 €/m2 80 €/m2

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Na predaj stavebný pozemok s výnimočným výhľadom 614 m² – Nové Košariská, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre bytovú výstavbu | 614 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 614 m² v krásnej rekreačno-obytnej lok

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

128,000 € 208 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM ŠALGOČKA.

Reality Šalgočka

Pozemok pre rodinné domy | 980 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, stavebný pozemok o celkovej výmere 980.00 m2 napojený na všetky i

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Šalgočka

99,900 € 102 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Dunajská Lužná

Rekreačný pozemok | 1,075 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

549,900 € 512 €/m²

člen NARKS

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 1,000 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA - NOVÝ 4 IZB. TEHLOVÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ SLEPEJ ULICI, HVIEZDOSLAVOV

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Veterná | 123 m²

Ponúkame na predaj nový 4 izbový tehlový bungalov na konci tichej slepej ulice v stabilizovanom

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

309,990 € 2520 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! - VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT S PRIESTRANOU LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA, BA IV, PÚPAVOVA ul., KARLOVÁ VES.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 71.73 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom 3 izbového bytu s úžasnou atmosférou

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3206 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA – PRIESTOR PRE KANCELÁRIU ALEBO FIRMU 380 m2 SO ZÁHRADOU A GARÁŽOU, DUNAJSKÁ STREDA - CENTRUM.

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Biskupa Kondého | 380 m²

Ponúkame na predaj priestranný a nadštandardne zariadený priestor vhodný pre sídlo firmy alebo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

349,900 € 921 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 2 IZB. BYT, PET FRIENDLY, VAJNORSKÁ, NOVÁ DOBA, BRATISLAVA III, NOVÉ MESTO.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 43.18 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

VÝNIMOČNÝ 2 IZB. KLIMATIZOVANÝ BYT, PRI HORSKOM PARKU, MARTINENGOVA, BRATISLAVA I - STARÉ MESTO.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Martinengova | 55 m²

Ponúkame na prenájom príjemný, kompletne zariadený 2-izbový 55 m² byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality v Martine (746)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22943)
Upresniť hľadanie