Slnečný, rovinatý pozemok s možnosťou stavby 1565m², Voznica

Reality Voznica

Pozemok pre rodinné domy | Voznica | 1,565 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, slnečný, rovinatý pozemok s možnosťou stavby o výmere 1 565

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Voznica

75,000 € 48 €/m²

Krásny pozemok pre výstavbu chaty - chalupy 1281m2, Uhliská

Reality Uhliská

Iný stavebný pozemok | Uhliská | 1,281 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, juhozápadne orientovaný a mierne svahovitý pozemok s vypra

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Uhliská

65,000 € 51 €/m²

Štýlový byt s garážou a možnosťou prístavby ďalšieho bytu, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kollárova | 80 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj nádherný, kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt o veľkosti 80m2

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

350,000 € 4375 €/m²

Zabehnutý apartmánový dvojdom s parkovaním, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | Štiavnické Bane | 240 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj zabehnutý Apartmánový Dvojdom - výbornú investičnú príležitosť s ok

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

310,000 € 1292 €/m²

Pozemok so sieťami a možnosťou stavby 333m2, Pukanec

Reality Pukanec

Pozemok pre rodinné domy | Pukanec | 333 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj menší pozemok s možnosťou stavby o výmere 333m2, nachádzajúci sa mi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

35,000 € 105 €/m²

Slnečný, rekreačný pozemok 1250m2, centrum Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | Samuela Mikovíniho | 1,250 m²

DREAM TEAM ponúka na prenájom slnečný, z časti svahovitý, rekreačný pozemok o veľkosti 1250m2

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Banská Štiavnica

200 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Rovinatý, slnečný pozemok s možnosťou stavby, Banská Belá

Reality Banská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Banská Belá | 2,442 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, rovinatý, slnečný pozemok o veľkosti 2442m2 s možnosťou výst

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banská Belá

85,000 € 35 €/m²

Zrekonštruovaná budova - 1300m2 pozemok Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Obchodná | 413 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj komplet zrekonštruovanú trojpodlažnú budovu v minulosti užívanú na

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

385,000 € 932 €/m²

Zabehnutá menšia farma s pozemkom 3800m2 Želiezovce

Reality Želiezovce

Farmárska usadlosť | 500 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj menšiu farmu ideálnu pre podnikateľský alebo rodinný zámer, vhodnú

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Želiezovce

245,000 € 490 €/m²

Obývateľný vidiecky dom, chalupa s pozemkom 500m2 Svätý Anton

Reality Svätý Anton

Rodinný dom | Svätý Anton | 140 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj tradičný vidiecky rodinný dom - chalupu v pôvodnom stave s pozemkom

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Svätý Anton

115,000 € 821 €/m²

Nízkoenergetická novostavba rodinného domu, Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Brezova | 85 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj 4-izbový, moderný rodinný dom – novostavbu typu bungalov, ktorá je

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

225,000 € 2647 €/m²

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Kútniky, okres Dunajská Streda

Reality Kútniky

Rodinný dom | Nezadaná | 195 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj veľký 6-izbový rodinný dom v obci Kútniky, le

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kútniky

296,000 € 1518 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - kancelária - 18 m2- BA III. - Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Rybničná | 18 m²

Prenajmeme peknú priestrannú kanceláriu o výmere 18 m2 , ktorú tvorí jeden veľkorysý priestor n

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5.8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - dvojkancelária - 36,50 m2 BA II. -Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Koceľova | 36.5 m²

Prenajmeme priestrannú dvoj kanceláriu o výmere 36,50 m2 na ideálnom 1. poschodí, kancelárie s

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

SAMOSTATNÝ BUNGALOV-Prístrešok na 2 autá ! Súkromie-Slovenský Grob

Reality Pezinok

Rodinný dom | Mýtna | 108 m²

TOP PONUKA - SAMOSTATNÝ - ATYPICKÝ Bungalov 520m2 pozemok- moderný,zariadený . -Slovenský Gro

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Pezinok

395,000 € 3657 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - rekreačný pozemok - BA IV. - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Veľká lúka | 962 m²

Predáme v lukratívnej časti BA IV.- Dúbravka vo veľmi príjemnej a tichej časti Veľká lúka pekn

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

195 €/m2 195 €/m2

PREDAJ - 7-izbová luxusná vila - Španielsko - Allicante

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Predáme čarovnú priestrannú rodinnú vilu na kopci krásnej lokality XIXON pri Alicante s krásny

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj

Cena dohodou

PREDAJ - Stavebný pozemok BA IV.- Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Vlkovka | 1,065 m²

Predáme lukratívny stavebný pozemok-Záhorská Bystrica, časť Vlkovka. Pozemok-1065 m2 je priprav

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

495 €/m2 495 €/m2

PREDAJ - 4-izbový byt BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vihorlatská | 101.67 m²

Predáme 4-izbový byt na ideálnom 1.podlaží bytového tehlového domu na Vihorlatskej ulici po st

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

378,000 € 3718 €/m²

PREDAJ- nebytový priestor na služby - 169 m2-Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 169 m²

Predáme v absolútnom centre mesta Dunajská Streda exkluzívne nebytové priestory o výmere 169 m2

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

220,000 € 1302 €/m²

Luxusný 2i byt, projekt UNIVERSO, širšie centrum, loggia + TERASA s unikátnym výhľadom, 16/21p., KLÍMA, lokalita Nivy, ul. Ružová dolina, ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom: luxusný 2 izb. byt v rezidenčnej novostavbe UNIVERS

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ - pozemok BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pyrenejská | 1,030 m²

Chceš bývať v krásnom tichom a kráľovskom prostredí Koliby,? Chcete bývať pod lesom s výhľadom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

670,000 € 650 €/m²

PREDAJ - rekreačný pozemok s garážou BA IV. - Devínske jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Devínske jazero | 1,030 m²

Predáme v krásnom čistom prostredí BA IV.- Devínskeho jazera pekný pozemok o výmere 1030 m2 so

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

103,000 € 100 €/m²

3 izbový byt 65,75m2 + Loggia na prenájom Osuského 26 BA V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 65 m²

Na prenájom čiastočne zariadený pekný slnečný 3 izbový byt 65,75 m2 + Loggia v bytovom dome Osu

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23026)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie