(32) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 36.19 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

(26) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 27.33 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

02.C - 2-izb. apartmán, 98,18 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 98.18 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája príroda, pokoj a kvalitné bývanie? Tento štýlový apartmán je ideál

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Parkovacie miesto na prenájom Krásno nad Kysucou, CENA: 79 EUR/MES.

Ponúkame na prenájom nadrozmerné parkovacie miesto č. 29 o výmere až 25 m2, ako jediné priamo p

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Krásno nad Kysucou

79 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

(17) 2-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

2 izbový byt | 97.62 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

(18) 2-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

2 izbový byt | 78.56 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

(19) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 27.24 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

(A1) Moderné bývanie v Bitarovej - 4 izbový dom s garážou, terasou a záhradou len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Miesto, kde sa býva s ľahkosťou. Dom, ktorý ponúka pokoj, priestor a každodenný komfort – bez k

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bitarová

357,519 € 2860 €/m²

Living Park Svit - výnimočné bývanie s výhľadom na Tatry

Reality Svit

1 izbový byt | 42.54 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame výnimočné bývanie v krásnej prírode v obci Svit pri rieke Pop

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

Útulný rodinný dom s upravenou záhradou: 4-izbový bungalov, predaj, Beluša pri Púchove, Cena: 259000€

Reality Beluša

Rodinný dom | Mlynská | 100 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO DOM? Kombinácia 100 m² zastavanej plochy + 81 m² hospodárskych bu

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Beluša

259,000 € 2590 €/m²

Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej časti Nesluše

Reality Nesluša

Rodinný dom | 240 m²

MGM Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Nesluša,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Nesluša

Cena dohodou

PRENÁJOM - 6-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, Žilina- Budatín

Reality Žilina

Rodinný dom | 350 m²

Ponúkame Vám na prenájom v exkluzívnom zastúpení väčší rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Žilina

1,400 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT V KRÁSNOM PROSTREDÍ, SVIT

Reality Svit

4 izbový byt | 85 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj slnečný 4 izbový byt s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

(23_5) 4-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

4 izbový byt | 80.66 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt s podlahovou plochou 73,77 m2 v obci S

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

209,600 € 2475 €/m²

(8_5) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

3 izbový byt | 82.35 m²

Predpredaj III. etapy projektu! Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s podl

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

199,500 € 2306 €/m²

Farma na bývanie aj podnikanie: budovy + pozemky 6 017 m², Ležiachov pri Martine , Cena: 429000€

Reality Martin

Rodinný dom | Ležiachov | 200 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO FARMA? Takmer rozprávková atmosféra gazdovskej usadlosti ihneď od

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Martin

429,000 € 2145 €/m²

Predaj 3 izbový byt - Prenajmi teraz - kúp neskôr, Nábrežná ulica, Cena: 126.500€

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 74 m²

Exkluzívna ponuka! Priestranný 3-izbový byt s krbom, záhradou Tiché prostredie, dostatok prie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

126,500 € 1709 €/m²

Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 700 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 700 m² slnečnej parcely na konci príjazdovej cesty = žia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Obchodný (gastro) priestor 78 m2, prízemie, klientske centrum MV SR, ŽILINA, EUROPALACE

Reality Žilina

Obchodné priestory | Vysokoškolákov | 78 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor (gastro, retail, office) na prízemí polyfunkčného objekt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

Predaj stavebné parcely pre sklady, priemysel, Strečno, 17.678m2, Cena: info v RK.

Reality Strečno

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné parcely na priemyselné využitie o výmere 17.678m2 v obci Strečn

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Strečno

Cena dohodou

Dvojgeneračný dom s hotovým 2-izbovým bytom a veľkým pozemkom, bývajte hneď, zvyšok si dotvorte podľa seba!

Reality Višňové

Rodinný dom | 172 m²

MGM Reality vám ponúka dom, ktorý môže byť skvelou investíciou na prenájom, ale zároveň

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Višňové

280,000 € 1628 €/m²

Reprezentatívne kancelárske priestory na Mariánskom námestí

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 85 m²

Predstavujeme Vám kancelárie, ktoré budú vizitkou vášho podnikania. Ponúkame na prenájom štýlov

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Priestranné a flexibilné komerčné priestory na prenájom - Rosinská cesta

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 430 m²

Ponúkame na prenájom priestranné komerčné priestory s celkovou výmerou približne 430 m², situov

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Fantastický 3-izbový byt s výťahom v centre Žiliny

Reality Žilina

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 93 m²

Predstavujeme Vám veľkometrážny 3-izbový byt s výťahom a lodžiou v tehlovom bytovom dome priamo

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23076)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1399)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie