Na predaj 2iz. byt po kompletnej rekonštrukcii v Senici

Reality Senica

2 izbový byt | Továrenská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt s pivnicou po kompletnej r

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Senica

91,900 €

Novinka
Novinka

Na predaj Rodinný dom, Ivančiná

Reality Martin

Rodinný dom | 959 m²

TUreality vám ponúka na predaj moderný murovaný bungalov v obci Ivančiná. Dom bol postavený pre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj Rodinný dom, Turčianske Kľačany

Reality Martin

Rodinný dom | 1,016 m²

TUreality Vám ponúka na predaj tehlový rodinný dom v obci Turčianske Kľačany Dom je v pôvodnom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

TUreality predáva holodom bungalow na slnečnom pozemku pri golfovom ihrisku vo Veľkej Lomnici!

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | 550 m²

TUreality predáva vo VEĽKEJ LOMNICI – BUNGALOW, KDE MÁŠ TATRY TAKMER NA DVORE Kamoš… toto nie

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

344,999 € 627 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | RODINNÉ DOMY – PREDPREDAJ ZA UVÁDZACIE CENY | DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 128 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

250,008 € 1953 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ priestorov v priamom centre Banskej Bystrice - parkovanie vo dvore!!! - 67,14 m2

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 67.14 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj objekt o výmere 67,14 m2, ktorý je situovaný v priamo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2755 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 2 izbový byt, Žriedlová ulica, Cassovar -Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Žriedlová | 65 m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PRE NÁROČNÝCH – CASSOVAR, ŽRIEDLOVÁ ULICA Ponúkame Vám na prenájom lu

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Obchodný priestor na prenájom v priamom centre BB - parkovanie vo dvore 23,34 m2

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 23.34 m²

TUreality Vám ponúka na prenájom obchodný priestor vo vyhľadávanej časti centra Banskej Bystric

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

390 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

JEDINEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN A SLAVÍN

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Zámockej ulici, priamo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5455 €/m²

Novinka
Novinka

PLNOHODNOTNÝ 1i BYT S BALKÓNOM V NOVOSTAVBE - NEJEDLÉHO ul. - PARKOVANIE V GARÁŽI

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nejedlého | 36 m²

V obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava IV – Dúbravka ponúkame na predaj plnohodnotný 1-

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,000 € 4972 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT NA 40. POSCHODÍ EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.83 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower. V Eur

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 7868 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKORYSÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PRESTÍŽNOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 4 izbový byt s priestranným interiérom a terasou v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

ELEGANTNÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný byt situovaný v obľúbenom rezidenčnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

ELEGANTNÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 69.46 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka elegantný 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na S

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 6263 €/m²

ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE S VÝHĽADOM DO ZELENE

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

586,900 € 5059 €/m²

ATRAKTÍVNY 5 IZBOVÝ BYT SO STREŠNOU TERASOU V PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Hany Meličkovej | 165 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-5 izbové penthousy v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Prenájom priestranného 3-izbového bytu v centre Nitry

Reality Nitra

3 izbový byt | nitra | 70 m²

Diamond Reality Nitra ponúka na prenájom príjemný a priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – moderná novostavba 5-izbového rodinného domu

Reality Drienovská Nová Ves

Rodinný dom | 110 m²

Moderný 5-izbový dom na prenájom v obci Drienovská Nová Ves Ponúkame na prenájom moderný 5-izb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Drienovská Nová Ves

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

CHATA S POTOKOM NA KRÁSNOM MIESTE (1 270 M2) VAMPÍL, MALACKY ( NUTNÁ REKONŠTRUKCIA, VIAC POPIS INZARÁTU )

Reality Plavecký Štvrtok

Záhradná chatka | Vampíl | 121 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu pri potoku (nutná rekonštrukcia) na krásnom a pokojnom m

Publikované: 08.12.2022 Aktualizované: 23.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Plavecký Štvrtok

84,990 € 498 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZB RD SO ZÁHRADOU, GARÁŽOU V TICHEJ ČASTI DEVÍNSKA NOVÁ VES, NA GRBE

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Na grbe | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom so záhradou, zimnou záhradou, garáž

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

479,990 € 2000 €/m²

KLIMATIZOVANÝ 4 IZBOVÝ RD. SO ZÁHRADOU, PARKOVANÍM A TERASOU, NOVOSTAVBA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Borovicová | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v novej časti rodinných do

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

349,000 € 2863 €/m²

2 IZB. A 3 IZB. APARTMÁNY, NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

KANCELÁRSKO – OBCHODNÝ SAMOSTATNÝ CELOK (40 M2), KADNÁROVÁ ULICA

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Kadnárova | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársko-obchodný samostatný celok s toaletou na prehľadnom mieste

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

KANCELÁRSKO - OBCHODNÝ SAMOSTATNÝ CELOK (40 M2), KADNÁROVÁ ULICA

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Kadnárova | 40 m²

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23019)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie