INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!! Obchodný dom Orava- Lučenec - NA PREDAJ

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Nevyplnená | 2,442 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj obchodný dom Orava, ktorý nachádza

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA ! STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ | RIMAVSKÉ JANOVCE

Reality Rimavské Janovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,278 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebné pozemok v obci Rimavské Janovce vhodný na

Publikované: 18.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Rimavské Janovce

29,900 € 23 €/m²

Rodinný dom s pozemkom až 5 274 m2 | Veľká Ves

Reality Veľká Ves

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom s rozsiahlým pozemkom 5 274 m² – ideálny na bývanie, hospo

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká Ves

Cena dohodou

Predaj rod.dom, pozemok ,garáž, letná kuchynka v obci Tuhár

Reality Tuhár

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

RK Remax ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o rozlohe 900m2 v kľudnej a vyhľadávanej obci

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tuhár

75,000 € 833 €/m²

Predaj 4-izb. novostavba holodom v obci Žirany okres Nitra.

Reality Žirany

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový dom - novostavba typ

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Žirany

210,000 € 1620 €/m²

Prenájom podnikateľského objektu s 3 izb. bytom v Nitre EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Priestor pre sklad | Vašinova | 200 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom nehnuteľnosť nachádzajúcu

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

3,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

100-ročný dom na polosamote, pozemok 3252 m², Čab – Lahne

Reality Čab

Rodinný dom | Nevyplnená | 122 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj špecifickú nehnuteľnosť – ga

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čab

99,990 € 820 €/m²

Poschodová novostavba RD na pozemku 468 m², Paňa

Reality Paňa

Rodinný dom | Nevyplnená | 132 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu poschodového rodi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Paňa

199,000 € 1508 €/m²

Prenájom obchodného priestoru - železničná stanica Levice

Reality Levice

Nájomný dom | Nádražný rad | 270 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka do dlhodobého prenájmu prízemný obchodný priestor v mest

Publikované: 08.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Levice

2,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj 4-izbový bungalov novostavba Veľký Lapáš okr. NITRA

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nevyplnená | 88 m²

Ponúkam na predaj novostavbu murovaného rodinného domu typu bungalov s moderným dispozičným ri

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

205,000 € 2330 €/m²

Predaj pozemku 212544 m2 okres Nové Zámky

Reality Dvory nad Žitavou

Orná pôda | Nevyplnená | 212,544 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 212544

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárskych priestorov Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Dvorčanská | 325 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Nitre - Dolných Kršk

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Prenájom haly 247 m² + spevnená plocha 455 m² , Lukov dvor - Nitra.

Reality Nitra

Priestor pre sklad | Nevyplnená | 247 m²

Realitná kancelária RE/MAX Family Nitra ponúka na prenájom 247 m² 2 skladovú / výrobnú halu na

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,150 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Chalupa/rodinný dom v známej nízkotatranskej obci Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj chalupu/rodinný dom v známej lyžiarskej a turi

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

204,900 € 1281 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj 1 izbový byt vo Vlkanovej

Reality Vlkanová

1 izbový byt | Továrenská | 33 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt v pôvodnom stave s roz

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

Cena dohodou

PREDAJ : Investičný pozemok 11 556 m2 - lokalita Potkania, Senec.

Reality Senec

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 11,556 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok v perspektívnej lokalite Potkan

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Senec

85 €/m2 85 €/m2

Na predaj pozemok v lukratívnej časti mesta Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | D.Maróthyho | 90 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 2 800 m² v pokojnej, zasta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

90 €/m2 90 €/m2

Prenájom nebytového priestoru 13 m2 v Senci, Lichnerova ul., centrum

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 13 m²

Rozbehnite svoj biznis na adrese, kde vás klienti nájdu bez hľadania – v centre Senca. Tento v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Senec

400 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

Rodinný dom v centre mesta Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | Hlavná | 60 m²

Rodinný dom je prízemný, nepodpivničený, s doposiaľ nevyužitým podkrovím, kde je možnosť dosta

Publikované: 28.03.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

Cena dohodou

Rodinný dom s peknou záhradou

Reality Šávoľ

Rodinný dom | Nevyplnená | 114 m²

Rodinný dom s peknou záhradou Zastavaná plocha: 67m2 P

Publikované: 11.12.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šávoľ

Cena dohodou

BUDOVA V CENTRE MESTA LUČENEC

Reality Lučenec

Reštaurácia | Nevyplnená | 780 m²

Nehnuteľnosť v srdci Lučenca so širokou možnosťou využitia. Investičná príležitosť ktorá nepr

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Predaj domu Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom nachádzajúci s

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

Byt s pozemkom na prístavbu v Bolkoviach

Reality Boľkovce

2 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt s priľahlým pozemkom s roz

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Boľkovce

92,000 € 1415 €/m²

Predám pozemok, Liptovský Mikuláš - Bobrovník

Reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,220 m²

Ponúkam na predaj mierne svahovitý pozemok s výmerou 2220 m2, v rekreačnej lokalite Bobrovník,

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

89 €/m2 89 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23016)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (748)
Upresniť hľadanie