Slnečný stavebný pozemok v Žiline – Trnové, Slnečnicová ulica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 550 m²

Ponúkam na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok o výmere 522 m² + 28 m² podiel v prístupo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

121,000 € 220 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt na predaj.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bieloruská | 44 m²

Na predaj 2-izbový byt – Podunajské Biskupice Ponúkame na predaj prakticky riešený 2-izbový by

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

184,900 € 4202 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: NA PREDAJ zariadený 1-izbový byt v novostavbe s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 1,5- izbový byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 7056 €/m²

PREDAJ: Garážové státie v projekte SKY PARK – 1. Veža

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 13 m²

Ponúkame na predaj garážové státie č. 2.066, nachádzajúce sa v -2. podzemnom podlaží bytového k

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

36,500 € 2808 €/m²

NOVOSTAVBA_2 izb. byt s balkónom "č.403" /53m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlboká cesta | 53 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt o celkovej rozlohe 53

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

208,900 € 3866 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.301" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Žilina

152,900 € 3918 €/m²

Na predaj bývalý areál školy - Mošovce

Reality Mošovce

Polyfunkčný objekt | Na Drienok | 8,568 m²

Na predaj bývalý školský areál Spojenej školy v Mošovciach v zastavanom území obce. Budovy škol

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Objekty na predaj Mošovce

2,600,000 € 303 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj kancelárií Zátišie parkovanie bezproblémové, blízko VIvo

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 392 m²

V zastupení majiteľa Vám ponúkame na predaj unikátnu jedno podlažnú budovu o celkovej úžitko

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

700,000 € 1786 €/m²

Stavebný pozemok - Kotrčiná Lúčka (1226 m2)

Reality Kotrčiná Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | Kotrčiná Lúčka | 1,226 m²

Ponúkame na predaj južne orientovaný stavebný pozemok nachádzajúci sa na začiatku obce Kotrč

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Kotrčiná Lúčka

99,900 € 81 €/m²

*NA PREDAJ* Pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v Pezinku

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 445 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame pozemok o výmere 445 m2 ktorý je

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok /247 m2/ - Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Rekreačný pozemok | 247 m²

Na predaj slnečný pozemok na výstavbu chaty – Horný Vadičov, 247 m² Ponúkame vám exkluzívne na

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Horný Vadičov

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Obec Paňa (okres Nitra)

Reality Paňa

Rodinný dom | 159 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Paňa. Dom sa nachádza v tichej lokalite s dobrou

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Paňa

109,000 € 686 €/m²

Stavebný pozemok o rozlohe 2 176 m² s rodinným domom v cene

Reality Bobrovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,176 m²

Predstavte si, že sa každý deň zobúdzate s panorámou Nízkych a Západných Tatier priamo pred oča

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Pozemky na predaj Bobrovec

227,000 € 104 €/m²

Výhľadový stavebný pozemok na výstavbu rekreačnej chaty, Turie, 1424 m²

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 1,424 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť získať výhľadovo stavebný pozemok s výmerou 1424 m² situovan

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

61.5 €/m2 62 €/m2

Na prenájom moderný, zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2-izbový byt v Eurovea Riverside, v mestskej časti Staré Mesto

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

895 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

*NA PREDAJ* Zabehnutá reštaurácia v dobrej lokalite s terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštauračné priestory | Česká | 230 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj nehnuteľnosť: zab

Publikované: 03.01.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 3261 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom_komerčný priestor /116m2/ Žilina - CENTRUM

Reality Žilina

Obchodné priestory | Andreja Kmeťa | 116 m²

3D prehliadka priestoru na tomto linku:

Publikované: 22.12.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Žilina

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok pre rodinné domy - Lodno /889 m2/

Reality Lodno

Pozemok pre rodinné domy | Lodno | 889 m²

Exkluzívne Vám ponúkame pozemok v obci Lodno s výmerou 889 m2 + podiel na prístupovej ceste

Publikované: 05.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Lodno

25,000 € 28 €/m²

Pozemok /7699m2/ Kysucké Nové Mesto - Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | 7,699 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 7699m2 v obci Snežnica vzdialenej 6km od KNM a 10km

Publikované: 16.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Snežnica

9 €/m2 9 €/m2

Na predaj pozemok pre rodinné domy

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 49,759 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Dunajský Klátov. Plocha: pozemku 49

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

7.99 €/m2 8 €/m2

PREDAJ: podiely na pozemkoch v k. ú. Kolárovice

Reality Kolárovice

Lesná pôda | 6,899 m²

Ponúkame Vám na predaj podiely na pozemkoch v k.ú. Kolárovice, C-KN a E-KN. Spolu cca 6899 m

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Kolárovice