Administratívny objekt | Nevyplnená | 452 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj multifunkčný komerčný objekt v Holíči. Renovovaná
Cena dohodou
Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 6,500 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj súbor pozemkov v katastri obce Lomná. Pre bližšie
28,500 € 4 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,116 m²
Pozemky na PREDAJ lokalita Prievidza - Kocurany Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite
62,000 € 56 €/m²
Objekt pre obchod | Nábrežná | 275 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v Polyfunkčnom objekte. Tento nadčasový štvorpodla
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Savinova | 2,108 m²
Hľadáte pozemok ako investíciu do budúcnosti? S nádherným výhľadom a tichom okolo??? Ponúkame
26,000 € 12 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Na Štepnici | 285 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom komerčný priestor o celkovej výmere 285m2 nachád
1,850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Záhrada | Nevyplnená | 1,592 m²
Ponúkame na PREDAJ slnečný pozemok o výmere 1592 m2 v katastrálnom území obce Pravenec , okr.
Cena dohodou
3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená
Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe
118,330 € 2040 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Stará cesta | 15 m²
Kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelársky priestor v blízkosti centra mesta Spišská Nov
120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Považská Teplá | 300 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj komerčný priestor v atraktívnej turistickej pr
880,000 € 2933 €/m²
Rodinný dom | Stredná | 330 m²
Realitná kancelária Remax ponúka exkluzívne na predaj dom s pekným pozemkom v malebnej obci Os
105,000 € 358 €/m²
Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 2,301 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Čierny Balog v mi
1.2 €/m2 1 €/m2
Hotel, penzión, ubytovňa | 1,126 m²
Ponúkame Vám na predaj budovu aktuálne s 11 bytmi v pôvodnom stave, vhodnú hotel, penzión, RBnB
2,650,000 € 2353 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Palánok | 151 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v budove TABÁŇ Offices
Cena dohodou
2 izbový byt | Cukrovarská | 90 m²
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 2 - izbový rodinný dom n
48,000 € 533 €/m²
Zmiešaná zóna | Chotárna | 2,818 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom spevnený pozemok, ktorý sa nachádza v priemyseln
0.9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Priestor pre výrobu | Nevyplnená | 115 m²
EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Family Nitra ponúka na prenájom halu s výmero
1,092 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dr. J. Budayho | 1,784 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX, ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavan
99 €/m2 99 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,548 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci
135,000 € 87 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 148 m²
NA PREDAJ MODERNÁ 4‑IZBOVÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU S ENERGETICKÝM CERTIFIKÁTOM A1, KTORÁ PON
232,000 € 1568 €/m²
Obchodné priestory | Coburgova | 2,276 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom výnimočný multifunkčný objekt bývalého kultúrneh
15,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,407 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v blízkosti Priemyselného p
35 €/m2 35 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Nevyplnená | 255 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestory ( 250 m2) v centre obce Podbrezová, ktoré sú vhodné na obch
1,250 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Rubínová | 300 m²
Hľadáte nekompromisný rodinný dom v Banskej Bystrici. Oceníte špičkovú lokalitu a nádherný veľ
770,000 € 2567 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.