Na predaj RD po kompletnej rekonštrukcii, Ratnovce, Piešťany

Reality Ratnovce

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj tehlový rodinný dom v obci Ratnovce, len 5 minút autom od Piešťan, po kompletnej reko

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

210,000 € 2625 €/m²

člen NARKS

*Na prenájom* skladová hala 500 m2 v Piešťanoch

Reality Piešťany

Priestor pre sklad | Priemyselná | 500 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory - hala na Priemyselnej ulici v Piešťanoch o výmere

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Skvelá lokalita - na predaj rodinný dom, Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Matúškova | 200 m²

12300 - Na predaj veľký rodinný dom, ktorý sa nachádza v skvelej lokalite mesta Piešťany, v šir

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Piešťany

390,000 € 1950 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 1-izbový byt, Piešťany

Reality Piešťany

1 izbový byt | sv. Cyrila a Metoda | 34 m²

Na prenájom 1-izbový byt v bytovom dome "Zornica centrum" v Piešťanoch. Výmera bytu je 34 m2,

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj samostatná zvernica-poľovný revír 100 ha, Jablonica

Reality Jablonica

Lesná pôda | . | 1,000,000 m²

1101 - Na predaj samostatná zvernica nachádzajúca sa v Malých Karpatoch v nadmorskej výške 250

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jablonica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Vaše nové sídlo v Piešťanoch: moderné kancelárie 670 m² na dvoch podlažiach

Reality Piešťany

Administratívny objekt | 670 m²

Hľadáte reprezentatívne, priestranné a kompletne vybavené kancelárske priestory pre váš tím? Po

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

*NOVÁ CENA* 4-izbový RD s potenciálom ďaľšieho 3i domčeka na prenájom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 106 m²

Predstavujeme Vám priestranný, tehlový 4-izbový rodinný dom o výmere 106 m2 len 5 minút cesty a

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

264,900 € 2499 €/m²

člen NARKS

Santa Rosalía Lake Costa Cálida Španielsko INVESTIČNÁ PONUKA

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponúkame na predaj exkluzívne turistické apartmány v prémiovom rezorte Santa Rosalía Lake & Lif

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

281,900 € 3396 €/m²

člen NARKS

*VÝNIMOČNÝ* stavebný pozemok s nádherným výhľadom

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | 633 m²

Ponúkame Vám na predaj tento výnimočný pozemok s rozlohou 633 m² ako ideálnu príležitosť pre vý

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banka

136,900 € 216 €/m²

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* 2i byt v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Pobedim | 71.23 m²

Nezmeškajte príležitosť ešte pre kolaudáciou, v ponuke už len jeden 2-izbový byt v prvom bytovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

134,621 € 1890 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Rodinný dom/chalupa po rekonštrukcii, Stará Myjava

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom – chalupu v obci Stará Myjava, ktorá prešla kompletnou re

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

120,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

*VÝRAZNÁ ZĽAVA* nehnuteľnosť v centre Piešťan * vysoký potenciál výnosu z prenájmu

Reality Piešťany

Rodinný dom | Teplická | 327 m²

Ponúkame na predaj výnimočný objekt nachádzajúci sa v samotnom srdci Piešťan, na Teplickej ulic

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Piešťany

389,000 € 1190 €/m²

člen NARKS

Flexibilný komerčný objekt obec Podolie, hala, veľký pozemok - výborná investícia s potenciálom

Reality Podolie

Rodinný dom | 222 m²

Ponúkame na predaj jedinečný objekt v obci PODOLIE s veľkorysým pozemkom 1277 m², ktorý je prís

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Podolie

199,000 € 896 €/m²

člen NARKS

*Nová atraktívna cena* RD v Piešťanoch – výťah, garáž, záhrada, tichá lokalita

Reality Piešťany

Rodinný dom | Pod Párovcami | 159 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývať v priestrannom rodinnom dome v radovej zástavbe,

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Piešťany

255,000 € 1604 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v blízkosti golfového ihriska a kúpeľov Piešťany

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 537 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný stavebný pozemok v absolútnej blízkosti kúpeľov SPA Piešťany,

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

134,000 € 250 €/m²

člen NARKS

Atraktívna orná pôda 6 672 m² – Banka pri Piešťanoch, ideálna investícia

Reality Banka

Orná pôda | 6,672 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 6 672 m² nachádzajúci sa v extraviláne obce Banka, v blízk

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banka

3.5 €/m2 4 €/m2

člen NARKS

Záhradka s chatou na Kalsovom na predaj

Reality Považská Bystrica

Záhradná chatka | M. Kukučína | 60 m²

Ponúkame na predaj terasovitú záhradku o výmere 564m2 v záhradkovej osade Kalsové. Na pozemku

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

33,000 € 550 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA KOŠICKEJ V PROJEKTE ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 58.89 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj práve skolaudovaný 2-izbový byt v nadštandardnom rezidenčnom

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,500 € 6495 €/m²

Rodinný dom 3 izbový Kajal - Novostavba

Reality Galanta

Rodinný dom | Kajal | 58 m²

SaleA- váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný nízkoenergetický dom o vým

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Galanta

150,000 € 2586 €/m²

Novinka
Novinka

ARETÉ REAL- PREDAJ TEHLOVÉHO 2IZB.BYTU V PEZINKU, CENTRUM, S BALKÓNOM A MUROVANOU PIVNICOU

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradná | 55 m²

Areté real. Máme pre Vás novú ponuku-Predaj. Ak si túžite po ťažkom dni oddýchnuť v krásnom by

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,000 € 3618 €/m²

Novinka
Novinka

GARÁŽ S ELEKTRIKOU, 20m2, ŽILINA - HLINY IV.

Reality Žilina

Garáž | Vojtecha Spanyola | 20 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojacu garáž v meste Ži

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Žilina

23,990 € 1200 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj prevádzkový areál v Liešťanoch / 1923m2

Reality Liešťany

Obchodné priestory | 1,923 m²

Ponúkame na predaj prevádzkový areál v obci Liešťany s výbornou dostupnosťou do miest Nováky, P

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Liešťany

249,000 € 129 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ | RODINNÝ DOM S TERASOU, ZÁHRADOU A KRYTÝM PARKOVANÍM

Reality Šoporňa

Rodinný dom | 135 m²

JKV Real ponúka na predaj priestranný a moderne riešený 4-izbový rodinný dom v obci Šoporňa, ok

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šoporňa

236,000 € 1748 €/m²

Novinka
Novinka

Predám moderný 3-izbový byt – Košice,Terasa,Trebišovská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trebišovská | 54 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný a svetlý 3-izbový byt na obľúbenej Trebišovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

198,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30338)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (22983)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Upresniť hľadanie