Na predaj byt v Hrabovskej doline, Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 60 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt v Hra

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

170,000 € 2833 €/m²

člen NARKS

Veľký slnečný pozemok na rodinný dom aj záhradu 3000m2, Kapince

Reality Kapince

Pozemok pre rodinné domy | 3,000 m²

Na predaj veľký slnečný pozemok s celkovou výmerou 3000 m², vhodný na výstavbu rodinného domu s

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kapince

60,000 € 20 €/m²

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* 1-izb. byt v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

1 izbový byt | 50.09 m²

Nezmeškajte príležitosť ešte pred kolaudáciou, máme pre Vás v ponuke posledný 1-izbový byt v pr

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

109,980 € 2196 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný dizajnový byt s výhľadom na mesto a rieku – CENTROOM Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | 52.9 m²

Hľadáte moderné mestské bývanie v top lokalite priamo v centre Piešťan alebo investíciu, ktorá

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

229,500 € 4338 €/m²

člen NARKS

*Na predaj* záhrada v centre obce Šterusy

Reality Šterusy

Záhrada | 1,004 m²

Ponúkam na predaj samostatnú záhradu o výmere 1004 m², ktorá sa nachádza v úplnom centre obce Š

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Šterusy

26,000 € 26 €/m²

člen NARKS

Pasívny dom — bývanie do 100 €/mesiac, 18 min od Piešťan

Reality Nitrianska Blatnica

Rodinný dom | 85 m²

Ponúkame na predaj pasívnu novostavbu rodinného domu v obci Nitrianska Blatnica, 14 km (cca 18

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitrianska Blatnica

249,000 € 2929 €/m²

člen NARKS

*NOVÁ CENA* rodinný dom s dušou* – 7 izieb, terasa, súkromie

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 310 m²

Priestranný, moderný, multifunkčný – dom, ktorý vám dáva viac než len strechu nad hlavou. Preds

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

329,900 € 1064 €/m²

člen NARKS

Slnečné stavebné pozemky pri vodnej nádrži Čerenec – súkromie, príroda a platné stavebné povolenie

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | 703 m²

Ponúkame Vám na predaj tri samostatné stavebné pozemky v exkluzívnej rekreačno‑oddychovej zóne

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

80 €/m2 80 €/m2

člen NARKS

Rodinný dom/chalupa v relaxačnom prostredí, Nová Lehota (NM)

Reality Nová Lehota

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj väčší rodinný dom v obci známej z populárneho TV seriálu - v Novej Lehote, okres Nové

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nová Lehota

169,000 € 1127 €/m²

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* 3-izb. byt v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | 90.17 m²

Nezmeškajte príležitosť ešte pred kolaudáciou, máme pre Vás v ponuke 3-izbový byt v prvom bytov

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

177,827 € 1972 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Atraktívny 3‑izbový byt pri parku – pokojné bývanie v centre mesta

Reality Piešťany

3 izbový byt | 74 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3‑izbový byt s balkónom o výmere 74 m², situ

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

195,000 € 2635 €/m²

člen NARKS

*NA PRENÁJOM* kancelárie v RD, samostatný byt a vínna pivnica v centre PIEŠŤAN

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 135 m²

Predstavujeme Vám prémiovú nehnuteľnosť na prenájom, ktorá disponuje okrem rodinného domu aj sa

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

ŠPIČKOVÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Priemyselné pozemky v susedstve parku PORSCHE

Reality Horná Streda

Komerčná zóna | 32,713 m²

Rozbehnite svoj biznis v strategickej lokalite! Prečo práve tieto parcely v intraviláne obce?

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

62 €/m2 62 €/m2

člen NARKS

*Na prenájom* hala 1550 m2 na výrobu, strojárstvo alebo ako skladový priestor

Reality Piešťany

Priestor pre sklad | Priemyselná | 1,550 m²

Ponúkame Vám na prenájom výrobné alebo skladové priestory - hala na Priemyselnej ulici v Piešťa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

*Na predaj* pozemok v centre obce Ostrov pri Piešťanoch

Reality Ostrov

Záhrada | 1,257 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej a zaujímavej lokalite obce Ostrov pri Piešťanoch. Záhra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ostrov

62 €/m2 62 €/m2

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA ! Na predaj záhrada 405m2, Ratnovce, Piešťany

Reality Ratnovce

Záhrada | . | 405 m²

1277 - Záhrada sa nachádza v záhradkárskej osade ASTRA vzdialenej do 500 m od obce Ratnovce. Vý

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

12,000 € 30 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 4-izbový byt, ul. Scherera, Piešťany

Reality Piešťany

4 izbový byt | E. F. Scherera | 80 m²

Na prenájom 4-izbový byt na ulici Scherera v Piešťanoch. Výmera bytu je 80m2, dispozíciu tvorí:

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na prenájom 2-izbový byt v dome takmer v centre, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Radlinského | 40 m²

Na prenájom 2-izbový byt v malom samostatnom dome takmer v centre Piešťan na Radlinského ulici.

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

5i RD v tichej lokalite – skvelá dispozícia, okamžité bývanie

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Družstevná | 200 m²

Predávam vo výhradnom zastúpení majiteľa, čo prináša kupujúcim istotu transparentného a bezpečn

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

266,600 € 1333 €/m²

člen NARKS

*ZNÍŽENÁ CENA* 5i RD, kde sa pohodlie snúbi s dokonalou lokalitou

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 202 m²

Hľadáte domov, ktorý spája pohodlie, priestrannosť a dokonalý relax? Predstavujeme vám moderný

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

289,000 € 1431 €/m²

člen NARKS

*PRÍLEŽITOSŤ* v Banke pri Piešťanoch - 4i RD za lepšiu cenu

Reality Banka

Rodinný dom | 135 m²

Len 3 minúty cesty autom od mesta Piešťany v centre obce Banka je pre Vás pripravený okamžite k

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banka

247,500 € 1833 €/m²

člen NARKS

*PREDAJ* pozemkov na stavbu RD v Ostrove pri Piešťanoch

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 2,146 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej a zaujímavej lokalite obce Ostrov. Pozemok o výmere 214

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

58 €/m2 58 €/m2

člen NARKS

Moderný 4‑izbový RD v Moravanoch n/V – kompletne zariadený, 5 min od Piešťan

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 114 m²

Súkromie, komfort a okamžité bývanie • tichá lokalita • bývanie bez investícií Predstavte si b

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

220,000 € 1930 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

*Na prenájom* moderné kancelárske priestory, celé podlažie 335 m² v Piešťanoch

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 335 m²

Hľadáte reprezentatívne, priestranné a kompletne vybavené kancelárske priestory pre váš tím? Po

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Rodinné domy na predaj (22985)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (747)
Upresniť hľadanie