ZREKONŠTRUOVANÝ PRIESTRANNÝ 3IB s PEKNÝM VÝHĽADOM, ROZKVET

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet 126 | 66 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj pekný a priestranný 3-izbový byt v P

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

135,500 € 2053 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj zariadená novostavba 4-izbový rodinný dom Nitra - Kynek.

Reality Nitra

Rodinný dom | Ovocinárska | 111 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj zariadenú novostavbu 4

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Nitra

330,000 € 2973 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj| Prémiový komplex bývania, podnikania a relaxu na parcele 1920m2, Báč |Exkluzívne |Gofar

Reality Šamorín

Rodinný dom | 465 m²

Exkluzívna ponuka od realitnej kancelárie GOFAR ! Pre náročných klientov ponúkame exkluzívne n

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Domy na predaj Šamorín

1,100,000 € 2366 €/m²

PREDAJ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S ROZSIAHLYM POZEMKOM HORNÁ KRUPÁ

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj 5-izbový rodinný

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

139,000 € 869 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj pozemok so starým domom v obci Poľný Kesov.

Reality Poľný Kesov

Rodinný dom | Nezadaná | 951 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok so starým domo

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Poľný Kesov

99,000 € 104 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a garážou, Biely Kostol

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Potočná | 58 m²

Realitná spoločnosť Prius Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt, ktorý si Vás získa svo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

189,900 € 3274 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ pozemok pri Vrakunskom lesíku, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Rebarborová | 317 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa. Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,000 € 470 €/m²

5 IZBOVÝ RODINNY DOM s NÁDHERNÝM POZEMKOM, Modranka

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 5 izbový rod

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

409,900 € 3100 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj 3 stavebné pozemky v obci Poľný Kesov.

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 697 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj 3 stavebné pozemky v o

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

Info v RK

2-Generačný 9izb. RD s bazénom a veľkým pozemkom, Dvorníky

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 405 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Dvorníky, ktorý predstavuje ideálne ri

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

450,000 € 1111 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM: 1 izbový byt s balkónom, NOVOSTAVBA, zariadený, Vajnorská ulica, Nové Mesto. CENA S ENERGIAMI.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Vajnorská | 32 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v novostavbe NOV

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

NA PREDAJ budova obchodu a služieb, Plavecký Mikuláš, okres MALACKY. Výborná poloha v CENTRE OBCE.

Reality Plavecký Mikuláš

Iný objekt | Plavecký Mikuláš | 468 m²

Budova s atraktívnou polohou sa nachádza v obci Plavecký Mikuláš, ktorá je známou turisticko

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Plavecký Mikuláš

Cena dohodou

MADLEŇÁK Reality | Dom na predaj pri nemocnici v Nitre – vhodný na bývanie, ambulanciu alebo sídlo firmy

Reality Nitra

Rodinný dom | 8. mája | 110 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám exkluzívne ponúka na predaj dom v širšom centre mesta Nitra.

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 2627 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZARIADENÝ TEHLOVÝ 2. IZB BYT PEZINOK MUŠKÁT

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,900 € 3279 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priemyselný pozemok na prenájom, Ilava

Reality Ilava

Komerčná zóna | Kapitána Nálepku | 6,000 m²

Priemyselný pozemok v Ilave na prenájom v rôznych výmerách. - dostupná plocha: 6.000m2 - príp.

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Ilava

Cena dohodou

člen NARKS

TOP NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 3IB s VEĽKOU LOGIOU, SNP,POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | SNP 77 | 68 m²

Hľadáte moderné bývanie v priestrannom byte bez investícií, v overenej lokalite s kompletnou ob

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

161,990 € 2382 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Skladové priestory Ilava

Reality Ilava

Priestor pre sklad | Kpt. Nálepku | 290 m²

Skladové priestory s administratívnym zázemím v priemyselnej zóne Ilavy. - skladba priestorov j

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Ilava

Cena dohodou

člen NARKS

MADLEŇÁK Reality | Na predaj 11-árový pozemok v Párovských Hájoch v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Fabiánova ulica | 1,116 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok s rozlohou cca

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

145,080 € 130 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj 2-izbový rodinný dom Lukáčovce.

Reality Lukáčovce

Rodinný dom | Nezadaná | 79 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj dom v obci Lukáčovce.

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Lukáčovce

90,000 € 1139 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NADŠTANDARDNÝ, ZARIADENÝ 2IB PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 8.mája 316 | 63 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, veľmi priestranný 2-izbový

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

141,750 € 2250 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RD s VEĽKÝM POZEMKOM V SRDCI PRÍRODY, Tŕstie

Reality Dolný Lieskov

Rodinný dom | Tŕstie | 123.5 m²

Predstavte si rána, keď vás namiesto ruchu mesta budí spev vtákov a vôňa čerstvého vzduchu. Mie

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

189,000 € 1530 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok k výstavbe RD, GREEN RESIDENCE, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 587 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 587 m², sit

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

185,000 € 315 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pri Stupave so stavebným povolením!

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Pri Greftoch | 550 m²

Máme pre vás atraktívny rohový pozemok v záhradkárskej osade Ovocinár, len 10 minút od centra S

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

47,000 € 85 €/m²

Výrobné a skladové priestory Ilava

Reality Ilava

Priestor pre výrobu | Kpt. Nálepku | 570 m²

Na prenájom výrobno - skladové priestory v meste Ilava. - cca 570m2, ku ktorej je možné prenaj

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Ilava

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (22995)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (748)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Upresniť hľadanie