2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU

Reality Štúrovo

2 izbový byt | 97.62 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom v bytovom dome v Štúrove, na ul. Sobi

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

Krásne zariadený byt, kino na skok: 2 izby, loggia, Žilina - Solinky, Cena: 650€ s energ a inter/mes

Reality Žilina

2 izbový byt | Dubová | 50 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO BYT? 50 m² zariadených s vkusom a kvalitou. 4. poschodie s výťaho

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 638 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 638 m² slnečnej parcely na konci príjazdovej cesty = žia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Stavajte hneď! Pozemok 836 m² s platným stavebným povolením a projektom, Rosina pri Žiline, Cena: 225.720€

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | Rosina | 0 m²

PREČO IDE O PONUKU, KTORÁ SA UŽ NEMUSÍ OPAKOVAŤ? 836 m² slnečného rovinatého pozemku s rozmermi

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

225,720 €

Bulvár je len jeden, bývajte tam, kde to žije!

Reality Žilina

2 izbový byt | 62.7 m²

Zabudnite na ranné zápchy a hľadanie parkoviska. Predstavte si, že vyjdete z vchodu a o dve min

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

187,900 € 2997 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory, Žilina - Staré mesto, Cena: 10€/m2/mesiac

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 240 m²

EXKLUZÍVNE - pripravujeme pre Vás na prenájom kancelárske priestory na prízemí o rozlohe 240 m

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

(3_5) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

3 izbový byt | 111.9 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s podlahovou plochou 57,48m2 v obci Sv

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

153,900 € 1307 €/m²

Multifunkčná budova s 4 bytmi a reštauráciou, Zbyňov - cena info v RK

Reality Zbyňov

Hotel, penzión, ubytovňa | 510 m²

Investícia s výnosom – budova s 4 bytmi a reštauráciou Hľadáte nehnuteľnosť s vysokým potenciá

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Zbyňov

Cena dohodou

Na predaj pozemok Les a lúka 8000 m2 na chatu vo Varíne, Cena: 15€/m2

Reality Varín

Iný stavebný pozemok | 8,000 m²

Pozemok o celkovej výmere 25.000m2 je možné rozdeliť a kúpiť minimálne 8.000 m2 v prostredí tes

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Varín

122,000 € 15 €/m²

(34) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 48.84 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

(23) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 20.95 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE! Veľký slnečný pozemok s výhľadmi 2.592 m2, Žilina - Strážov, Cena: 325 000 €

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Strážov | 0 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj veľký slnečný jemne svahovitý pozemok o rozlohe až 2.592 m2 v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

325,000 €

Apartmány - Rajecké Teplice

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | 514 m²

Ponúkame nové dizajnové apartmány v tichej časti kúpeľného mesta Rajecké Teplice, len pár metro

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

Cena dohodou

(18) 2-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

2 izbový byt | 78.56 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 01.06.2025
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

Štýlový priestor pre kozmetický salón, 29,92 m2, obec Iža, prízemie novostavby

Reality Iža

Obchodné priestory | 29.92 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor o výmere 29,92 m² v centre obce Iža, situovaný na príz

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Iža

34,494.14 € 1153 €/m²

ŠTÝLOVÝ 1 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S 2 LODŽIAMI, VLČINCE I, ŽILINA

Reality Žilina

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame na predaj moderný a štýlovo zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Vlč

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

145,500 € 4157 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT (80 m2) S BALKÓNOM | ŽILINA, HLINY VIII

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE Hľadáte byt, ktorý ponúka priestor a pocit bývania ako v dome? Tento pries

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Predaj priestranného 4-izbového rodinného domu v stredomorskom štýle - Mojš pri Žiline

Reality Mojš

Rodinný dom | Mojš | 727 m²

Hľadáte dom, ktorý spája komfort moderného bývania so štýlovou architektúrou? Tento 4-izbový ro

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Mojš

649,000 € 893 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj 4 izbový nebytový priestor, Bratislava - Nové Mesto, LEGIODOMY, Cena: 259.990€

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | 98 m²

Realitná kancelária MGM ponúka exkluzívne na predaj nebytové priestory s rozlohou 98 m2 v obytn

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v historickej budove, Kuzmányho ulica

Reality Žilina

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom moderný, svetlý a vkusne zariadený 2-izbový byt s výmerou 60 m², ktorý sa

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Žilina

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVÁCIA Štýlové bývanie v srdci Žiliny, svetlý 2 izbový byt s loggiou a balkónom na Bulvári

Reality Žilina

2 izbový byt | 57 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt o výmere 57 m², ktorý sa nachádza na vyh

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na prenájom 20 m², centrum Žiliny

Reality Žilina

Obchodné priestory | 20 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere 20 m², nachádzajúci sa priamo v historickom cen

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

399 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE! Nadčasové kancelárske priestory v projekte EUROPALACE, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 226.7 m²

Predstavujeme Vám ideálnu investičnú príležitosť pre kúpu nadčasovo a prémiovo zariadeného kome

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Žilina

416,000 € 1835 €/m²

EXKLUZÍVNE! Staro-meštiacky dom v blízkosti Mariánskeho námestia, Žilina - Centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 1 m²

Predstavujeme Vám príležitosť a to tento Meštiacky dom v centre mesta Žilina s rozsiahlou histó

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8540)
Byty v Banskej Bystrici (1399)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23076)
Upresniť hľadanie