Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s terasou

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 117 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s terasou ZAČIATOK PREDAJA v novom p

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

561,600 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE | Vám ponúka 6 izb. rodinný dom s garážou, Rusovce, 650 m2.

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 408 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj 6 izb. priestranný rodinný dom so záhradou

Publikované: 09.10.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

849,000 € 2081 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BabonyTRE I SKY PARK_4.veža_Prenájom 2-izb. byt s výhľadom do parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 50 m²

BabonyTRE Vám ponúka na prenájom praktický a funkčne zariadený 2-izbový byt s parkovacím miesto

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Babony TRE I Na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi - Eisnerova

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 68.31 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 68,31 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

234,900 € 3439 €/m²

Babony TRE - Na predaj 2 izbový byt v Starom Meste, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Cintorínska | 65.3 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s veľkou pivnicou a možnosťou prerobenia na 3-izbo

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

353,000 € 5406 €/m²

Babony TRE I Na predaj komerčný stavebný pozemok – Kráľová nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Komerčná zóna | Nezadaná | 1,376 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Kráľová nad Váhom, ktorý je vďaka svoje

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová nad Váhom

115 €/m2 115 €/m2

Babony TRE I Na predaj stavebný pozemok s IS, Kvetoslavov 643 m²

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 643 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok v obľúbenej časti K

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

169,000 € 263 €/m²

Babony TRE l Prenájom 1-izbový byt s parkingom Podunajská, P.Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 39 m²

Babony TRE ponúka na prenájom kompletne zariadený a útulný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ | Babony TRE | 4 izbový dvojpodlažný dom č. 5

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Kaštieľska | 166.02 m²

Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysnívaný domov v developerskom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

433,000 € 2608 €/m²

Babony TRE I PREDAJ novostavba 4i rodinného domu s terasou a záhradkou

Reality Šaľa

Rodinný dom | Jabloňová | 110 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorý je súčasť

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Šaľa

219,500 € 1995 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I 3 i byt s parkovaním v rezidenčnom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75 m²

Byt sa nachádza na 7. poschodí z celkových 16 vo veže «A» modernej novostavbe METROPOLIS a ponú

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

BABONY TRE I - 4 izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Janka Alexyho | 88 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky. Byt sa nachád

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3374 €/m²

BabonyTRE / Predaj nebytového priestoru v Novom Meste (Kramáre)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Magurská | 154 m²

BabonyTRE - Predaj nebytového priestoru s voľnou dispozíciou v Novom Meste (Kramáre) NEBYTOVÝ

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

121,950 € 792 €/m²

BABONY TRE - na predaj nebytový priestor s terasou v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mocartova | 108 m²

BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor s terasou v Starom Meste, Bratislava

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,250 € 2595 €/m²

BabonyTRE Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 70 m²

Na prenájom 2-izbový byt – Ružová dolina (Universo), Bratislava Ponúkame na prenájom moderný,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 55 m²

Ponúkam na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove – Ostredk

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BABONY TRE - Pozemok 1104m2 s rodinným domom, Okružná ulica

Reality Rovinka

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 1,104 m²

Ponúkame na predaj pozemok so samostatne stojacim 4 izbovým rodinným domom o celkovej výmere 11

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

324,900 € 294 €/m²

BABONY TRE | A5.9 Rezidenčný nadštandardný byt na ul. Hlboká cesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 116 m²

Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Rezidenčné nadštandardné byty vo vile Hlboká 7

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 164 m²

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

BabonyTRE I PREDAJ Investičná príležitosť - Orná pôda, obec Zálesie

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Malinovská | 3,700 m²

Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj záhradný pozemok s rozhlohou 648m2 n

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

BABONY TRE | 2 - izbový byt s balkónom, m. č. Ružinov, ul. Rezedova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rezedová | 49.7 m²

Babony TRE ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom – Ružinov, Rezedová ulica Ponúkame na pred

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 4427 €/m²

Novinka
Novinka

Babony TRE/ Investičný poz., hl.ťah Záh. Bystrica/Lamač, ÚPI-kód 502

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Komerčná zóna | Hodonínska | 17,000 m²

PREDAJ: Investičný pozemok na výstavbu (vo výhradnom zastúpení) Obchodné centrum, Logistika a D

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Babony TRE | Nadštandardný byt na Kolibe s výhľadom a terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bellova | 173 m²

TopRealEstate Babony si Vám dovoľuje predstaviť štvorizbový byt nachádzajúci sa vo výbornej lok

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 5491 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BABONY TRE I Moderný rodinný dom pri lese s vlastným potokom

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavkova | 185 m²

Predstavujeme vám exkluzívny štvorizbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v pokojnej časti Bratis

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23072)
Upresniť hľadanie