PREDAJ: Záhradná chatka, Pod Hájom, pozemok v osobnom vlastníctve

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 20 m²

Realitná kancelária RE/MAX Perfect vám ponúka na predaj záhradnú chatku v obľúbenej lokalite P

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

29,900 € 1495 €/m²

Chata v nádhernom prostredí

Reality Jakubovany

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 180 m²

S nami máte jedinečnú možnosť kúpiť chatu v nádhernom prostredí. Nachádza sa na úpätí Západnýc

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jakubovany

Cena dohodou

Chaty v Usadlosti pod Kriváňom

Reality Východná

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 177 m²

Chata Šalvia poskytuje luxus na svetovej úrovni na troch podlažiach navrhnutých pre oddych, ča

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Východná

650,000 € 3672 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný a slnečný 4 - izbový byt mezanín v Rodinnom dome, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Miloslavovská | 120 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 – izbový byt mezanín v novostavbe

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

314,900 € 2624 €/m²

PREDAJ: Moderný 3 - izbový rodinný dom, Bazová ulica, Malinovo

Reality Malinovo

Rodinný dom | Nevyplnená | 74 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 - izbovú novostavbu rodinného dvo

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malinovo

269,900 € 3647 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj rodinný dom, 5 izieb, terasa, garáž, pozemok 981 m2, Tôň, okres Komárno

Reality Tôň

Rodinný dom | Nevyplnená | 340 m²

R E Z E R V O V A N É Ponúkam na predaj veľký trojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v obci

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Tôň

Cena dohodou

Na predaj 3 izbový byt 84 m2, terasa 32 m2, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Nevyplnená | 84 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 3-izbový podkrovný byt s výmerou 84 m², nachádzajúci sa v pokojn

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

78,000 € 929 €/m²

Exkluzívny, dizajnovo zariadený 3-izbový byt na prenájom – Kúpeľná ulica, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Kúpeľná | 79 m²

RE/MAX Attractive ponúka na prenájom nadštandardný 3-izbový byt s rozlohou 79 m², situovaný na

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

820 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok o výmere 648 m2, všetky inžinierske siete, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 648 m²

"ÚJ NEGYED" ("NOVÁ ŠTVRŤ"), ako ju nazývajú miestny obyvatelia. Ide o novú obytnú lokalitu, za

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

104 €/m2 104 €/m2

PREDAJ: OBCHODNÝ PRIESTOR - CENTRUM, 61m2, DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Nevyplnená | 61 m²

Obchodný priestor v srdci pešej zóny s vysokou frekvenciou! Ide o polohu, ktorá svojou vidite

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

95,000 € 1557 €/m²

Krásna novostavba v malebnom prostredí v obci Dobrohošť

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | Nevyplnená | 149 m²

--- REZERVOVANÉ --- DOM K NASŤAHOVANIU Obec Dobrohošť sa rozprestiera medzi starým koryt

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dobrohošť

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný 5-izbový mezonetový byt pri Starom moste

Reality Bratislava-Petržalka

5 a viac izbový byt | Lužná | 160 m²

PRENÁJOM: Krásny a slnečný 5 izbový byt s vlastnou garážou, Lužná ulica, Petržalka Realitná

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok - Trávnik 2000 m2

Reality Trávnik

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 2,000 m²

Hľadáte pokojné miesto v prírode, kde si môžete vytvoriť vlastný priestor na oddych či záhradk

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trávnik

55,000 € 28 €/m²

PREDAJ: Investičný pozemok pri tajchu7402m2, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 7,402 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok o rozlohe 7402m2 nac

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

13 €/m2 13 €/m2

PREDAJ:Investičný pozemok 32 218m2, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 32,218 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok o rozlohe 32 218m2 n

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

2 €/m2 2 €/m2

PRENÁJOM - kancelárske priestory Pražská 11, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pražská | 21 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory: Kancelárie sa nachádzajú

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Investičná príležitosť, stavebný pozemok 2 194 m2, Hradská ulica - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Hradská | 2,194 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný stavebný pozemok so starším

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

949,000 € 433 €/m²

NA PREDAJ pozemok vedľa obchodného Centra

Reality Nitra

Komerčná zóna | Dolnočermánska | 1,149 m²

Ponúkame na predaj pozemok 1149m2 uprostred obchodného centra Nitra Čermáň. Nachádza sa vedľa

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

69,800 € 61 €/m²

Predaj: Rodinný dom na kľúč, Dunajská Streda, 5 izieb, ÚP123,8 m2, pozemok 262 m2

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Družstevná | 123 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v Dunajskej Strede

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

267,500 € 2175 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom, 100 m2, pozemok 611 m2, fotovoltika, bazén, Okoč

Reality Okoč

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

----- R E Z E R V O V A N É ----- Moderný 4-ročný rodinný dom v tichej časti Okoč

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Okoč

177,000 € 1770 €/m²

Predaj rodinného domu, Dunajská Streda, Kúpeľná ulica, pozemok 1217 m2, 5 izbový dom, na podnikanie

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Kúpeľná | 220 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový poschodový a podpivničený rodi

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

339,000 € 1541 €/m²

Na predaj: Multifunkčná budova priamo v centre Dunajskej Stredy.

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 151 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! RE/MAX ponúka na predaj multifunkčný objekt – obchodné priestory a 3-izb

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

171,000 € 1132 €/m²

PRENÁJOM: KOMPLETNE ZARIADENÝ 2IZBOVÝ BYT, DUNAJSKÁ STREDA - NOVOSTAVBA BACSÁKOVÁ ULICA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Bacsákova | 65 m²

ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA PRENÁJOM – CENTRUM DUNAJSKEJ STREDY Hľadáte moderné býv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 1 izbový byt, 28 m2, sídl. M. Corvina, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

1 izbový byt | Sídlisko M. Corvina | 28 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na prenájom 1 izbový byt na sídl. Mateja Corvína vo Veľkom Me

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Veľký Meder

370 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (23019)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie