3 izbový byt | Bajkalská | 79.69 m²
Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. ponúka exkluzívne na PREDAJ výnimočný, moderný a zariadený
415,000 € 5208 €/m²
Rodinný dom | Jazdecká | 402 m²
Realitná kancelária LIVIANTE vám exkluzívne predstavuje NA PREDAJ nadčasovú modernú vilu obklop
1,690,000 € 4204 €/m²
2 izbový byt | Hroznová | 42.96 m²
Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť kúpy tichého
159,000 € 3701 €/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 64.27 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, elegantný dizajn a výbornú adresu? Realitná kancelária LI
309,900 € 4822 €/m²
Rodinný dom | Školská ulica | 116 m²
Realitná kancelária LIVIANTE Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj moderný rodinný dom v
410,000 € 3534 €/m²
4 izbový byt | Komárnická | 133.03 m²
Realitná kancelária LIVIANTE s.r.o. ponúka na PREDAJ výnimočný 4-izbový byt, ktorý vzniká kompl
590,000 € 4435 €/m²
4 izbový byt | Trnavská cesta | 125.67 m²
489,000 € 4098 €/m²
2 izbový byt | Trnavská cesta 70B | 71.26 m²
NA PRENÁJOM | NOVÝ, ZATIAĽ NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A PARKOVANÍM – GREEN ATRIUM,
1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 91.8 m²
Hľadáte nový byt, ktorý si môžete zariadiť presne podľa svojich predstáv? Realitná kancelária
379,900 € 4138 €/m²
2 izbový byt | Ďumbierska | 47.2 m²
NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S BALKÓNOM V OBĽÚBENEJ LOKALITE NOVÉ MESTO – ĎUMBIERSKA ULIC
229,500 € 4862 €/m²
Reštaurácia | Trnavska cesta | 140 m²
Realitná kancelária LIVIANTE ponúka na ODSTÚPENIE kompletne zariadenú kaviareň v projekte NIDO
Cena dohodou
3 izbový byt | Rydzikova | 86.39 m²
Realitná kancelária LIVIANTE ponúka na PRENÁJOM svetlý 3-izbový byt s veľkou terasou v uzavreto
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.75 m²
NA PRENÁJOM ÚPLNE NOVÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V PROJEKTE METROPOLIS Realitná kancelária LIVIANTE, s
1,300 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | K lomu | 55.2 m²
Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám ponúka na prenájom moderný, vzdušný a svetlý 2-izbový
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | 400 m²
EXKLUZÍVNY STREŠNÝ MEZONET S PRIVÁTNOU STREŠNOU ZÓNOU | BRATISLAVA Realitná kancelária LIVIANT
Cena dohodou
2 izbový byt | Košická | 55.28 m²
Realitná kancelária LIVIANTE ponúka PREDAJ / postúpenie práv a záväzkov k 2-izbovému bytu v pre
385,000 € 6965 €/m²
Skladový objekt | 1,000 m²
Ponuka prenájmu novostavby unikátneho podnikateľského priestoru o rozlohe ~650m2 a 400m2 priamo
Cena dohodou
Skladový objekt | 300 m²
Ponuka predaja novostavby unikátneho podnikateľského priestoru o rozlohe 300m2 priamo od develo
510,000 € 1650 €/m²
4 izbový byt | Hanulova | 93.65 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
439,000 € 4688 €/m²
2 izbový byt | Hanulova | 50.05 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
259,400 € 5183 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Polianky | 194 m²
Hľadáte ideálne miesto pre vašu pekáreň/cukráreň, gastro prevádzku, výrobu alebo administratívu
8.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 84.93 m²
Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový byt B.1 v rodinnom dome s troma
586,912 € 6911 €/m²
Rodinný dom | 146.16 m²
Základné informácie Ponúkame Vám na predaj svetlý a veľmi príjemný 5-izbový rodinný dom so záh
459,999 € 3147 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 45.9 m²
GRAVITAS vám ponúka na predaj dizajnový a útulný pôvodne 2-izbový byt orientovaný na východnú s
360,000 € 7843 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.