Na prenájom 2-izbový byt v Malackách na Partizánskej ulici.

Reality Malacky

2 izbový byt | Partizánska | 54 m²

Na prenájom 2-izbový byt – Malacky, Partizánska ulica Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v mes

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Malacky

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Poschodová novostavba RD na pozemku 468 m², Paňa

Reality Paňa

Rodinný dom | Nevyplnená | 132 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu poschodového rodi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Paňa

199,000 € 1508 €/m²

Prenájom pozemku 4518 m2, Nitra – Dolné Krškany

Reality Nitra

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 4,518 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom pozemok, ktorý sa nachádza v mestskej časti Nitr

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

0.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

PREDAJ POZEMKU 734 m2, Dolné Obdokovce

Reality Dolné Obdokovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 734 m²

EXKLUZÍVE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v obci Dolné Obdo

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Obdokovce

44,900 € 61 €/m²

NA PREDAJ: Priestranný penthouse 157m2 s loggiou 22m2 a súkromným výťahom, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Podzámska | 157 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj unikátny, priestranný pentho

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

399,900 € 2547 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! Predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 170 m²

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový, poschodový rodinný dom v ob

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

190,000 € 1118 €/m²

Predaj 3 izbový byt Nitra EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

3 izbový byt | Viničky | 62 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt v Nitre na sídl

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2661 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Dvorčanská | 325 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Nitre - Dolných Kršk

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Na predaj 3 apartmánové domy v Bešeňovej

Reality Bešeňová

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 183 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj atraktívny

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bešeňová

285,000 € 1557 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Polyfunkčný dom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Objekt pre obchod | Podzámska | 951 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj reprezentatívny polyfunk

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

1,800,000 € 1893 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,065 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Nitre

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

172,000 € 162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebný pozemok Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 903 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výnimočný, slnečný, investič

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 154 €/m²

PREDAJ, Pozemok, 504 m2, Komoča, okr. Nové Zámky

Reality Komoča

Záhrada | Nevyplnená | 504 m²

Realitná kancelária RE/​MAX, Vám na základe poverenia majiteľov ponúka exkluzívne na PREDAJ úz

Publikované: 01.08.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Komoča

13,900 € 28 €/m²

Nádherný apartmán vo vyhľadávanom komplexe na Táľoch

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 45 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj podkrovný, slnečný, 1,5 izbový apartmán v turi

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

179,900 € 3998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Na predaj 1 izbový byt vo Vlkanovej

Reality Vlkanová

1 izbový byt | Továrenská | 33 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt v pôvodnom stave s roz

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

Cena dohodou

BUDOVA V CENTRE MESTA LUČENEC

Reality Lučenec

Reštaurácia | Nevyplnená | 780 m²

Nehnuteľnosť v srdci Lučenca so širokou možnosťou využitia. Investičná príležitosť ktorá nepr

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Byt s pozemkom na prístavbu v Bolkoviach

Reality Boľkovce

2 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt s priľahlým pozemkom s roz

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Boľkovce

92,000 € 1415 €/m²

Kancelárske prietory na prenájom - 34 m2 | Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 34 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej b

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

241.5 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestor s prístupnou vodou na prenájom - 31 m2 | Námestie SNP | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Námestie SNP | 31 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom priestor v historickej budove na Námestí SNP v

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

9.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Na predaj: Pozemok s projektom a stavebným povolením na výstavbu ubytovacieho zariadenia – Revúcka Lehota

Reality Revúcka Lehota

Komerčná zóna | Nevyplnená | 1,490 m²

Hľadáte investičnú príležitosť v oblasti cestovného ruchu? E/MAX Joy ponúka na predaj slnečn

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Revúcka Lehota

Cena dohodou

Kancelária na prenájom -17 m2 | Námestie SNP Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 17 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelársky priestor v historickej budove na Nám

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom - 21 m2 | Námestie SNP Banská Bystrica