na predaj rodinný dom Nová Dubnica - Okružná

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 356 m²

REMAX ponúka na predaj 11-izbový rodinný dom postavený na pozemku o výmere 553m2 v Novej Dubni

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

499,000 € 1402 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REMAX ponúka exkluzívne Luxusný 2-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Malý trh | 126 m²

REMAX ponúka na predaj úplne nový, kompletne zariadený apartmán v exkluzívnej lokalite na okra

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 4365 €/m²

na predaj rekreačný objekt Púchov

Reality Púchov

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 698 m²

RE/MAX ponúka na predaj rekreačné a doškoľovacie stredisko v tesnej blízkosti okresného mesta

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Púchov

349,000 € 500 €/m²

REMAX exkluzívne ponúka na prenájom priestory na 1. Podlaží Trojpodlažnej budovy

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 189 m²

Priestory sa nachádzajú na 1. Podlaží budovy na Račianskej ul.188, v oplotenom areáli, ktorý j

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,701 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - na predaj 3-izbový byt 72m2 Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Nevyplnená | 72 m²

REZERVOVANÉ RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt s lodžiou v Dubnic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,900 € 2082 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

na predaj 3-izbový byt 64m2 Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²

RE/​MAX ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s parkovacím miestom o celkove

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

149,000 € 2328 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - rodinný dom Trenčianske Teplice centrum

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

REZERVOVANÉ RE/MAX ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom postavený na pozemku o výmere 380 m

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

na predaj pozemok Trenčianske Teplice 1690 m2

Reality Trenčianske Teplice

Záhrada | Nevyplnená | 1,690 m²

RE/MAX ponúka na predaj atraktívny rekreačný pozemok, nachádzajúci sa v Kamenickej doline (Tre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

99,710 € 59 €/m²

Na prenájom 200 m2 3-izbový byt so saunou

Reality Malacky

3 izbový byt | Radlinského | 200 m²

NA PRENÁJOM – VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT SO SAUNOU A JACUZZI Radlinského ulica - centrum mesta P

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Malacky

1,400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v Sološnici

Reality Sološnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 164 m²

Realitná kancelária RE/MAX Mr&Mrs Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 5-izbový rodinný

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sološnica

299,900 € 1829 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Polyfunkčný objekt 3190 m² v centre Vrbového – NOVÁ CENA

Reality Vrbové

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 3,190 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj strategický priemyselný

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Vrbové

690,000 € 251 €/m²

NA PREDAJ: Reprezentatívny komerčný priestor pod hlavnou stanicou - 186m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bukurešťská | 186 m²

Realitná kancelária RE/MAX Mr & Mrs Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj kompletne zre

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 2419 €/m²

Pozemok na predaj vo Velkých Levároch

Reality Veľké Leváre

Komerčná zóna | Nevyplnená | 427 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponuka kancelária RE/MAX Mr & Mrs pozemok na predaj o výme

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Leváre

17,945 € 42 €/m²

Nadčasový RD v absolútnom centre Devína, BA IV.

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Hradná | 180 m²

Realitná kancelária RE/MAX v našom zastúpení ponúka novučkú, nadčasovú nehnuteľnosť v Devíne.

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

699,000 € 4606 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne na predaj – rodinný dom v pokojnej lokalite Lozorna

Reality Lozorno

Rodinný dom | Kozinská | 214 m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom v pokojnej lokalite Lozorna Realitná kancelária REMAX Mr&Mrs

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lozorno

250,000 € 1168 €/m²

Napredaj 2 izbový byt,Kostolište

Reality Kostolište

2 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²

Zvažujete predaj svojho bytu? Nemusíte mať žiadne obavy, kupujúceho máte už teraz. Stačí jeden

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Kostolište

Cena dohodou

Novostavba 3-izbového bytu - Nová Dukelská + Parking, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 88 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka slnečný a mimoriadne p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 2943 €/m²

REZERVOVANÉ:Luxusný 2-izbový byt v top lokalite, Koceľova ul., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert ponúka na predaj veľkorysý, zrekonštruovaný, plnohodnotný, 2

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM: priestranný 2-izb. byt v pokojnej lokalite Jaroviec

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Mandľová | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert Vám ponúka na prenájom veľký, kompletne zariadený 2-izbový b

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! Dvojgarzónka na predaj | Topoľčianska - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Topoľčianska | 42 m²

Na túto ponuku nám zostali ďalší záujemci, ak máte podobnú nehnuteľnosť v Petržalke, neváhajte

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

169,900 € 4045 €/m²

TALASA UTOPIAN VILLAGE | Etapa - Talasa Terra

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

TALASA 
UTOPIAN VILLAGE : TRVALO UDRŽATEĽNÝ DOMOV V EL Vergel, pár metrov od pláže La Almadrab

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

234,000 € 3441 €/m²

Na predaj exkluzívna usadlosť s nekonečnými možnosťami využitia!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nevyplnená | 659 m²

Snívate o jedinečnej nehnuteľnosti, ktorá spája luxusné bývanie, rekreačnú atmosféru a komerčn

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

1,100,000 € 1669 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v Ružinove na Košickej uli

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

531.7 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3-izbový / 2-spálňový prémiový apartmán s výhľadom na more | Chorvátsko - Primošten

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Moderný, luxusne zariadený apartmán na prízemí exkluzívneho rezidenčného komplexu, ktorý sa na

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

798,420 € 5663 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (750)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23019)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Upresniť hľadanie