3 izbový byt | Bratislavská | 88.35 m²
Ponúkame na predaj nové byty v projekte Shamot Village, v mestkej časti Šamorín s výbornou dost
191,201 € 2164 €/m²
Záhrada | Žabí majer | 944 m²
V záhradkárskej lokalite Žabí Majer ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 944 m2 v záhradkárske
129,999 € 138 €/m²
2 izbový byt | Považská | 40 m²
Dorián Szabó a CENTURY21 exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekt
206,900 € 5173 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bzinská | 760 m²
Stavebný pozemok č. 1 – Bziny pri Dolnom Kubíne Na predaj ponúkame pekný, slnečný a rovinatý st
80,000 € 105 €/m²
Polyfunkčný objekt | Vinohradnícka | 0 m²
TOP Realitka – Exkluzívne – ČISTÝ ROČNÝ VÝNOS 88.000€ Administratívno-výrobný-prevádzkový areál
1,149,999 €
Pozemok pre rodinné domy | Svätoplukova | 570 m²
TOP Realitka - Exkluzívne - SP 570m2, všetky IS, Súkromný Areál, Centrum Obce - Chorvátsky Grob
144,999 € 254 €/m²
Prevádzkový areál | Vinohradnícka | 0 m²
1,149,999 €
Rodinný dom | Kláštorská | 83 m²
TOP Realitka – Exkluzívne – 4-i RD, pozemok 1026m2, TOP Lokalita Piešťany Predáme starší 4-iz
179,999 € 2169 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svätoplukova | 533 m²
TOP Realitka - Exkluzívne - SP 533m2, všetky IS, Súkromný Areál, Centrum Obce - Chorvátsky Grob
154,999 € 291 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
TOP Realitka – Ponuka nehnuteľností tak ako to nepoznáte! Piešťansko a okolie PODPULTOVKY „Zavo
Cena dohodou
Rodinný dom | Kláštorská | 83 m²
179,999 € 2169 €/m²
Iný objekt | Vinohradnícka | 0 m²
1,149,999 €
Rodinný dom | Bananská | 320 m²
TOP Realitka - TOP Ponuka - Exkluzívne - 8-izb, 1-poschodový-RD, tehla, rekonštrukcia, zateplen
Info v RK
Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 196.93 m²
Ponúkame na predaj mimoriadne zaujímavý súbor dvoch samostatných nehnuteľností situovaných pria
328,000 € 1666 €/m²
Rodinný dom | Tichá | 130 m²
Ponúkame vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Hrušovany v smere na Nitru v tichej
106,000 € 815 €/m²
Skladový objekt | Nevyplnená | 230 m²
Ponúkame na predaj skladový areál na ulici Severná v Prievidzi, vhodný na skladovanie, drobnú
170,000 € 739 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pri prachárni | 180 m²
PONÚKAME na prenájom moderné administratívne/kancelárske priestory vhodné hlavne ako sídlo firm
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
4 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²
RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj 2, 3, 4 izbové byty v meste Galanta - pod názvom p
212,500 € 3036 €/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 56 m²
167,500 € 2991 €/m²
2 izbový byt | Nevyplnená | 46 m²
134,500 € 2924 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 63.25 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj veľký klimatizovaný 2 izbový, svetlený byt
280,000 € 4427 €/m²
4 izbový byt | Bajkalská | 138 m²
Hľadáte byt, kde má každý člen domácnosti dostatok priestoru, úložné riešenia dávajú zmysel a a
1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 20 m²
Existujú miesta, kam prídete vypnúť… a potom sú také, kde si viete predstaviť každý víkend. Pr
37,500 € 1875 €/m²
5 a viac izbový byt | Bartókova | 185.92 m²
Ponúkame na predaj jedinečný veľkometrážny 5-izbový byt v mestskej vile Delta len s tromi bytov
850,000 € 4572 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.