Palisády - mezonet s terasami v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Fraňa Kráľa | 185 m²

Na predaj veľkometrážny 5-izbový mezonet na ulici Fraňa Kráľa – Staré Mesto, ktorý je so svojim

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Novinka
Novinka

Na prenájom 3i byt, projekt NUPPU voľný okamžite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 71 m²

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom a garážovým státím v obľúbenom projekte NUPPU, Hraničná uli

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

4-izbový byt v pokojnej lokalite Podunajských Biskupíc

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Latorická | 80 m²

Na predaj 4 izbový byt v pokojnej lokalite Latorická ul. situovaný v 4-poschodovom bytovom dome

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,000 € 2863 €/m²

NIVY - 3i mezonet v nadstavbe, 100 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Kvetná | 100 m²

Na predaj priestranný mezonetový byt s výmerou 100 m² na obľúbenej Kvetnej ulici v Ružinove (Br

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 3750 €/m²

Hľadáme pre klienta dvojgarsónku v pôvodnom stave - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Nezadaná | 48 m²

Hľadáme pre klienta dvojgarsónku v pôvodnom stave v Petržalke. Môže byt dvojgarsónka s 2 lodži

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Priestranný 2-izbový byt na prenájom – Hviezdoslavovo námestie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Strakova | 75 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt s výmerou 75 m² nachádzajúci sa na rohu Hviezdosl

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Investičný byt v Starom Meste - 1i s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Na predaj 1 izbový byt na Krížnej ulici v Bratislave I - Staré mesto. Celková výmera bytu je 25

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanom projekte Karloveské rameno

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 98 m²

Na rozhraní Starého Mesta a Karlovej Vsi, priamo na brehu rieky Dunaj, ponúkame na predaj pries

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

515,000 € 5255 €/m²

Na predaj 3 izbový byt so záhradou a garážou v Bielom Kostole

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | Okružná | 78 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu v obci Biely Kostol, len kúsok od Trnavy. Byt má

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

255,000 € 3269 €/m²

Novostavba, Rínok Rača - 3i byt s garážou / ešte neobývaný

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom a vyhradeným parkovacím státím v podzemnej garáži v projekte

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

Slnečný a priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou | Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šulekova | 154 m²

Ponúkame na prenájom 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Palisády, situovaný na 5. poschodí s výť

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Garsónka – Slnečnice, Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Žltá | 31 m²

Na predaj: zariadená garsónka – Slnečnice, Viladomy (Žltá ul.) Ponúkame na predaj kompletne zar

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

174,500 € 5629 €/m²

Predáme menší 3-izb. byt na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 62 m²

Na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Kramáre, ulica Na Revíne - Bratislava. Byt sa nachá

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 4194 €/m²

Dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe v obľúbenej lokalite „Mravenisko" – Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Brezová | 207 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe v obľúbenej lokalite

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

255,000 € 1232 €/m²

Veľkometrážny byt s terasami v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Fraňa Kráľa | 226 m²

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

775,000 € 3429 €/m²

3i novostavba, 77 m2, parking – BORY BÝVANIE

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Na predaj moderný a svetlý 3-izbový byt v novej rezidenčnej štvrti Bory Bývanie, ktorá sa vyzna

Publikované: 17.08.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 13 €/m²

2-izb. byt s balkónom na Fedákovej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Na predaj 2- izbový byt na Fedákovej ulici v Dúbravke - Bratislava. Plocha bytu je 53 m2 + 4 m2

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 4151 €/m²

5-izbový kopaničiarsky dom po kompletnej rekonštrukcii – pokoj, štýl a moderné bývanie v srdci Myjavských kopaníc

Reality Krajné

Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť nádherný vidiecky dom v malebnej obci Krajné č

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Krajné

Info v RK

Máme zaujem o kupu 3i alebo 4i na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

Klient prejavil záujem o kupu 3i alebo 4i bytu na začiatku Petržalky, preferuje pôvodný stav, i

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s pocitom Rodinného domu, v obci Kamenica nad Cirochou.

Reality Humenné

3 izbový byt | 74 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt so záhradou v obci Kamenica nad Cirochou,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Na predaj starší rodinný dom v obci Šajdíkove Humence

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Šajdíkove Humence | 0 m²

Leaders & Partners pobočka Senica Vám ponúka na predaj starší rodinný dom s obrovským potenciál

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

58,000 €

Novinka
Novinka

Na predaj 2iz. byt po kompletnej rekonštrukcii v Senici

Reality Senica

2 izbový byt | Továrenská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt s pivnicou po kompletnej r