SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT V KRÁSNOM PROSTREDÍ, SVIT

Reality Svit

4 izbový byt | 85 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj slnečný 4 izbový byt s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 700 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 700 m² slnečnej parcely na konci príjazdovej cesty = žia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

(8_5) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

3 izbový byt | 82.35 m²

Predpredaj III. etapy projektu! Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s podl

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

199,500 € 2306 €/m²

Predaj stavebné parcely pre sklady, priemysel, Strečno, 17.678m2, Cena: info v RK.

Reality Strečno

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné parcely na priemyselné využitie o výmere 17.678m2 v obci Strečn

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Strečno

Cena dohodou

Výnimočný 3 izbový byt, Banská Bystrica. Cena: 308 775 €

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 106.93 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o celkovej ploche 106,93 m2 v žiadanej mestskej časti Banskej B

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

308,775 € 2888 €/m²

Obchodný priestor na predaj s dlhodobým nájomcom, Iža – 66,35 m²

Reality Iža

Obchodné priestory | 66.35 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor o výmere 66,35 m² v obci Iža, situovaný na prízemí mod

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Iža

76,493.52 € 1153 €/m²

Atraktívne priestory v centre Čadce

Reality Čadca

Kancelárie, administratívne priestory | 66 m²

Hľadáte reprezentatívne priestory v centre mesta Čadca, ktoré sú okamžite využiteľné a flexibil

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Čadca

780 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pripravujeme na predaj veľkometrážny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a lodžiou na Predmestskej

Reality Žilina

3 izbový byt | 82 m²

Do našej ponuky práve pripravujeme na predaj veľkometrážny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Prémiová investičná príležitosť | nebytový priestor 118 m2 centrum Kysucké Nové Mesto 159.999 €

Reality Kysucké Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | 118 m²

Predstavujeme vám stabilnú a okamžite využiteľnú investíciu v centre Kysuckého Nového Mesta – n

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Kysucké Nové Mesto

159,999 € 1356 €/m²

Pozemok 1.000 m2 s potenciálom výstavby rodinného domu, Malinovo, 329.000 €

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Niektoré pozemky sú len parcela na mape. Tento pozemok sa nachádza v už existujúcej zástavbe ro

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Malinovo

329,000 €

Kancelária na prenájom v historickom centre Žiliny Štúrova ulica

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne obchodné a administratívne priestory situované priamo v srdci Ž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom priestorov na podnikanie v centre Žiliny

Reality Žilina

Obchodné priestory | J. M. Geromettu | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom prízmené a klimatizované priestory určené na podnikanie o celkovej vým

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Stavebná parcela na Kolibe - Jeséniova, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám stavebnú parcelu s veľkorysou výmerou 2059 m2 vo vysoko cenenej lokalite na Kolibe

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

480 €/m2

(23) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 20.95 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

Moderné výrobno-skladové priestory s kancelárskym zázemím, Kľače

Reality Žilina

Priestor pre sklad | Kľače | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný pracovný priestor v novo postavenej budove s vynikajúcou dopra

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

5.5 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

(34) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 48.84 m²

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE Predaj 4 izbový nebytový priestor s potenciálom preklasifikovania na byt, Bratislava - Nové Mesto, LEGIODOMY, Cena: 259.990€

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 98 m²

Realitná kancelária MGM ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový nebytový priestor o výmere cca 98

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bulvár je len jeden, bývajte tam, kde to žije!

Reality Žilina

2 izbový byt | 62.7 m²

Zabudnite na ranné zápchy a hľadanie parkoviska. Predstavte si, že vyjdete z vchodu a o dve min

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

187,900 € 2997 €/m²

VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 69.23 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj priestranný 1 izbový byt s veľkorysou terasou v bytovom dome

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU

Reality Štúrovo

2 izbový byt | 97.62 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom v bytovom dome v Štúrove, na ul. Sobi

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

Predaj rodinný dom, Žilina , Cena: dohodou

Reality Žilina

Rodinný dom | 150 m²

Rodinný dom v širšom centre Žiliny – investícia s potenciálom Ponúkame na predaj rodinný dom s

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom, Rajecké Teplice, Cena: 497.800€

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | 354 m²

Ponúkame jedinečnú investičnú príležitosť v jednej z najlukratívnejších lokalít kúpeľného mesta

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

497,800 € 1406 €/m²

Zimná záhrada, 4 izby, kozub a Malá Fatra: veľký rodinný dom na prenájom, Krasňany pri Žiline, Cena: 1300€/mes s energ

Reality Krasňany

Rodinný dom | Krasňany | 185 m²

EXKLUZÍVNY PRENÁJOM! PREČO PRÁVE TENTO DOM? 185 m² úžitkovej plochy + 376 m² pozemok. Garáž + p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Krasňany

1,300 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Hotový domov s dvomi terasami: 4-izbový rodinný dom, Žilina - Trnové, Cena: 285.000€

Reality Žilina

Rodinný dom | Dolná Trnovská | 123.8 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO DOM? Pretože: kombinácia 108,5 m² obytnej plochy + dve viacúrovňo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

285,000 € 2302 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Byty v Banskej Bystrici (1399)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Rodinné domy na predaj (23077)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie