1 izbový byt | Muškátová | 43 m²
Predáme 1-izbový byt v Pezinku (Muškát) na Muškátovej ulici, v tehlovej 4-podlažnej bytovke kol
147,000 € 3419 €/m²
3 izbový byt | Bieloruská | 63 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na Bieloruskej ulici, ktorý predstavuje ideálnu pr
205,000 € 3254 €/m²
2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 51.22 m²
Na predaj 2-izbový byt s pivnicou v obľúbenej časti Dúbravky – ulica Kpt. Jána Rašu Babony TRE
209,900 € 4098 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Hollého | 380.3 m²
Jedinečná ponuka štýlového penziónu s hostincom na predaj priamo v Holíči Babony TRE I Ponúka
Cena dohodou
Rodinný dom | Maďarsko | Levél |
Priestranný 5-izbový rodinný dom s pohodlným dojazdom do Bratislavy a relaxom v prírode v Lével
329,000 € 1778 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Piesok | 400 m²
Ponúkame exkluzívnu investičnú príležitosť v Modre, v bezprostrednej blízkosti hotela Zochova c
450,000 € 1125 €/m²
2 izbový byt | Panónska cesta | 53 m²
Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka ZAČIATOK PREDAJA v novom
254,400 € 4800 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 8,500 m²
Veľký stavebný pozemok cca 8 500 m² s domami a podnikateľským potenciálom Ponúkame na predaj r
1,495,000 € 176 €/m²
4 izbový byt | Janka Alexyho | 88 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky. Byt sa nachád
296,900 € 3374 €/m²
Rodinný dom | Azalková | 292 m²
Luxusná 6-izbová vila s wellness centrom, bazénom a hosťovským domom – Dunajská Lužná Ponúkame
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Hlboká | 116 m²
Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn
2,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Súmračná | 43 m²
Ponúkame vám na predaj krásny 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava - Ružinov, na ulic
199,000 € 4628 €/m²
3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 119 m²
Exkluzívna ponuka v srdci Bratislavy! Predstavujeme vám jedinečný byt s rozlohou 157 m2, ktorý
570,000 € 4790 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malinovská | 3,700 m²
Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj záhradný pozemok s rozhlohou 648m2 n
Cena dohodou
2 izbový byt | Dopravná | 85.42 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt na Dopravnej ulici, ktorý v sebe spája p
199,900 € 2340 €/m²
Rodinný dom | Nová | 116.4 m²
Predáme vkusne architektonicky a interiérovo nadizajnovaný samostatne stojaci rodinný dom v obc
360,000 € 3093 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 1,292 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na komerčné využitie s možnosťou zriade
490,000 € 379 €/m²
Polyfunkčný objekt | Rakúsko | Bruck an der Leitha | Wiennerstrasse
Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v absolútnom centre mesta Hainburg an der Donau (Rakú
350,000 € 700 €/m²
3 izbový byt | Hlboká cesta | 137 m²
2,490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hlboká cesta | 116 m²
2,270 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Priestor pre výrobu | Koniarekova | 600 m²
Ponúka sa na predaj jedinečný objekt v meste Trnava na adrese Koniarkova 3 – stabilne fungujúci
1,547,000 € 2578 €/m²
4 izbový byt | Lietavská | 72 m²
BABONY TRE ponúka exkluzívne na prenájom pekný 4 - izbový zariadený byt s loggiou v tichej loka
960 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 142.49 m²
POSLEDNÉ DOMY V PONUKE!!! Babony TRE | Vám ponúka na predaj posledný 4 izb. bungalovov v develo
421,000 € 2955 €/m²
2 izbový byt | Poštová | 71.52 m²
Babony TRE | Prenájom Nadštandardný 1,5-izbový apartmán s veľkorysou terasou v srdci Starého Me
1,150 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.