Na PREDAJ 5 i novostavba bungalov s garážou v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 180 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na predaj 4

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.01.2025
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Na PREDAJ - 4izbova NOVOSTAVBA - pripravená na okamžité nasťahovanie

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

V2 Real Estate ponúka na predaj moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v pokojnej a vyh

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

235,000 € 2611 €/m²

Na PRENÁJOM administratívne/kancelárske/obchodné priestory, Nitra-Centrum

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova trieda | 134 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 real estate ponúka pri

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na PRENÁJOM klimatizované kancelárie v centre Nitry s parkovaním

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Nitra | 150 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pr

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ novostavba 3i byt so záhradkou v Rezidencii Golianovo

Reality Nitra

3 izbový byt | 68.19 m²

Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Ponúkame na PREDAJ 3 izbový RD Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Šuranská | 70 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

Na PREDAJ 4i bungalov Nitra - Nový- Cabaj

Reality Nitra

Rodinný dom | 90 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 3211 €/m²

Predaj, 3-izbový byt možnosť prerobiť na 4i, tichá lokalita Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Skýcovská | 69 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

114,900 € 1665 €/m²

Na PREDAJ 3-izbový byt v historickej časti mesta Nitra - Župné námestie

Reality Nitra

3 izbový byt | Župné Námestie | 82 m²

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

239,900 € 2926 €/m²

Na PREDAJ - komerčný objekt, Nitra - Krškany

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Novozámocká | 194 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

Prenájom 2izb. byt Wilsonova bez provízie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 49 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v príjemnej a žiadanej lokalite Staré Mes

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

530 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na PREDAJ novostavba 1i bytu s balkónom v Rezidencii Golianovo

Reality Golianovo

1 izbový byt | Nezadaná | 35.86 m²

Katarina Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Golianovo

Info v RK

Na PREDAJ komerčný objekt s možnosťou dostavby, Nitra - Krškany

Reality Nitra

Iný priestor | Novozámocká | 298 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na predaj Nitra

299,000 € 1003 €/m²

Na PREDAJ Exkluzívna vila 320m2 na golfovom ihrisku v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 280 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 22.02.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ 2izb. byt 55m2 pri parku v centre mesta Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Vikárska | 56 m²

Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka n

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na Prenájom - 3 izbový byt v centre mesta pod hradom s parkovacím miestom

Reality Nitra

3 izbový byt | Mostná | 115 m²

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na prenájom Nitra

1,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | 120 m²

Publikované: 30.05.2019 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

Predaj| Štýlový 4i RD s galériou, veľkou terasou a záhradou v blízkosti Dunaja, Trstená na Ostrove, len 20 min. od BA| Gofar |Exkluzívne

Reality Trstená na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj moderný, architektonicky atraktívny 4-izbový ro

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trstená na Ostrove

209,800 € 1720 €/m²

Stavebné pozemky 624m2 a 625m2 pre rodinné domy v obľúbenej lokalite Florida park, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 625 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 625 m² a 6

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

113,000 € 181 €/m²

Predaj | Nadčasová architektúra a priestor – 4i RD pri Dunaji s terasou, záhradou a parkovaním, Horný Bar, okr. DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s mo

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

196,000 € 1922 €/m²

Ikonická nehnuteľnosť s dušou – prestavaný historický mlyn premenený na luxusné bývanie pri Bratislave | Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 310 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú rodinnú vilu, ktorá vznikla pre

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lehnice

567,000 € 1829 €/m²

Pozemok- Rača. Skvelá investícia!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | Koziarka | 2,434 m²

Pozemok vo vinárskej lokalite Bratislava – Nové Mesto (Koziarka, Rača) o výmere 2 434 m² v kata

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

69 €/m2 69 €/m2

POZEMOK so STAVEBNÝM POVOLENÍM – DUNAJSKÁ STREDA/KÚTNIKY

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,501 m²

Ponúkame na predaj kvalitný stavebný pozemok v príjemnej lokalite susediacej s Dunajskou Stredo

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

139,000 € 93 €/m²

3i MOBILNÝ DOM a postúpenie prenájmu záhrady 322 m2, DÚBRAVKA (Agátová ulica).

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Agátová | 322 m²

Ponúkame na postúpenie dlhodobý prenájom útulnej záhrady s priestranným mobilným domom v pokojn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

31,000 € 96 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Rodinné domy na predaj (22995)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (748)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie