3 izbový byt | Ružová | 68.12 m²
3-izbový byt blízko centra – tichá lokalita, Levice Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 6
91,500 € 1343 €/m²
Priestor pre sklad | Kalinčiakovo | 300 m²
V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na prenájom halu v Leviciach, ktorá je vhodná buď ako
2,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 60 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej časti mesta Levice na pozemku o rozlo
90,000 € 1500 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Krížny vrch | 140 m²
Exkluzívne ako jediný na trhu ponúkame skolaudovaný poschodový viničný dom v časti mesta Lev
91,900 € 656 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,477 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe cca 1.477 m2 v zastavanej časti obce V
20,000 € 14 €/m²
Rodinný dom | Malinovec | 192 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 5 - izbový rodinný dom v Santovke vo vynikajúcej lokalite, v tich
119,800 € 624 €/m²
2 izbový byt | 66 m²
Na predaj: Priestranný byt v obci Pukanec s potenciálom na modernizáciu Pri rýchlom jednaní mo
51,900 € 786 €/m²
Priemyselná zóna | Hrnčiarovce | 20,842 m²
Ponúkame na predaj stavebný, komerčný pozemok o rozlohe 20.842 m2 v priemyselnej zóne ťažkého s
2,084,200 € 100 €/m²
Iný priestor | hlavná | 240 m²
Ponúkame na predaj využívané obchodné priestory v obci Šarovce v centre obce. Budova pozostáva
49,000 € 204 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hontianska | 800 m²
Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe cca 800 m2 v zastavanej časti obce Hontianske Moravce. Ten
18,000 € 23 €/m²
Záhradná chatka | 30 m²
Predáme záhradu v peknom prostredí záhradkárskej oblasti v Leviciach. Pozemok má rozlohu 400 m2
49,990 € 1666 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom (1974) v tichej časti vyhľadávanej obce Žemberovce.
210,000 € 700 €/m²
Vidiecky dom | Nezadaná | 80 m²
Ponúkame na predaj starší sedliacky rodinný dom s tradičným vidieckym šarmom, nachádzajúci sa v
53,990 € 675 €/m²
Záhrada | 664 m²
Ponúkame na predaj záhradu s výbornou polohou priamo v intraviláne mesta Levice s možnosťou sta
22,999 € 35 €/m²
Iný stavebný pozemok | 500 m²
V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty,
33,000 € 66 €/m²
Obchodné priestory | Kalvínske Námestie | 140 m²
Prenájom obchodných priestorov – Kalvínske námestie, Levice Hľadáte ideálne miesto pre svoj ob
800 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Vidiecky dom | Nezadaná | 120 m²
V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom v Domadiciach, v tiche
52,690 € 439 €/m²
1 izbový byt | Okružná | 35 m²
Exkluzívne na predaj krásny 1-izbový byt o rozlohe 35 m2, nachádza sa na vyvýšenom prízemí v kú
70,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | 133 m²
Ak hľadáte únik z mesta, miesto pre relaxáciu alebo štýlové rodinné bývanie v pokojnom prostred
98,000 € 737 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Ponuka- ponúkam novostavbu v menšej obci Čata s úžitkovou plochou cca 200m2 vo východnej časti
119,999 € 600 €/m²
Rodinný dom | Krížny vrch | 140 m²
V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj 6 ročnú novostavbu bungalovu v Leviciach na
285,000 € 2036 €/m²
Rekreačný pozemok | 2,602 m²
Ponuka na Predaj: Jedinečný Pozemok Typu C Základné Informácie: - Plocha:26 árov - Vinica:1
53,700 € 21 €/m²
1 izbový byt | Jarná ul. | 47.3 m²
Ponúkame na prenájom zariadený 1.izbový byt v rodinnom dome nachádzajúci sa v tichej lokalite m
450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 5,535 m²
Ponúkam Vám na predaj pozemok v intraviláne obce, druh záhrada, vhodný aj na stavbu rodinných
47,500 € 9 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.