1 izbový byt | P. Jilemníckeho | 38 m²
Ponúkame na prenájom útulný a kompletne pripravený 1-izbový byt s výmerou 38 m² vo vyhľadávanej
450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Hľadáte miesto, kde vás každé ráno zobudí spev vtákov, pokoj prírody a výhľad na zeleň namiesto
230,000 € 1533 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podhradie | 349 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Levice s rozlohou 350 m2. Na pozemku sa nachádza st
75,000 € 215 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ul. Svätý Ján | 150 m²
Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj prírody, vôňa viniča a komfort moderného bývania? Ponúkame
94,000 € 627 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
PREDAJ-hľadáte veľmi zaujímavý dom blízko okresného mesta len na skok od Levíc cca 6 kilometrov
105,000 € 875 €/m²
Záhradná chatka | 976 m²
V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj murovaný viničný domček spolu s pozemkom v L
26,000 € 27 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 160 m²
Vo vyhľadávanej chatovej lokalite v meste Levice ponúkame chatu s pozemkom o rozlohe 923m2. Cha
62,000 € 388 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Predáva sa kompletne ZARIADENÝ dom za NOVÚ CENU - Exkluzívne, len u nás dvojpodlažný, veľký a u
139,000 € 556 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Štefankova cesta | 90.97 m²
Zrub Vendelín – rozprávková chata s dušou, kde čas plynie pomalšie Nová Baňa | pozemok 3 253 m
345,000 € 3792 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 70 m²
Ponúkame vám na predaj moderný, nízkoenergetický montovaný rodinný dom situovaný v pokojnej lok
165,000 € 2357 €/m²
3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 74.61 m²
Ponúkame na predaj elegantný a dispozične výborne riešený 3-izbový byt o celkovej výmere 74,61
116,000 € 1555 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,436 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Jur nad Hronom o celkovej výmere 1436 m², z
55,000 € 38 €/m²
Rodinný dom | Viničná cesta | 357.5 m²
V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj krásny poschodový samostatne stojaci rodinný
187,000 € 523 €/m²
Záhradná chatka | 20 m²
Predám chatu v extraviláne Levíc v katastrálnom území Kalinčiakovo vhodná na vybudovanie krásne
47,000 € 2350 €/m²
Rekreačný pozemok | neudaná | 3,000 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v obci Jabloňovce na úpätí Štiavnických vrchov. Pozemok má
69,000 € 23 €/m²
Iný objekt | Družstevná | 65,000 m²
Ponúkame na predaj Multifunkčný pozemok nachádzajúci sa na strategicky výhodnej lokalite s vyni
8 €/m2 0 €/m2
3 izbový byt | Nezadaná | 76.7 m²
V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj veľký 3. izbový byt o rozlohe 76,7 m2 v OV s
102,000 € 1330 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Ponúkame vám na predaj krásny 4 ročný rodinný dom na cca 12 árovom rozľahlom pozemku v obci Beš
220,000 € 1692 €/m²
1 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 35.07 m²
Ponúkame na prenájom pekný 1-izbový byt s balkónom na ulici Milana Rastislava Štefánika v Levic
400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 220 m²
Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý v sebe spája atmosféru minulosti, vidiecky šarm
195,000 € 886 €/m²
4 izbový byt | 98.63 m²
Na predaj veľký 4-izbový byt s balkónom – Levice, Perecká ulica Hľadáte priestranné bývanie pre
158,000 € 1602 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,277 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj krásny slnečný a rozľahlý pozemok v malebnej obci Jabloňovce, sit
45,000 € 35 €/m²
3 izbový byt | Saratovská ul. | 72 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý zaujme
119,900 € 1665 €/m²
2 izbový byt | Tekovská ul. | 60.5 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt v osobnom vlastníctve nachádzajúci sa na
110,000 € 1818 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.