Parkovacie miesto na prenájom Krásno nad Kysucou, CENA: 79 EUR/MES.

Ponúkame na prenájom nadrozmerné parkovacie miesto č. 29 o výmere až 25 m2, ako jediné priamo p

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Krásno nad Kysucou

79 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

(17) 2-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

2 izbový byt | 97.62 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

(18) 2-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

2 izbový byt | 78.56 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

(19) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 27.24 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

(A1) Moderné bývanie v Bitarovej - 4 izbový dom s garážou, terasou a záhradou len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Miesto, kde sa býva s ľahkosťou. Dom, ktorý ponúka pokoj, priestor a každodenný komfort – bez k

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bitarová

357,519 € 2860 €/m²

Living Park Svit - výnimočné bývanie s výhľadom na Tatry

Reality Svit

1 izbový byt | 42.54 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame výnimočné bývanie v krásnej prírode v obci Svit pri rieke Pop

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

Útulný rodinný dom s upravenou záhradou: 4-izbový bungalov, predaj, Beluša pri Púchove, Cena: 259000€

Reality Beluša

Rodinný dom | Mlynská | 100 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO DOM? Kombinácia 100 m² zastavanej plochy + 81 m² hospodárskych bu

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Beluša

259,000 € 2590 €/m²

Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej časti Nesluše

Reality Nesluša

Rodinný dom | 240 m²

MGM Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Nesluša,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Nesluša

Cena dohodou

PRENÁJOM - 6-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, Žilina- Budatín

Reality Žilina

Rodinný dom | 350 m²

Ponúkame Vám na prenájom v exkluzívnom zastúpení väčší rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Žilina

1,400 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT V KRÁSNOM PROSTREDÍ, SVIT

Reality Svit

4 izbový byt | 85 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj slnečný 4 izbový byt s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

(23_5) 4-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

4 izbový byt | 80.66 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt s podlahovou plochou 73,77 m2 v obci S

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

209,600 € 2475 €/m²

(8_5) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

3 izbový byt | 82.35 m²

Predpredaj III. etapy projektu! Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s podl

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

199,500 € 2306 €/m²

Farma na bývanie aj podnikanie: budovy + pozemky 6 017 m², Ležiachov pri Martine , Cena: 429000€

Reality Martin

Rodinný dom | Ležiachov | 200 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO FARMA? Takmer rozprávková atmosféra gazdovskej usadlosti ihneď od

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Martin

429,000 € 2145 €/m²

Predaj 3 izbový byt - Prenajmi teraz - kúp neskôr, Nábrežná ulica, Cena: 126.500€

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 74 m²

Exkluzívna ponuka! Priestranný 3-izbový byt s krbom, záhradou Tiché prostredie, dostatok prie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

126,500 € 1709 €/m²

Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 700 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 700 m² slnečnej parcely na konci príjazdovej cesty = žia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Obchodný (gastro) priestor 78 m2, prízemie, klientske centrum MV SR, ŽILINA, EUROPALACE

Reality Žilina

Obchodné priestory | Vysokoškolákov | 78 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor (gastro, retail, office) na prízemí polyfunkčného objekt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

Predaj stavebné parcely pre sklady, priemysel, Strečno, 17.678m2, Cena: info v RK.

Reality Strečno

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné parcely na priemyselné využitie o výmere 17.678m2 v obci Strečn

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Strečno

Cena dohodou

Výnimočný 3 izbový byt, Banská Bystrica. Cena: 308 775 €

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 106.93 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o celkovej ploche 106,93 m2 v žiadanej mestskej časti Banskej B

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

308,775 € 2888 €/m²

Pripravujeme na predaj veľkometrážny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a lodžiou na Predmestskej

Reality Žilina

3 izbový byt | 82 m²

Do našej ponuky práve pripravujeme na predaj veľkometrážny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Prenájom priestorov na podnikanie v centre Žiliny

Reality Žilina

Obchodné priestory | J. M. Geromettu | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom prízmené a klimatizované priestory určené na podnikanie o celkovej vým

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemok 1.000 m2 s potenciálom výstavby rodinného domu, Malinovo, 329.000 €

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Niektoré pozemky sú len parcela na mape. Tento pozemok sa nachádza v už existujúcej zástavbe ro

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Malinovo

329,000 €

EXKLUZÍVNE Predaj 4 izbový nebytový priestor s potenciálom preklasifikovania na byt, Bratislava - Nové Mesto, LEGIODOMY, Cena: 259.990€

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 98 m²

Realitná kancelária MGM ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový nebytový priestor o výmere cca 98

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebná parcela na Kolibe - Jeséniova, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám stavebnú parcelu s veľkorysou výmerou 2059 m2 vo vysoko cenenej lokalite na Kolibe

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

480 €/m2

Moderné výrobno-skladové priestory s kancelárskym zázemím, Kľače

Reality Žilina

Priestor pre sklad | Kľače | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný pracovný priestor v novo postavenej budove s vynikajúcou dopra

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

5.5 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23077)
Upresniť hľadanie