INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok pre polyfunkciu a bývanie v Prievidzi, 811,75 m2

Reality Prievidza

Komerčná zóna | 811 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok pre polyfunkciu a bývanie v Prievidzi – Zapotôčky. Ponúkame na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

225,000 € 277 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Prievidza

Komerčná zóna | 811 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

225,000 € 277 €/m²

Novinka
Novinka

Váš kúsok vinohradníckeho raja – exkluzívne vinice vo Svätom Jure 1465m2 plus pozemok 885m2 ktomu ako bonus

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Svätojánska | 2,350 m²

Tento exkluzívny balík viníc je pripravený pre vaše vinohradnícke sny, investíciu alebo hobby v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

25,000 € 11 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zariadený byt po rekonštrukcii – sídlisko Lánska

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 55.4 m²

*****Reality Alpia*****Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a obľúbenej lokal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Predáme 2 izb byt v 3 vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.28 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte III Veže – výborná dispozícia, parking, 19. poschodie Ponúkame

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4522 €/m²

Predáme 3 izb byt na Miletičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 63.76 m²

-izbový byt v tehlovom dome – Miletičova ulica, Ružinov Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehl

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3748 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 81.18 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Predáme krásny Veľký 2 izb byt naKolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Na pažiti | 63.27 m²

Moderný 2-izbový byt s terasou, parkovaním a krásnym výhľadom Ponúkame na predaj štýlový a veľ

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

380,000 € 6006 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 81.18 m²

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Predáme 2 izb byt na Jégeho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 52 m²

2-izbový byt na predaj v Bratislave - Ružinov Štýlový 2-izbový byt s lodžiou v top lokalite Ruž

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 5288 €/m²

Praktický 1-izbový byt, v dobrej lokalite, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 36 m²

Praktický, udržiavaný a sviežy. Aj takto by sa dal opísať tento 1-izbový byt s výmerou 36 m².

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Komárno

410 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj priestranný slnečný 2-izbový byt na Bieloruskej ulici - Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bieloruská | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný slnečný dvojizbový byt na Bieloruskej ul, vo Vrakuni. Jedná sa o

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

189,000 € 3566 €/m²

Novinka
Novinka

Bývaj v rezidenčnom 3-izbovom byte, ktorého súčasťou je vlastná záhrada, parkovacie miesto a hangár, kde uložíš nielen bike

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 71 m²

Nie je to panelák. Nie je to radovka. Je to praktické mestské bývanie s atmosférou domu. Komorn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3449 €/m²

Novinka
Novinka

RADO | Skladová hala za exkluzívnu cenu | Ružinov | 999 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Ivanská cesta | 999 m²

RADO Reality ti ponúka na predaj skladovo-výrobnú halu v bratislavskom Ružinove na Ivanskej ces

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 170 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný ,rovinatý ,stavebný pozemok č.2 na Bzinách pri Dolnom Kubíne

Reality Bziny

Pozemok pre rodinné domy | Bzinská | 761 m²

Stavebný pozemok č. 2 – Bziny pri Dolnom Kubíne Na predaj ponúkame pekný, slnečný a rovinatý st

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bziny

80,000 € 105 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 2 izb. bytu Podunajská, Bratislava, balkón, parking

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 68 m²

Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Bratislava, Podunajská ulic

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

250,000 € 3676 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: Priemyselný pozemok 22 389 m² v etablovanej priemyselnej zóne

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priemyselná zóna | Ľ. Podjavorinskej | 22,389 m²

Na predaj rozsiahly rovinatý pozemok s celkovou výmerou 22 389 m², situovaný v stabilizovanej p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

70 €/m2 70 €/m2

Novinka
Novinka

** Exkluzívny rodinný dom **

Reality Marianka

Rodinný dom | Nad Bednárovým | 242.8 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Marianka

670,000 € 2759 €/m²

** Skolaudovaný dom s tepelným čerpadlom **

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | Klátovská cesta | 84 m²

Hľadáte dokonalé spojenie pekného obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento krásny

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

239,900 € 2856 €/m²

** Krásne priestranný rodinný dom v tichom prostredí ** stačí sa už len nasťahovať

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nová | 142 m²

Ponúkame Vám veľmi pekný priestranný 4izbový rodinným dom, ktorý ponúka pohodlné bývanie v obci

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

Info v RK

** Priame pripojenie na R7 ** Byty s predzáhradkou alebo terasou a parkovacím státím

Reality Šamorín

3 izbový byt | Bratislavská | 88.35 m²

Ponúkame na predaj nové byty v projekte Shamot Village, v mestkej časti Šamorín s výbornou dost

Publikované: 08.05.2023 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

** Krásna záhrada na pozemku s rozlohou 994 m2**

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 944 m²

V záhradkárskej lokalite Žabí Majer ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 944 m2 v záhradkárske

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

129,999 € 138 €/m²

Kompletne zariadený byt v projekte Galeriacity 2

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,900 € 5173 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný ,rovinatý ,stavebný pozemok č.1 na Bzinách časť Dielce pri Dolnom Kubíne

Reality Bziny

Pozemok pre rodinné domy | Bzinská | 760 m²

Stavebný pozemok č. 1 – Bziny pri Dolnom Kubíne Na predaj ponúkame pekný, slnečný a rovinatý st

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bziny

80,000 € 105 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23019)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie