Zimná záhrada, 4 izby, kozub a Malá Fatra: veľký rodinný dom na prenájom, Krasňany pri Žiline, Cena: 1300€/mes s energ

Reality Krasňany

Rodinný dom | Krasňany | 185 m²

EXKLUZÍVNY PRENÁJOM! PREČO PRÁVE TENTO DOM? 185 m² úžitkovej plochy + 376 m² pozemok. Garáž + p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Krasňany

1,300 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Hotový domov s dvomi terasami: 4-izbový rodinný dom, Žilina - Trnové, Cena: 285.000€

Reality Žilina

Rodinný dom | Dolná Trnovská | 123.8 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO DOM? Pretože: kombinácia 108,5 m² obytnej plochy + dve viacúrovňo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

285,000 € 2302 €/m²

Predaj 3 izbový byt, Žilina - Staré mesto, Cena: 285.000€

Reality Žilina

3 izbový byt | Hlboká cesta | 86.52 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s garážou priamo pod bytom, nachádzajúci sa v obľúbenom reziden

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

285,000 € 3294 €/m²

Krásne zariadený byt, kino na skok: 2 izby, loggia, Žilina - Solinky, Cena: 650€ s energ a inter/mes

Reality Žilina

2 izbový byt | Dubová | 50 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO BYT? 50 m² zariadených s vkusom a kvalitou. 4. poschodie s výťaho

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 638 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 638 m² slnečnej parcely na konci príjazdovej cesty = žia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Nový nebytový priestor v srdci Rajeckých Teplíc

Reality Rajecké Teplice

Reštaurácia | 93.72 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor na 1. nadzemnom podlaží v meste Rajecké Teplice. Priestor

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Rajecké Teplice

188,614 € 2013 €/m²

Apartmány - Rajecké Teplice

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | 514 m²

Ponúkame nové dizajnové apartmány v tichej časti kúpeľného mesta Rajecké Teplice, len pár metro

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

Cena dohodou

Stavajte hneď! Pozemok 836 m² s platným stavebným povolením a projektom, Rosina pri Žiline, Cena: 225.720€

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | Rosina | 0 m²

PREČO IDE O PONUKU, KTORÁ SA UŽ NEMUSÍ OPAKOVAŤ? 836 m² slnečného rovinatého pozemku s rozmermi

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

225,720 €

EXKLUZÍVNE! Veľký slnečný pozemok s výhľadmi 2.592 m2, Žilina - Strážov, Cena: 325 000 €

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Strážov | 0 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj veľký slnečný jemne svahovitý pozemok o rozlohe až 2.592 m2 v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

325,000 €

Na prenájom kancelárske priestory, Žilina - Staré mesto, Cena: 10€/m2/mesiac

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 240 m²

EXKLUZÍVNE - pripravujeme pre Vás na prenájom kancelárske priestory na prízemí o rozlohe 240 m

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

(A9) Moderný dom pre aktívnu rodinu - 4 izbový dom s garážou, Bitarová

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Dom, ktorý dáva priestor životu. Dom A9 ponúka priestranné a pohodlné bývanie, ideálne pre každ

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bitarová

337,295 € 2698 €/m²

(B11) Moderné bývanie v Bitarovej - 4 izbový dom s garážou, terasou a záhradou len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Miesto, kde sa býva s ľahkosťou. Dom, ktorý ponúka pokoj, priestor a každodenný komfort – bez k

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bitarová

362,903 € 2903 €/m²

Veľký byt v srdci Žiliny: 4 izby, 161 m2, po rekonštrukcii, Žilina - Staré mesto, Cena: 299.000€

Reality Žilina

4 izbový byt | Dolný Val | 161.3 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy, kde sa história stretáv

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

299,000 € 1854 €/m²

Multifunkčná budova s 4 bytmi a reštauráciou, Zbyňov - cena info v RK

Reality Zbyňov

Hotel, penzión, ubytovňa | 510 m²

Investícia s výnosom – budova s 4 bytmi a reštauráciou Hľadáte nehnuteľnosť s vysokým potenciá

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Zbyňov

Cena dohodou

Rarita na trhu: rodinný dom s 1619 m2 pozemkom a vlastným ihriskom

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | 240 m²

MGM Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Nesluša,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Vaša top adresa: priestory 161 m² v srdci mesta, Žilina - Staré mesto, Cena: 299.000€

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Dolný Val | 161.3 m²

PREČO PRÁVE TIETO PRIESTORY? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy v historickom cent

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Žilina

299,000 € 1854 €/m²

Rekreačná chata s krásnym výhľadom, Žilina - Zádubnie

Reality Žilina

Chalupa, rekreačný domček | 75 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

59,900 € 799 €/m²

Pozemok stavebného projektu: 3.384 m² exkluzívnej komunity, Svederník - Marček pri Žiline, Cena v RK

Reality Svederník

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO JE PROJEKT MEDOVÁ LÚKA INÝ? Plánovaná výstavba iba 4 rodinných domov. Vlastná

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Svederník

Cena dohodou

(3_5) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

3 izbový byt | 111.9 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s podlahovou plochou 57,48m2 v obci Sv

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

153,900 € 1307 €/m²

Moderné komerčné priestory pre zdravotníkov, Rajecké Teplice - Centrum

Reality Rajecké Teplice

Polyfunkčný objekt | 97 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne priestory v kompletne zrekonštruovanej vile „Biely dom“, k

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Rajecké Teplice

Cena dohodou

Atraktívne priestory pre wellness, beauty, 123 m2 priamo v centre Rajeckých Teplíc

Reality Rajecké Teplice

Obchodné priestory | 124 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Rajecké Teplice

1,030 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priemyselný areál (výrobné/skladové) haly od 110 - 3000 m2 , Horný Hričov

Reality Horný Hričov

Priestor pre sklad | 3,000 m²

Ponúkame vám na prenájom výrobné/skladové haly v uzavretom priemyselnom areály v Hornom Hričove