Rodinný dom | Lazovná | 150 m²
+4 izbový rodinný dom +slnečná záhrada 624m2 +garáž, dielňa, altánok +tichá ulica, super susedi
390,000 € 2600 €/m²
Rodinný dom | Furtačka | 180 m²
– obytná plocha skvelých 150m2 – kompletne zariadené a vybavené – skvelá investičná príležitosť
250,000 € 1389 €/m²
2 izbový byt | Severná | 60 m²
• moderný štýlový 2 izbový byt • priestranný balkón (4,65 m2) s krásnym výhľadom • pohodlné, lu
244,999 € 4083 €/m²
2 izbový byt | M. Rázusa | 65 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2-izbový byt s výmerou 65 m² na ulici M. Rázusa v Banskej
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolná ulica | 879 m²
- výmera pozemku je 879m2 - pokojné miesto na kopci - asfaltová prístupová cesta - inžinierske
65,000 € 74 €/m²
Rodinný dom | Podháj | 120 m²
- kompletná a vkusná rekonštrukcia interiéru - pozemok so záhradou 500 m2, garáž - kompletná ob
490,000 € 4083 €/m²
Objekt pre obchod | J. Jesenského | 406 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v dobrej lokalite blízko centra mesta Zvolen. Firma
Cena dohodou
2 izbový byt | Švermova | 57 m²
• byt má 57m2 +pivnica • vkusné zariadenie • parking pod oknami • obľúbená lokalita blízko cent
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sládkovičova | 517 m²
Ponúkam na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 517 m² v novej obytnej zóne Slnečnica – Sl
144,000 € 279 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 130 m²
- atraktívna lokalita-stredisko Nová Hoľa - spoločenská miestnosť s kuchyňou+ 3 spálne - preskl
280,000 € 2154 €/m²
Rodinný dom | Profesora Sáru | 143 m²
+4 izbový byt (143m2) s panoramatickým výhľadom na Banskú Bystricu +súkromná rezidencia +techno
849,999 € 5944 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 75 m²
- slnečný pozemok 400m2 - celoročne dostupná a obývateľná - elektrika, voda, pivko, guláš Cha
79,000 € 1053 €/m²
Rodinný dom | Na pažiti | 200 m²
- úžitková plocha domu je cca 180m2 + 20 m2 garáž - slepá ulica v novej štvrti, susedia mladé r
249,900 € 1250 €/m²
4 izbový byt | 143 m²
849,999 € 5944 €/m²
2 izbový byt | Horná | 96.5 m²
LUXUSNÝ 2.5 IZBOVÝ BYT V ABSOLÚTNOM CENTRE MESTA!!! Ponúkame na predaj veľkorysý 2.5 izbový by
379,999 € 3938 €/m²
Garáž | Jegorovova | 20 m²
– suchá garáž v dobrom stave s elektrikou – vhodná na auto, motorku, čln … Ponúkame na predaj t
23,000 € 1150 €/m²
1 izbový byt | Viestova | 36 m²
+novostavba +atraktívna lokalita blízko do centra +zariadený byt so slnečným balkónom +privátna
580 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Haburská | 40 m²
REB.SK ponúka na prenájom príjemný a kompletne zariadený 1-izbový byt s priestrannou loggiou v
600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Klenová | 116 m²
Realitná kancelária The Home Vám ponúka na prenájom priestranný a svetlý 3-izbový byt s terasou
1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Jura Hronca | 82 m²
Realitná kancelária BROTHERS ponúka na prenájom kancelárske priestory na ulici J. Hronca, v Bra
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Odborárska | 35 m²
Na prenájom pekný 1-izbový byt v novostavbe TILIA v tichom prostredí pri Sĺňave. Bytový dom bo
600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Záhrada | 1,300 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v obci Horná Streda, v lokalite mimo hlavného cestného ťahu
65,000 € 50 €/m²
Rodinný dom | 135 m²
Predstavujeme Vám priestranný, tehlový 4-izbový rodinný dom o výmere 135 m2 len 5 minút cesty a
245,000 € 1815 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,137 m²
Na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok s celkovou výmerou 2 137 m² v obci Modrovka, okres
139,000 € 65 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.