Predaj stavebný pozemok Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 903 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výnimočný, slnečný, investič

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 154 €/m²

Prenájom obchodných priestorov, 160 m2, novostavba, Tabáň, Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Palánok | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v budove TABÁŇ Offices na

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

Predaj chalupy Malá Lehota, Debnárov štál

Reality Malá Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 62 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť – chalupu v sr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Lehota

78,990 € 1274 €/m²

**REZERVOVANÉ** PREDAJ, stavebný pozemok Markušovce

Reality Markušovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 697 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám rea

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Markušovce

Cena dohodou

PREDAJ, Pozemok, 504 m2, Komoča, okr. Nové Zámky

Reality Komoča

Záhrada | Nevyplnená | 504 m²

Realitná kancelária RE/​MAX, Vám na základe poverenia majiteľov ponúka exkluzívne na PREDAJ úz

Publikované: 01.08.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Komoča

13,900 € 28 €/m²

Rodinný dom na prenájom pod Tatrami – novostavba, Stará Lesná

Reality Stará Lesná

Rodinný dom | Nevyplnená | 188 m²

Rodinný dom na prenájom – Stará Lesná, Vysoké Tatry Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponú

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Stará Lesná

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

**REZERVOVANÉ** 2-izbový byt s loggiou – pôvodný stav, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Štúrova | 53 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj 2-izbový

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Stavebný pozemok 600 m² v novej lokalite – Gôtovany, okr. Liptovský Mikuláš

Reality Gôtovany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 600 m²

Stavebný pozemok na predaj – Gôtovany, okr. Liptovský Mikuláš **OZNAČENIE HRANÍC PARCELY JE I

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Gôtovany

Cena dohodou

PREDAJ, Rodinný dom, pozemok, Teplička nad Hornádom

Reality Teplička

Rodinný dom | Nevyplnená | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám na základe písomného poverenia majiteľov nehnuteľnosti po

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Teplička

30,000 € 429 €/m²

Na predaj 4izb. rodinný dom s pekným priestranným pozemkom v obci Boleráz okr. Trnava

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nevyplnená | 562 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! REMAX ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s veľkým slnečným pozemkom v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Boleráz

159,000 € 283 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RE/MAX ponúka rekreačný pozemok na predaj - priestor pre šport/zóna oddychu

Reality Horné Orešany

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,093 m²

RE/MAX ponúka rekreačný pozemok na predaj - priestor pre šport/zóna oddychu Predstavte si mies

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

130,000 € 62 €/m²

Na predaj hostinec v obci Dubník

Reality Dubník

Hotel, penzión, ubytovňa | Nevyplnená | 756 m²

Realitná kancelária RE/MAX vám exkluzívne ponúka na predaj hostinec v obci Dubník okres Nové Z

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Dubník

311,900 € 413 €/m²

Nebytové priestory na prenájom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Starohorská | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom nebytové priestory na Starohorskej ulici v B

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Pozemok na predaj s výhľadom na mesto Brezno

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,228 m²

Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj pozemok s prekrásnym výhľadom na mesto Brezno

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Nádherný apartmán vo vyhľadávanom komplexe na Táľoch

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 45 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj podkrovný, slnečný, 1,5 izbový apartmán v turi

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

179,900 € 3998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičná budova v cente obce Dolná Strehová

Reality Dolná Strehová

Obchodné priestory | Nevyplnená | 129 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj obchodnú budovu v centre obce Dolná Strehová – ideálna investič

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Dolná Strehová

89,000 € 767 €/m²

Na predaj lukratívna investičná budova v Lučenci

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Železničná | 778 m²

RK RE/MAX Vám ponúka jedinečnú príležitosť investovať do lukratívnej nehnuteľnosti, ktorá sa n

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

359,000 € 461 €/m²

Na predaj pozemok pri rybníku Veterník v Kremnici

Reality Kremnica

Zmiešaná zóna | Veternícka | 1,149 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Kremnica. Poze

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

10,000 € 9 €/m²

Kancelárske prietory na prenájom - 16 m2| Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 16 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej b

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

132 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDANÝ 2izb. byt v centre mesta Poltár

Reality Poltár

2 izbový byt | Sklárska | 60 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou o výmere 60 m2, ktorý sa nachádza v zate

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poltár

49,000 € 817 €/m²

NA PREDAJ : Pozemok na výstavbu polyfunkcie 610 m2, vrátane podielu na ceste, Jazerná ul. Rovinka.

Reality Rovinka

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 610 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok na Jazernej ul. v Rovinke o výmere 610 m2

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

270 €/m2 270 €/m2

Jedinečný pozemok v srdci stredného Slovenska s prekrásnym výhľadom.

Reality Drábsko

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 6,446 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj jedinečný pozemok v obci Drábsko, v okrese Bre

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Drábsko

32 €/m2 32 €/m2

Na predaj starší rodinný dom s čarovným výhľadom v Mýte pod Ďumbierom.

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Nevyplnená | 135 m²

Hľadáte únik z mesta, priestor pre vytvorenie vysnívaného bývania, prípadne chalupu na víkend

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

147,000 € 1089 €/m²

Predaj pozemku v Rapovciach pri termálnom kúpalisku Novolandia .

Reality Rapovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 515 m²

Výhodná investícia do budúcnosti ! Neváhajte !!! Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o v

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Rapovce

37,100 € 72 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (748)
Rodinné domy na predaj (23016)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie