REZERVOVANÉ ** PRÍJEMNÝ SVETLÝ ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3 IZB. BYT V BLÍZKOSTI DRAŽDIAKU NA LUBOVNIANSKEJ.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 70 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt na Ľubovnianskej ulici, v Bratislav

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,000 € 3914 €/m²

REZERVOVANÉ *** DIZAJNOVÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE OVOCNÉ SADY S PARKOVACÍM MIESTOM.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 48 m²

Hľadáte príjemný, moderne a praktický zariadený byt v blízkosti kompletnej občianskej vybavenos

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH NA BÝVANIE, PODNIKANIE, INVESTÍCIU, S DVOJGARÁŽOU A DIELŇOU NA POZEMKU 1178 M2.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Pasienková | 300 m²

Máte veľkú rodinu, podnikáte a potrebujete aj ubytovanie pre svojich zamestnancov ? Máme pre v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

570,000 € 1900 €/m²

REZERVOVANÉ *** PRENÁJOM STARŠIEHO RODINNÉHO DOMU V TICHEJ ČASTI RAJKY S VEĽKÝM POZEMKOM.

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na prenájom starší priestranný rodinný dom s veľkým slnečným pozemkom o výmere 1000 m2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom

550 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

BEZ PROVÍZIE *** BORIA ** PRÍJEMNÝ SLNEČNÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE RUŽINOVA PRI ŠTRKOVECKOM JAZERE S PARKOVACÍM MIESTOM V GARÁŽI.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 67 m²

PROVÍZIU NEPLATÍTE !! Realitná kancelária HOME Real Vám ponúka na prenájom 2 izb. byt vo vyhľad

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DOPYT kúpa 4 izb byt Staré Mesto Expisreal

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkorysý 3-izb. byt s balkónom, 80 m2 – Varšavská ul., Sídlisko Ťahanovce

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

3 izbový byt | Varšavská | 77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izb.byt na Varšavskej ulici v Košiciach – sídlisko Ťahanovce. B

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

199,900 € 2596 €/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt v dokončenej novostavbe Čerešne Living, BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

Samostatne stojaci zrekonštruovaný rodinný dom s výbornou dispozíciou

Reality Sekule

Rodinný dom | Nezadaná | 143 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom s veľmi dobrou a praktickou dispozíciou, nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Sekule

169,900 € 1188 €/m²

Novinka
Novinka

TOP: Útulný 3-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Dúbravka, BA

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Na vrátkach | 97 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej časti Bratislavy – Dúbra

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

355,000 € 3660 €/m²

Novinka
Novinka

KOMFORTNÝ 4-IZBOVÝ DOM S TERASOU PRI PRIEHRADE, Kuchyňa, okres Malacky

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej slepej ulici pri priehrade v obci Kuchyňa pon

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kuchyňa

275,000 € 2644 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt s priestrannou lodžiou v bytovom dome - Vlčie hrdlo, BA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Byt na najvyššom poschodí patrí medzi tie, ktoré si držia svoju hodnotu najdlhšie – najmä vďaka

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 4306 €/m²

Novinka
Novinka

Seriózni kupujúci hľadajú rodinný dom–BA smer Malacky/Modra do 400tis

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre našich serióznych klientov hľadáme ideálne miesto, kde si budú môcť vybudovať nový domov. I

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Svätý Jur

400,000 €

Novinka
Novinka

TOP - Okúzlujúci dom, zariadený vo vintage štýle s jedinečným pozemkom

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Ponúkame na predaj modernú nádherný dom zariadený v jedinečnom vintage štýle, ktorý dýcha histó

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

430,000 € 2263 €/m²

Novinka
Novinka

7-izbový kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Marianka pri BA

Reality Marianka

Rodinný dom | Karpatská | 313 m²

Ponúkame na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, situovaný v po

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Marianka

498,000 € 1591 €/m²

Novinka
Novinka

TOP!Elegantný priestranný rodinný dom so záhradou v Kostolišti, MA

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²

Ak dnes hľadáte dom, väčšina ponúk sú novostavby na malých pozemkoch, kde si so susedom podáte

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kostolište

310,000 € 1148 €/m²

Novinka
Novinka

Seriózni kupujúci hľadajú rodinný dom – BA smer Malacky do 400 tisíc

Reality Stupava

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Stupava

400,000 €

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA 2024 – Elegantný 3izb dvojdom s terasou,dizajnovou kuchyňou

Reality Malacky

Rodinný dom | Nezadaná | 78 m²

Pokojné bývanie na slepej ulici, moderné novostavby v okolí a príjemná atmosféra rodinnej štvrt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malacky

355,000 € 4551 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Malé Leváre, okres Malacky

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Malé Leváre, v pokojnej lokalite

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

205,000 € 2050 €/m²

Novinka
Novinka

Štýlový 2-izbový byt po rekonštrukcii s balkónom v centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Malacky

163,000 € 2717 €/m²

Novinka
Novinka

Kúpa RD do 250 tis, Studienka okr Malacky

Reality Studienka

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre našich serióznych klientov hľadáme ideálne miesto, kde si budú môcť vybudovať nový domov.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Studienka

250,000 €

Novinka
Novinka

1- izbový byt na Záhoráckej ulici

Reality Malacky

1 izbový byt | Záhorácka | 38 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt na Záhoráckej ulici v Malackách. Byt sa nachádza na 7. poschodí

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Malacky

123,500 € 3250 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadám 1 izbový byt na investíciu - seriózny záujem, rýchle jednanie

Reality Malacky

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme investičný byt pre konkrétnych a serióznych klientov. Máme záujem o väčšiu garzonku al

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Malacky

150,000 €

Novinka
Novinka

Hľadám 2 izbový byt na investíciu stav nerozhoduje - seriózny záujem

Reality Malacky

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme investičný byt pre konkrétnych a serióznych klientov. Máme záujem o jednoizbový alebo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Malacky

150,000 €

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (22983)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie