Kancelária 32 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov | Ihneď k dispozícii

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 32 m²

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatnú kanceláriu s výmerou 32 m², situovanú na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

304 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ novostavba rodinného dvojdomu podľa vašich predstáv

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 106 m²

Moderné rodinné bývanie na dosah prírody aj práce – 4-izbový prízemný dvojdom v Mladom Háji (H

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

219,000 € 2066 €/m²

CHATA aj pozemok 796m2, oblasť Zemplínska Šírava

Reality Kaluža

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 37 m²

VÝBORNÁ LOKALITA = VÝHODNÁ CENA Ponúkame na predaj možnosť bývania v rekreačnej oblasti Zemplí

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

63,000 € 1781 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v Slovenskom Grobe

Reality Slovenský Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 631 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Slovenskom Grobe. R

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

146,000 € 231 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký 3 podlažný rodinný dom, 8 izieb, pozemok 4366m2, Streda nad Bodrogom

Reality Streda nad Bodrogom

Rodinný dom | Nevyplnená | 318 m²

NEZVYČAJNE VEĽKÝ 8 izbový rodinný dom pri kaštieli - vhodný ako APARTMÁNOVÝ DOM, Streda nad Bo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Streda nad Bodrogom

84,000 € 264 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNY obchodný priestor v Bratislave na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Drieňová | 254 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj EXKLUZÍVNY obchodný priestor. Vďaka ex

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

699,000 € 2752 €/m²

Luxusné bývanie v Torrox: Prvotriedne apartmány s výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

RE/MAX ponúka: Rezidenčný komplex : Puerto Narixa nachádzajúci sa v meste Torrox, ktoré si už

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 3214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť v Španielsku – Alonia Manilva pri prístave Puerto de la Duquesa

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 80 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Rezidenčný komplex Alonia Manilva pozostáva zo 60 2-3 izbových byto

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 3488 €/m²

Španielsko – UNIKA: Luxusné apartmány s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 95 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Tento projekt zahŕňa nádherné prostredie a panoramatické výhľady na

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

539,000 € 5674 €/m²

Rezidencia Baviera Golf: Moderné 3–4 izbové apartmány s panoramatickými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 100 m²

RE/MAX ponúka: Rezidenčný projekt Célere Baviera Golf - jedná sa o menší projekt cca. 150 byto

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 2500 €/m²

Pozemok na stavbu v Považanoch

Reality Považany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 771 m²

Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúka na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v ob

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Považany

84,900 € 110 €/m²

Predaj reštaurácie v obci Hrádok

Reality Hrádok

Reštaurácia | Nevyplnená | 220 m²

Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúkame na predaj reštauráciu v obci Hrádok ( Nové Me

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Hrádok

Cena dohodou

Hľadáme Veľký Rodinný dom na Prenájom v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Realitná kancelária RE/MAX hľadá pre svojho klienta veľký rodinný dom na dlhodobý prenájom. P

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

5,000 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

predaj: pozemok nad južným obchvatom mesta Brezno ( cestou I/66)

Reality Brezno

Zmiešaná zóna | Staničná | 7,193 m²

RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa nad južným obchvatom mesta Brezno (

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

Obchodné-prevádzkové priestory | OC Molo Sekier- Zvolen

Reality Zvolen

Obchodné priestory | Nevyplnená | 200 m²

Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka jedinečnú príležitosť prenajať si obchodno-prevádzkové p

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Cena dohodou

Obchodné-prevádzkové priestory | OC Molo Sekier- Zvolen

Reality Zvolen

Obchodné priestory | Nevyplnená | 400 m²

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3-izbový / 2-spálňový prémiový apartmán s výhľadom na more | Chorvátsko - Primošten

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Moderný, luxusne zariadený apartmán na prízemí exkluzívneho rezidenčného komplexu, ktorý sa na

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

798,420 € 5663 €/m²

3-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

377,000 € 5027 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou a klimatizáciou na Eisnerovej ulici, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 74 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na Eisnerovej ul

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3242 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Komerčný objekt 5090m2 Košice, administratívna budova + pozemok

Reality Košice-Nad jazerom

Administratívny objekt | Nevyplnená | 5,090 m²

VÝHODNÁ PRÍLEŽITOSŤ na PODNIKANIE a DEVELOPEROV. Lokalita - Košice nad Jazerom RE/MAX ponúka n

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 2033m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 2,033 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 2033

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

70 €/m2 70 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v Plaveckom Štvrtku

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 738 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 738 m², si

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

139,000 € 188 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný pozemok 400 m² – Dolné Kostolné Polia - Čunovo

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Nevyplnená | 400 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok s výmerou 400 m² v atraktívnej lokalite Br

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

95,000 € 238 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v priemyselnej zóne Bernolákova

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,896 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti B

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179 €/m2 179 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Rodinné domy na predaj (23020)
Upresniť hľadanie