3-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

377,000 € 5027 €/m²

3-izbový / 2-spálňový apartmán v Brodarica, Šibenik - Okolie | 76,17m2

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Novopostavený apartmán v Brodarici – na prízemí s predzáhradkou. RE/MAX ponúka na predaj mode

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

225,000 € 2961 €/m²

VEĽKÁ KANCELÁRIA S VLASTNOU TERASOU | 214 m² | BBC1 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

Reprezentatívne sídlo spoločnosti s exteriérovým benefitom Ponúkame na prenájom kancelársky p

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,525.2 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Dvojgeneračný rodinný dom, Malinovo

Reality Malinovo

Rodinný dom | Petőfiho | 260 m²

Rodinný dom s potenciálom dvojgeneračného bývania Malinovo – Petöfiho ulica 9 Úžitková plocha

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malinovo

450,000 € 1731 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Investičná príležitosť - obchodné priestory v atraktívnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trnavská cesta | 120 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj obchodné priestory v atraktívnej lokalite. Radi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

409,000 € 3408 €/m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM | JÉGÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégeho | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný a plne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe na Jégého ul

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom kancelárie od 20 m v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 20 m²

Na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Bratislavy. Kancelárska budova sa nachádza

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelária 32 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov | Ihneď k dispozícii

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 32 m²

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatnú kanceláriu s výmerou 32 m², situovanú na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

304 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou a klimatizáciou na Eisnerovej ulici, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 74 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na Eisnerovej ul

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3242 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Vynikajúca ponuka - 3 izbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 76 m²

Na predaj moderný 3 izbový byt v 12 ročnej novostavbe na Nejedlého ulici v Bratislave Dúbravke

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranné kancelárske priestory 300 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 300 m²

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky priestor s celkovou výmerou

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok 400 m² – Dolné Kostolné Polia - Čunovo

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Nevyplnená | 400 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok s výmerou 400 m² v atraktívnej lokalite Br

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

95,000 € 238 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v priemyselnej zóne Bernolákova

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,896 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti B

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179 €/m2 179 €/m2

Na predaj orná pôda v extraviláne Záhorskej Vsi

Reality Záhorská Ves

Orná pôda | Nevyplnená | 7,422 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj viacero pozemkov v extraviláne obce Záh

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

19,900 € 3 €/m²

NA PREDAJ novostavba rodinného dvojdomu podľa vašich predstáv

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 106 m²

Moderné rodinné bývanie na dosah prírody aj práce – 4-izbový prízemný dvojdom v Mladom Háji (H

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

219,000 € 2066 €/m²

Komerčný objekt 5090m2 Košice, administratívna budova + pozemok

Reality Košice-Nad jazerom

Administratívny objekt | Nevyplnená | 5,090 m²

VÝHODNÁ PRÍLEŽITOSŤ na PODNIKANIE a DEVELOPEROV. Lokalita - Košice nad Jazerom RE/MAX ponúka n

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 2033m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 2,033 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 2033

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

70 €/m2 70 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v Plaveckom Štvrtku

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 738 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 738 m², si

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

139,000 € 188 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom, 5+1 izieb, garáž, pozemok 544 m2, Bardejov, Dlhá Lúka

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pánska | 371 m²

Hľadáte pokojné miesto pre život, kde sa spája čaro prírody s výbornou dostupnosťou do mesta?

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bardejov

135,000 € 364 €/m²

Polyfunkčný objekt, dom, podnikanie, 565m2, ul. Budovateľská, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Budovateľská | 565 m²

BÝVAŤ alebo PODNIKAŤ môžete v peknej 2 podlažnej zateplenej budove v Prešove Znížená cena o 1

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Prešov

298,000 € 527 €/m²

Novostavba 4 + 1 izbový rodinný dom, 198m2, Hažín

Reality Hažín

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

Výborná cena NOVOSTAVBA Hažín Ponúkame na predaj peknú, modernú NOVOSTAVBU len 7 min od Michal

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hažín

178,900 € 1656 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA. Pripravený pozemok na výstavbu rekreačnej chaty, 573m2, oblasť Vinianka

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 573 m²

Hľadáte pozemok na Zemplínskej Šírave? ZNÍŽENÁ CENA Ponúkame exkluzívne pekný pozemok s nád

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

39,000 € 68 €/m²

Lukratívne pozemky pri vode Domaša- časť Dobrá, ul Slnečná

Reality Kvakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 361 m²

Výborná cena ! Lukratívne pozemky v rekreačnej oblasti Domaša - časť Dobrá pri vode Na preda

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kvakovce

Cena dohodou

Priemyselná budova, HALA (sklad, výroba) 780 m2, Štós

Reality Štós

Skladový objekt | Nevyplnená | 1,256 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na PREDAJ NOVÚ murovanú budovu s montovanou HALOU aktuálne vy

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Štós

1,100,000 € 876 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Rodinné domy na predaj (23019)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie