Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²
V Rezidencii Hubický Park sme sa rozhodli spojiť čistú modernú architektúru s atmosférou, ktorú
229,000 € 1957 €/m²
Rodinný dom | Pastuchov | 135 m²
SLEPÁ ULICA | 2 GARÁŽE| 2 IZBY V PODKROVÍ | 2 PIVNICE| STUDŇA| IBA 8KM OD HC
139,000 € 1030 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri ihrisku | 674 m²
Ponúkame na predaj ucelený pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite Nižná Še
165 €/m2 165 €/m2
Obchodné priestory | Rooseveltova | 86 m²
Ponúkame na prenájom priestor o výmere 86 m2 v centre Košíc na Rooseveltovej 6, na prízemí (opr
999 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Moyzesova | 17 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory o výmere 17,5 m2 v centre Košíc na M
179 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Mäsiarska | 74 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruované obchodné priestory o výmere 74 m2 v centre Košíc na Mäsiar
899 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu
189,990 € 3064 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
179,990 € 2903 €/m²
3 izbový byt | Donovaly | 75.1 m²
Predstavte si, že v piatok zavriete notebook, sadnete do auta a o chvíľu už riešite jediné: kam
218,018 € 2903 €/m²
2 izbový byt | Donovaly | 60.9 m²
209,039 € 3432 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 63.83 m²
IMPEREAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o rozlohe 63,83 m2 (vrátane zaskleneného balkóna o v
269,000 € 4214 €/m²
Rodinný dom | 760 m²
V neverejnej ponuke ponúkame na predaj 4-podlažný rodinný dom na Kramároch - Bratislava mestská
1,500,000 € 1974 €/m²
3 izbový byt | 81.12 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 3-izbový byt v
520,000 € 6410 €/m²
2 izbový byt | 45 m²
Základné Informácie Realitná kancelária NIDAL Vám ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný 2-
280,000 € 6222 €/m²
Obchodné priestory | Einsteinova | 122.81 m²
Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor s výmerou 122,81 m², situovaný na prízemí prestí
21.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 732.06 m²
Ponúkame na prenájom 3 poschodia kancelárskych priestorov v zrekonštruovanej budove na ulici Pa
13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 37 m²
Workin je miesto, ktoré bolo navrhnuté tak, aby vám šetrilo čas aj starosti. Vo Workine ponúk
1,000 €/mesiac 27 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²
Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde
439,000 € 4847 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Tento príjemný rodinný dom na nachádza v zástavbe rodinných domov v strede obce Jablonec na poz
279,990 € 2333 €/m²
2 izbový byt | Československej armády | 66 m²
Ponúkame vám na predaj veľký 2 izbový byt o celkovej výmere 66 m² (vrátane pivnice). Byt sa nac
156,000 € 2364 €/m²
2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 46 m²
2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA RAKÚSKO – MATADORKA, BRATISLAVA-PETRŽALKA Závodu M
245,000 € 5326 €/m²
4 izbový byt | Chalupkova | 160 m²
NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos
799,000 € 4994 €/m²
Reštaurácia | Dukelská | 74.1 m²
Realitná kancelária LIVIANTE Vám ponúka na predaj výnimočnú podnikateľskú príležitosť – komplet
285,000 € 3846 €/m²
Rodinný dom | Školská | 95 m²
Realitná kancelária LIVIANTE Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obci Veľký Biel (okr
450,000 € 4737 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.