KOLAUDUJEME_2 izb. byt s kuchynskou linkou "č.6" /48m2/ ŽILINA - širšie CENTRUM

Reality Žilina

2 izbový byt | Hollého | 48 m²

3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_6/ Ako exkluzívny predajca Vám ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Žilina

198,900 € 4144 €/m²

1-izbový byt s priestrannou loggiou v novostavbe Euroterrace

Reality Žilina

1 izbový byt | Obchodná | 35.5 m²

Ponúkame vám exkluzívne na prenájom moderný a príjemne presvetlený 1-izbový byt v prestížnom po

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA_priestor pre Salón krásy a oddychu "č.103" /44m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Hlboká cesta | 44 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný priestor o celkovej rozlohe 44,43m

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Žilina

166,900 € 3793 €/m²

Atraktívne obchodné priestory 120 m2 v centre Žiliny – Národná ulica

Reality Žilina

Obchodné priestory | Národná | 120 m²

Ponúkame na prenájom atraktívne obchodné priestory o výmere 120 m², nachádzajúce sa priamo v ce

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2-izbový byt na prenájom blízko centra – Suvorovova ulica

Reality Žilina

2 izbový byt | Suvorovova | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt nachádzajúci sa na 1. poschodí bytového domu na Suvorovovej u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Žilina

699 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Jedinečný, stavebný pozemok č.1 so stavebným povolením a so všetkými IS /1655m2/ Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Hnedá | 1,655 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný, stavebný pozemok so stavebným povolením a so všetk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Žilina

195 €/m2 195 €/m2

WFG | Na prenájom zariadený 1-izbový byt *VOĽNÝ IHNEĎ*

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 57 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na prenájom zariadený 1-izbový byt v Bratislave–mes

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok so všetkými IS /1012m2/ Kysucké Nové Mesto - Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,012 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný, oplotený, už odvodnený, slnečný, pozemok so všetkým

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Horný Vadičov

84 €/m2 84 €/m2

2-izbový byt (55 m²) v centre Žiliny s 3 lodžiami

Reality Žilina

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt o výmere 55 m², situovaný na 3. poschodí. Nachádza sa vo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Žilina

159,000 € 2891 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v Rajke

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame vám krásny 4-izbový rodinný dom obci Rajka - časť Green park za veľmi výhodnú cenu. Pe

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj

189,000 € 2558 €/m²

Lukratívny pozemok na rodinný dom 880m2 Lužianky

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 880 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lukratívny, slnečný, stavebný pozemok v nov

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Senec

215,600 € 245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

WFG | NA PREDAJ nadštandardný dvojgeneračný rodinný dom v tichej obci Dolný Štál

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | 350 m²

Hľadáte priestranné, moderné a komfortné bývanie len na skok od Bratislavy? Tento výnimočný rod

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Domy na predaj Dolný Štál

319,900 € 900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Polyfunkčný objekt so štyrmi bytmi_Dolný Kubín, Veľký Bysterec

Reality Dolný Kubín

Polyfunkčný objekt | SNP | 1,500 m²

Výnimočná podnikateľská príležitosť! Exkluzívne Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt ktor

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Objekty na predaj Dolný Kubín

850,000 € 567 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom - RD Dlhá nad Kysucou (1220 m2)

Reality Dlhá nad Kysucou

Rodinný dom | 170 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s rovinatým pozemkom o výmere 1220 m²

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na predaj Dlhá nad Kysucou

95,000 € 559 €/m²

Prenájom obchodno-skladových priestorov 570 m², Žilina – Saleziánska

Reality Žilina

Obchodné priestory | Saleziánska | 570 m²

Ponúkame na prenájom obchodné a skladové priestory s celkovou výmerou cca 570 m², nachádzajúce

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok – 695 m², Čadca (lokalita u Kyzka)

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 695 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 695 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Čadca

115 €/m2 115 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 3i byt v novostavbe Hliny 8, Žilina, komplet zariadený s garážou

Reality Žilina

3 izbový byt | Lichardova | 72.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom komplet zariadený 3 izbový byt v Žiline, na Lichardovej ulici. Moder

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

860 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozemok - Dlhá nad Kysucou (917 m2)

Reality Dlhá nad Kysucou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 917 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 917 m², nachádzajúci sa v tichej a

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Dlhá nad Kysucou

35,000 € 38 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.206" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 3918 €/m²

NOVOSTAVBA_2 izb. apartmán "č.104" /44m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

166,900 € 3748 €/m²

Ponúkame na predaj krásne rodinné sídlo v Parndorfe so stredomorskou atmosférou s bazénom a dvoj-garážou

Reality Parndorf

Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf

Dom je 5-izbovou novostavbou, skolaudovaný a užívaný od r. 2012 prvým vlastníkom. Je na poze

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na predaj Parndorf

Cena dohodou

Na prenájom moderný, zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2-izbový byt v Eurovea Riverside, v mestskej časti Staré Mesto

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

895 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM: 2-izbový byt s parkovacím miestom, BYTČA Jablone

Reality Bytča

2 izbový byt | Malobytčianska | 50.06 m²

Byt o výmere 50,06 m2 (loggia 9,35 m2) je situovaný v novej vystavanej štvrti Jablone v Bytči n

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Bytča

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj lukratívny pozemok v Bratislave - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,060 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa predáme stavebný pozemok v Bratislave – Devínska Nová Ves Na

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

339,000 € 320 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Rodinné domy na predaj (23077)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie