BabonyTRE I SKY PARK_4.veža_Prenájom 2-izb. byt s výhľadom do parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 50 m²

BabonyTRE Vám ponúka na prenájom praktický a funkčne zariadený 2-izbový byt s parkovacím miesto

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Moderný rodinný dom pri lese s vlastným potokom

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavkova | 185 m²

Predstavujeme vám exkluzívny štvorizbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v pokojnej časti Bratis

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Babony TRE I Na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi - Eisnerova

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 68.31 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 68,31 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

234,900 € 3439 €/m²

Predaj kameňolomu s dlhodobou perspektívou v Horných Turovciach

Reality Horné Turovce

Objekt pre obchod | Nezadaná | 178,937 m²

Ponúkame na predaj jedinečný kameňolom v malebnej lokalite Horné Turovce v Nitrianskom kraji. T

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Horné Turovce

2,500,000 € 14 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE - Na predaj 2 izbový byt v Starom Meste, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Cintorínska | 65.3 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s veľkou pivnicou a možnosťou prerobenia na 3-izbo

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

353,000 € 5406 €/m²

Babony TRE I Na predaj komerčný stavebný pozemok – Kráľová nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Komerčná zóna | Nezadaná | 1,376 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Kráľová nad Váhom, ktorý je vďaka svoje

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová nad Váhom

115 €/m2 115 €/m2

Babony TRE I Na predaj stavebný pozemok s IS, Kvetoslavov 643 m²

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 643 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok v obľúbenej časti K

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

169,000 € 263 €/m²

Babony TRE l Prenájom 1-izbový byt s parkingom Podunajská, P.Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 39 m²

Babony TRE ponúka na prenájom kompletne zariadený a útulný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Predaj štýlového tehlového domu v Rajke pri Bratislave

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Jókai Mór

Ponúkame na predaj štýlový tehlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v s

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Rajka

309,000 € 1236 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE | Predaj Štýlová vila pod lesom v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Kuklovská | 455 m²

Babony TRE I Štýlová vila pod lesom v Karlovej Vsi Ponúkame na predaj mimoriadnu 7-izbovú vilu

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Prenájom Priestranný 1,5-izbový apartmán s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Poštová | 71.52 m²

Babony TRE | Prenájom Nadštandardný 1,5-izbový apartmán s veľkorysou terasou v srdci Starého Me

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Prenájom priestranného 2 izb. bytu s parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 60 m²

Realitná kancelária BABONY TRE Vám exkluzívne predstavuje na prenájom priestranný 2-izbový byt

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s terasou

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 117 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s terasou ZAČIATOK PREDAJA v novom p

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

561,600 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Koliba s právoplatným stavebným povolením na dvojdom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Lopúchova | 741 m²

Realitná kancelária Babony TRE exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v prestí

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

590,000 € 796 €/m²

BABONY TRE | Predaj luxusných víl Koh Samui – Investícia v Thajsku

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Realitná kancelária Babony Tre Vám ponúka exkluzívne investičné nehnuteľnosti – luxusné vily s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj

270,000 € 1929 €/m²

Babony TRE | Posledný 4 izbový bungalov v projekte Barokový most

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | 142.49 m²

POSLEDNÉ DOMY V PONUKE!!! Babony TRE | Vám ponúka na predaj posledný 4 izb. bungalovov v develo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

421,000 € 2955 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Babony TRE I Predaj rodinný dom s bazénom a výnimočnou atmosférou

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | K zlatému rohu | 205 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám prináša príležitosť, ktorá sa neobjavuje často – na predaj p

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

629,000 € 3068 €/m²

Babony TRE I Predaj Výnimočný 1-izb apartmán v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.16 m²

Výnimočný apartmán v projekte Metropolis – moderné bývanie v srdci Bratislavy Babony TRE I Pon

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

DOM v Zubáku na bývanie alebo ako víkendový dom

Reality Púchov

Rodinný dom | Zubák | 70 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj rodinný dom v obci Zubák, ktorá je čoraz viac vyhľ

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Púchov

59,990 € 1071 €/m²

Investičná ponuka_na predaj „Projekt 5 kontajnerov“

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Nezadaná | 132 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj „Projekt 5 kontajnerov“ nachádzajúci sa pri Superm

Publikované: 14.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Považská Bystrica

149,900 € 1208 €/m²

Krásny pozemok na stavbu DOMU alebo CHATY

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Zubák | 1,993 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj slnečný pozemok o rozlohe cca 1993m2 nachádzajúci

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

54,825 € 28 €/m²

Vymeňte Váš BYT za tento DOM

Reality Púchov

Rodinný dom | Vansovej | 131.9 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj kvalitnú TEHLOVÚ novostavbu rodinného domu, situov

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Púchov

285,000 € 2161 €/m²

Krásny pozemok na stavbu CHATY_REKREAČNÉHO DOMU

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Zubák | 1,675 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj slnečný pozemok o rozlohe 1675m2 nachádzajúci sa v

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

54,250 € 32 €/m²

REZERVOVANÉ! Bungalov v TOP lokalite

Reality Púchov

Rodinný dom | Podjavorinskej | 120 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj nadštandardný, nádherný, kompletne zariadený bunga

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie