Komerčná zóna | 17,500 m²
Ponúkame na predaj pozemok 17.500 m2 v priemyselnej časti Košice Nad Jazerom, vhodný na podnika
111 € 0 €/m²
2 izbový byt | Stromová | 40 m²
Prenajmeme budovu so 6 bytmi neďaleko Masarykovej ulice. Poskytuje pohodlné ubytovanie pre 12 o
700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | 649 m²
1,200,000 € 1849 €/m²
Výrobný objekt | Južná Trieda | 546 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj HALU s administratívnymi a skladovým
1,070,000 € 1960 €/m²
Iný objekt | 110 m²
Ponúkame na prenájom funkčné obchodné a prevádzkové priestory na prízemí polyfunkčnej budovy v
890 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Gönc
MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom dom v obci Gönc - Maďarsko. Nehn
67,000 € 859 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Floriánska | 50 m²
Maxen reality centrum ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory v blízkosti centra me
12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Záhradná chatka | Nezadaná | 333 m²
Útulná murovaná chatka so záhradou – so súpisným číslom, celoročná voda zo studne, Seňa, Košice
65,000 € 195 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 189 m²
Dom, ktorý rastie s vašimi potrebami – ticho, priestor a istota v Kechneci Hľadáte miesto, kde
249,000 € 1317 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 750 m²
POSLEDNÝ voľný pozemok v súkromnom areáli – 750 m2, Popradská ulica Hľadáte maximálne súkromie
279,000 € 372 €/m²
Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 550 m²
Exkluzívne ponúkame rodinný penzión pod lesom pri Ružínskej priehrade. Zabehnutý podnik v krásn
Cena dohodou
2 izbový byt | Pražská | 54 m²
Na prenájom: Komfortný 2-izbový byt v najžiadanejšej lokalite Košíc – Terasa, ul. Pražská Ponú
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Záhradná | 106 m²
Ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu na pozemku v tichej časti obce Slanec, vzdialene
248,000 € 2340 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 145 m²
MAXEN Reality Centrum RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU A HOSPODÁRSKOU BUDOVOU – MOLDAVA NAD BODVOU
226,500 € 1562 €/m²
Výrobný objekt | Šaca | 1,033 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj nevyužívaný výrobno - skladový prevádzkový areál s admin
295,000 € 286 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Nagyrozvágy
MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom na celoročné bývanie
34,000 € 340 €/m²
Priestor pre sklad | Opatovská cesta | 204 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom moderné zrekonštruované komerčné výrobno - skladovacie
4.6 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²
Domov, kde sa spája pokoj prírody s blízkosťou mesta (Bohdanovce) Hľadáte miesto, kde po prác
159,990 € 2133 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom celoročne obývateľnú kompletne zariadenú trojpodlažnú
1,600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 870 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Slanec, vzdialenej cca 20 km od Košíc. P
44,900 € 52 €/m²
Výrobný objekt | Južná Trieda | 887 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj novú HALU právoplatne skolaudovanú v
1,350,000 € 1522 €/m²
Komerčná zóna | 47,244 m²
Cena dohodou
Priemyselná zóna | 15,000 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok pre investorov v obci Brzotí
13 €/m2 13 €/m2
Komerčná zóna | 4,000 m²
Ponúkame na predaj pozemky v priemyselnej časti Košice Barca, vhodný na podnikanie vo výrobe, s
114 €/m2 114 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.