Chata SENEC Slnečné jazerá JUH na predaj po kompletnej rekonštrukcii znížená KC

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | Slnečné jazerá | 121 m²

SENEC – SLNEČNÉ JAZERÁ JUH | Luxusná, celoročne obývateľná 3-izbová chata len 80 m od jazera Po

Publikované: 27.07.2023 Aktualizované: 23.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Senec

422,000 € 3636 €/m²

Predaj exkluzívny 4-izbový dizajnový byt v centre Bratislavy – Dunajská ulica 15, Staré Mesto 143 m2 s 2x balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 139.7 m²

Ponúkame na predaj slnečný, exkluzívny a plne klimatizovaný 4-izbový dizajnový byt v prestížnom

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5361 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BA IV Záhorská Bystrica Strmý vŕšok predaj 5 izb. pekného dizajnového rodinného domu s dvoj garážou na 700 m2 pozemku.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmý vŕšok | 301.44 m²

V exkluzívnej a vyhľadávanej časti Bratislava IV – Záhorská Bystrica, ulica Strmé vŕšky, v tich

Publikované: 27.09.2021 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

698,000 € 2554 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK 765 m2 – STARÉ GRUNTY, BRATISLAVA IV – KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Staré Grunty | 765 m²

Exkluzívne v zastúpení majiteľa ponúkame na predaj strategický investičný pozemok vo vyhľadávan

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

226 €/m2 226 €/m2

Hrachovo okr. Rimavská Sobota predaj areálu renesančného Kaštieľa s budovami na pozemku v parkovej úprave 24 830 m2.

Reality Hrachovo

Historický objekt | Mieru | 1,100 m²

Hrachovo okr. Rimavská Sobota predaj areálu renesančného Kaštieľa s budovami na pozemku v parko

Publikované: 26.03.2017 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Hrachovo

920,000 € 836 €/m²

Bratislava Staré Mesto Palisády predaj peknej eklekticistickej vily 1.128 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Palisády | 1,127.79 m²

Reprezentatívna historická vila z roku 1914 v srdci Palisád – Bratislava I – Staré Mesto Unikát

Publikované: 02.04.2023 Aktualizované: 12.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

4,200,000 € 3724 €/m²

Trnava Coburgova ul predaj pozemku o výmere 12 084 m2 vhodného na komerčnú výstavbu sídla spoločnosti

Reality Trnava

Komerčná zóna | Coburgova ulica | 12,084 m²

Trnava Coburgova ul. predaj pozemku o výmere 12 084 m2 , ktorý podľa Územného plánu mesta Trnav

Publikované: 02.10.2014 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

170 €/m2 170 €/m2

2-izbový štýlový podkrovný byt 56,10 m2 v centre Starého Mesta BA I Ferienčíkova ulica na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56.1 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý 2-izbový podkrovný byt s otvorenou dispozíciou (open space) o výme

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

257,000 € 4581 €/m²

4 izbový investičný byt 130,31 m2 – 4 samostatné garsónky BA I Staré Mesto Gorkého ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj pekný slnečný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po jeho interiérovej a dispoz

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

648,000 € 4973 €/m²

PREDAJ - priestranný 5-izbový RD Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Bernolákovo | 160 m²

Predáme v lukratívnej časti obce Bernolákovo 3-podlažný 5-izbový veľkorysý rodinný dom s pozemk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

314,000 € 1963 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt so záhradou - Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Ružová | 91.45 m²

Predáme v lukratívnej a tichej a časti obce Ivanka pri Dunaji šikovný 3-izbový byt so záhradou

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

258,000 € 2821 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt s loggiou v zelenom prostredí- TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiraskova | 72.5 m²

Hľadáte svetlý domov s príjemnou atmosférou? Predáme príjemný, charizmatický 3-izbový byt o vý

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

224,000 € 3090 €/m²

PREDAJ - charizmatický 7-izbový RD- novostavba - Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna | 280 m²

PREDÁME exkluzívny 7-izbový RD vo Štvrtku na Ostrove novostavba s ÚP 280 m2 a skvelo upraveným

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

515,000 € 1839 €/m²

PREDAJ - celoročne obyvatelna murovaná záhradná chata- Malacky

Reality Malacky

Záhradná chatka | Malacky | 53 m²

Predáme v krásnom tichom prostredí záhradkárskej osady Malacky - kompletne zrekonštruovanú celo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malacky

115,000 € 2170 €/m²

SIMCITY│PREDAJ MOBILNÝ DOMČEK PIROVAC - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Mobilný dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj kvalitný mobilný domček značky Adria, situovaný v súkromnom rezorte Kemp Mir

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj

65,000 € 1016 €/m²

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, KOŠICE-ŠACA

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 49 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mestskej časti Košíc s výbornou dostupnosťou a kompletnou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

173,000 € 3531 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový pražský byt pri Novej nemocnici, Ipeľská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,900 € 3907 €/m²

ID-4093 Nádherný pozemok na výstavbu v obci VINNÉ

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

ID:4093 Ponúkame na predaj priestranný a slnečný pozemok v obľúbenej obci Vinné: • jedná sa o p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

120,000 € 120000 €/m²

Novinka
Novinka

POSLEDNÝ POZEMOK V PREDAJI IHNEĎ K VÝSTAVBE

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

Ponúkame Vám na predaj posledný stavebný pozemok v novej lokalite v obci Dolný Bar na ulici Hla

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Cesta na Kamzík | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4917 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 90m2 » novostavba » cena 855,- EUR / 9,5 ,-EUR/m2 (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Haburská | 99 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v kvalitne postavenej polyfunkč

Publikované: 03.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

855 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 114m2/146m2 na Hviezdoslavovom námestí (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 114 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu na naozaj ex

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IMPREAL »»» Ružinov »» Ekonomické bývanie pre 4 osoby »» 2 izby + samostatná kuchyňa » cena 590,- (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súhvezdná | 55 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre štyri osoby v celkovej cene 810,- EUR (590,-

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 87m2 v ZWIRN OFFICE (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 87 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu v úplne nove

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026