Bývanie ako z katalógu – Dizajnový 3-izbový byt s terasou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 75 m²

Babony TRE vám exkluzívne ponúka výnimočný byt pre klienta, ktorý hľadá viac než len bývanie –

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 5320 €/m²

BABONY TRE I VILA REIM – Exkluzívna investičná príležitosť

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 631 m²

VILA REIM – Exkluzívna investičná príležitosť s nadčasovým potenciálom V zastúpení klienta p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Babony TRE | Administratívna budova na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Turbínová | 583.4 m²

Babony TRE | Prenájom obchodných a kancelárskych priestorov – Turbínová 1, Bratislava – Nové M

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

BABONY TREI Prenájom charizmatický 2-izbový byt pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Brnianska | 63 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám exkluzívne ponúka na prenájom charizmatický 2-izbový byt s v

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Rekreačná chata – Banská Štiavnica, časť Štefultov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Štefultov | 51 m²

Rekreačná chata – Banská Štiavnica, časť Štefultov Na predaj útulná drevená chata s novou kola

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

79,900 € 1567 €/m²

BABONY TRE I INVESTIČNÝ POZEMOK 4750 M2, NEFRITOVÁ, JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Komerčná zóna | Nefritová | 4,750 m²

BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok s výmerou 4.750 m2, Nefritová, Jarovc

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

Cena dohodou

PREDAJ-vidiecky dom s veľkým pozemkom pod lesom, Nitr.Sučany,PrievidzA

Reality Prievidza

Rodinný dom | 178 m²

Predstavte si veľkú terasovitú záhradu pod lesom, kde si môžete vychutnávať ticho, výhľady, byl

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Prievidza

99,900 € 561 €/m²

Babony TRE | 4i penthouse s krásnym výhľadom na Staré Mesto Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štúrova | 181 m²

Babony TRE | Vám ponúka na predaj 4 izbovy mezonetový penthouse s terasami a úžasným výhľadom n

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,190,000 € 6906 €/m²

BabonyTRE I Prenájom 2-izbový byt + bazén na streche-ROZADOL - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Babony TRE ponúka na prenájom jedinečný, kompletne vybavený 2-izbový byt v prestížnom rezidenčn

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Babony TRE | Slnečný a priestranný dvojizbový byt na Kolibe s terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bellova | 112 m²

Na predaj ponúkame veľkometrážny dvojizbový byt na Kolibe s predzáhradkou a terasou. Byt pozost

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Exkluzívna garáž (typu A) v projekte PARK3BA, Triblavina, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Garáž | Triblavinská | 68 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu príležitosť stať sa súčasťou prestížneho projektu PARK3BA v lokali

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

118,639 € 1745 €/m²

Babony TRE I Prenájom 3 izbového bytu na Vajanského nábreží Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vajanského | 83 m²

Babony TRE Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3i byt na prestížnom Vaj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ I Predaj 5 - izb.dom v obľúbenej lokalite Ivanka pri Dunaj

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Pluhová | 256 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám exkluzívne predstavuje predaj výnimočného rodinného domu s

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

479,990 € 1875 €/m²

Babony TRE | Predaj rozsiahleho pozemku s chatou, garážou a domom.

Reality Čereňany

Pozemok pre rodinné domy | Čereňany - Fančová | 12,027 m²

Rozsiahly pozemok s chatou, garážou a domom v nádhernej lokalite, intraviláne obce s možnosťou

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Čereňany

Cena dohodou

Babony TRE I Predaj Zrekonštruovaný 1-izbový bytu s veľkorysou loggiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 25.4 m²

Babony TRE I Predaj Mestké bývanie s veľkorysou loggiou v srdci Bratislavy Ponúkame na predaj

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

BABONY TRE I PREDAJ – FUNGUJÚCA PEKÁREŇ A POTRAVINY V TRNAVE

Reality Trnava

Obchodné priestory | Koniarekova | 600 m²

Ponúka sa na predaj jedinečný objekt v meste Trnava na adrese Koniarkova 3 – stabilne fungujúci

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Trnava

1,547,000 € 2578 €/m²

BABONY TRE I Na prenajom 1 izbový byt po rekonštrukcii v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Jasovská | 35 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom pekný zariadený 1-izbový byt bez balkóna v obľúbenej lokalite Pe

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

620 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

REZERVOVANE I Predaj 3- izbového bytu v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Gallayova | 68 m²

Predaj 3-izbového bytu, 65 m² + loggia 4 m², 1. poschodie, Gallayova 8, Dúbravka Ponúkame na pr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

270,000 € 3971 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Moderný 4 izbový rodinný dom v Prievoze - Kľukatá ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kľukatá | 196 m²

Babony TRE Vám ponúka krásnu novostavbu 4 izbových rodinných domov v Bratislave – Prievoz, Kľuk

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 3316 €/m²

Babony TRE I Predaj komerčného priestoru na ul. Obchodná

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 300 m²

Predáva sa komerčný priestor v historickom centre Bratislavy na adrese Obchodná 52 — ide o vzác

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,450,000 € 4833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I Kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Jozefa Cígera Hronského | 95 m²

KOMERČNÝ PRIESTOR + SLUŽOBNÝ APARTMÁN | OKAMŽITÝ PRENÁJOM Realitná kancelária Babony TRE ponúka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

240,000 € 2526 €/m²

Babony TRE I Predaj 5-i mezonetu s vlastným pozemkom

Reality Dunajský Klátov

5 a viac izbový byt | 225 m²

Na predaj priestranný a moderne riešený 5-izbový mezonet s vlastným pozemkom o výmere cca 4,5 á

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dunajský Klátov

199,900 € 888 €/m²

BABONY TRE I Na predaj 2-i byt s terasou v Auersthal (Rakúsko)

Reality Auersthal

2 izbový byt | Rakúsko | Auersthal | Kirchssen

V tichej obytnéj oblasti Auersthal je na predaj komfortný a udržiavaný byt. Rozumné dispozíci

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Auersthal

125,000 € 2404 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rozľahlý kancelársky priestor pod hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Konventná | 64.5 m²

Ponúkame na prenájom viacmetrážny nebytový priestor s možnosťou rôzneho využitia. V objekte je

Publikované: 23.05.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

935.25 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Upresniť hľadanie