Bývalá budova základnej umeleckej školy v Lipt. Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | Partizánska | 330 m²

Ponúkame na predaj bývalú budovu základnej umeleckej školy v Liptovskom Hrádku, ktorá aktuálne

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

400,000 € 1212 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 2-izbový byt /apartmán SKI&SUN Demänová s predzáhradkou 47m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 47 m²

Exkluzívny 2-izbový apartmán na prízemí s predzáhradkou a terasou – ideálny na investíciu aj r

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 3383 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok s výhľadom na Kriváň – Liptovská Kokava

Reality Liptovská Kokava

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 789 m²

RE/MAX Perfect exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 789 m², so s

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Kokava

199 €/m2 199 €/m2

Na predaj PREDAJNÝ STÁNOK v Liptovskom Jáne, Liptov

Reality Liptovský Ján

Polyfunkčný objekt | Nová | 65 m²

Podnikateľská príležitosť! RE/MAX ponúka na predaj zabehnutý predajný stánok v centre obce Li

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Ján

35,000 € 538 €/m²

Na predaj rodinný dom v Bobrovci, Liptov

Reality Bobrovec

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej Liptovskej obci Bobrovec, vzdialenej len 6

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bobrovec

129,000 € 806 €/m²

Na predaj pozemok v Pribyline

Reality Pribylina

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 2,159 m²

REMAX ponúka na predaj pozemok v obci Pribylina, nachádzajúci sa priamo pri hlavnej ceste v sm

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

99,000 € 46 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Cintorínskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Cintorínska | 79 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt v Starom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 4049 €/m²

NA PREDAJ: Exkluzívny stavebný pozemok s výbornou dostupnosťou – Horovce

Reality Horovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,302 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov alebo investičnú príležitosť s bezproblémovým napoje

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horovce

52,000 € 40 €/m²

Na predaj 4862 m2 pozemok v Limbachu

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 4,862 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok 4862 m2. POZEMOK: 4862 m2 Pozemok je vhodn

Publikované: 19.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

1,002,520 € 206 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičný pozemok v Senci, 699 m2

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 699 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok v obci Senec, lokali

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Senec

109,990 € 157 €/m²

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

PREDAJ: 4 izbový rodinný dom, novostavba bungalov, Rovinka, Veľké Košariská

Reality Rovinka

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v rekreačnej ob

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rovinka

358,000 € 2754 €/m²

PREDAJ: Veľký rodinný dom na výnimočnom mieste 218m2, Banská Štiavnica_Ul. J.Horáka

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 218 m²

Rodinný dom s výnimočným výhľadom na Sitno – skvelá investičná príležitosť! Realitná kancelár

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

249,980 € 1147 €/m²

PRENÁJOM: Komerčné priestory_71,4m2_Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Na Štepnici | 71 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 71,4m2 nachádzajúc

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

465 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDAJ:Investičný pozemok17809m2, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 17,809 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok o rozlohe 17 809 m2

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

3 €/m2 3 €/m2

PREDAJ: 4 izbový rodinný dom, novostavba bungalov, Veľké Košariská

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Košariská | 100 m²

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

358,000 € 3580 €/m²

Na predaj rodinný dom s veľkou záhradou

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ráztočná | 208 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom na Ráztočnej ulici v Bratislave. DOM: Rodinný

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

499,900 € 2403 €/m²

Na predaj 5-izbový rRodinný dom v obci Lehnice, okres Dunajská Streda

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice | 250 m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Lehnice, okres Dunajská Streda Realitná kancelária R

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lehnice

279,900 € 1120 €/m²

Na prenájom: priestor od 300m2-do 650m2, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Priestor pre sklad | Nevyplnená | 650 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na prenájom priestor s rozlohou od 300 m2 - do 650 m2, kúsok

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

Cena dohodou

Na predaj priestranný 2-izbový byt s loggiou – 52 m², Šenkvice (Družstevná ul.)

Reality Šenkvice

2 izbový byt | Nevyplnená | 52 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dobre riešený 2-izbový byt o výmere 52,46 m² s loggiou v tichej ča

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Šenkvice

135,000 € 2596 €/m²

Na predaj: rodinný dom, garáž, holodom, Garden Town 1, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nevyplnená | 172 m²

Re/max realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj bývanie v 4 izbovom rodinnom dome s pra

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

350,000 € 2035 €/m²

NA PREDAJ POSLEDNÉ 3 izbové byty, 86,3m2, novostavba, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nevyplnená | 86 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj posledné voľné 3 izbové byty v meste Dunajská Stre

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2181 €/m²

Predaj pozemku v Dunajskej Strede, 625 m2, Rekreačný rad, všetky IS

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 625 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 625 m2 v Dunajskej Str

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

119,000 € 190 €/m²

Na prenájom: skladových/výrobných priestorov, Veľké Blahovo

Reality Veľké Blahovo

Skladový objekt | Nevyplnená | 400 m²

Re/max realitná kancelária ponúka na prenájom skladové / výrobné priestory v obci Veľké Blahov

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Veľké Blahovo

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8528)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (748)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Rodinné domy na predaj (23014)
Upresniť hľadanie