NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.206" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 3918 €/m²

NOVOSTAVBA_2 izb. apartmán "č.104" /44m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

166,900 € 3748 €/m²

Ponúkame na predaj krásne rodinné sídlo v Parndorfe so stredomorskou atmosférou s bazénom a dvoj-garážou

Reality Parndorf

Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf

Dom je 5-izbovou novostavbou, skolaudovaný a užívaný od r. 2012 prvým vlastníkom. Je na poze

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na predaj Parndorf

Cena dohodou

Na prenájom moderný, zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2-izbový byt v Eurovea Riverside, v mestskej časti Staré Mesto

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

895 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM: 2-izbový byt s parkovacím miestom, BYTČA Jablone

Reality Bytča

2 izbový byt | Malobytčianska | 50.06 m²

Byt o výmere 50,06 m2 (loggia 9,35 m2) je situovaný v novej vystavanej štvrti Jablone v Bytči n

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Bytča

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj lukratívny pozemok v Bratislave - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,060 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa predáme stavebný pozemok v Bratislave – Devínska Nová Ves Na

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

339,000 € 320 €/m²

*NA PREDAJ* Zabehnutá reštaurácia v dobrej lokalite s terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštauračné priestory | Česká | 230 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj nehnuteľnosť: zab

Publikované: 03.01.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 3261 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom_komerčný priestor /116m2/ Žilina - CENTRUM

Reality Žilina

Obchodné priestory | Andreja Kmeťa | 116 m²

3D prehliadka priestoru na tomto linku:

Publikované: 22.12.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Žilina

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok pre rodinné domy - Lodno /889 m2/

Reality Lodno

Pozemok pre rodinné domy | Lodno | 889 m²

Exkluzívne Vám ponúkame pozemok v obci Lodno s výmerou 889 m2 + podiel na prístupovej ceste

Publikované: 05.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Lodno

25,000 € 28 €/m²

Na predaj pozemok pre rodinné domy

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 49,759 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Dunajský Klátov. Plocha: pozemku 49

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

7.99 €/m2 8 €/m2

PREDAJ: podiely na pozemkoch v k. ú. Kolárovice

Reality Kolárovice

Lesná pôda | 6,899 m²

Ponúkame Vám na predaj podiely na pozemkoch v k.ú. Kolárovice, C-KN a E-KN. Spolu cca 6899 m

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Kolárovice

6,000 € 1 €/m²

Pozemok /7699m2/ Kysucké Nové Mesto - Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | 7,699 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 7699m2 v obci Snežnica vzdialenej 6km od KNM a 10km

Publikované: 16.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Snežnica

9 €/m2 9 €/m2

Predávame pozemok /3,5 ha/ v obci Malá Domaša

Reality Malá Domaša

Orná pôda | Malá Domaša | 35,218 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky využiteľné ako poľnohospodárska pôda v katastrálnom území Slo

Publikované: 16.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Malá Domaša

5 €/m2 5 €/m2

Orná pôda v obci Rosina

Reality Rosina

Orná pôda | Nezadaná | 877 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Rosina. Celková plocha 877 m2. Šírka cca 1

Publikované: 16.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Rosina

10 €/m2 10 €/m2

Predaj 3 izbového bytu, ktorý vie byť podľa Vašich predstáv.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 69 m²

Máme pre Vás 3 izbový byt s vymenenými plastovými oknami, loggiou a aj balkónom, ktorý si viet

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3464 €/m²

Prenájom 2-izbový byt na sídlisku Vlčince na ulici T. Vansovej

Reality Žilina

2 izbový byt | T. Vansovej | 55 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt na sídlisku Vlčince na ulici T. Vansovej 3. Byt sa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Žilina

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Stavebný, rovinatý pozemok so všetkými IS /1256m2/ Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | Mlynec | 1,256 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný, slnečný, rovinatý pozemok so všetkými inžinierskými

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Terchová

199 €/m2 199 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM – 2 izb. byt na Bulvári – komplet zariadený

Reality Žilina

2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 54.9 m²

Na prenájom 2. izbový byt s veľkou loggiou na 1. poschodí bytového domu (nie prízemie) na Bulvá

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Žilina

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ: rodinný dom v Rudine

Reality Rudina

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

Hľadáte pokojné miesto na život alebo víkendový únik z mesta? Máme pre vás ponuku – rodinný dom

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Rudina

139,900 € 1865 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM: kancelárske priestory v centre Žiliny, ul. Vojtecha Tvrdého 4

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Vojtecha Tvrdého | 66 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o výmere 66,19 m² a s balkónom o výmere 11,38 m² nac

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľká Paka krásny stavebný pozemok na predaj s IS - ZĽAVA

Reality Veľká Paka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 501 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok len 20 km od Bratislavy s

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

65,000 € 130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

WFG | Na prenájom zariadený 4-izbový byt s terasou, garážovým státím a pivnicou v novostavbe

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 111 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 4-izbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,540 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj bývalý areál lesníckej školy v malebnom prostredí Svarína

Reality Východná

Farmárska usadlosť | Nezadaná | 625 m²

Ponúkame na predaj bývalý areál lesníckej školy v malebnom prostredí Svarína, na rozhraní Čiern

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Východná

120,000 € 192 €/m²

Rodinný dom s predzáhradkou | Varín | 84+56 m² | 105 000 €

Reality Varín

Rodinný dom | Hrnčiarska | 84 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v úplnom centre, v tesnej blízkosti obecného parku. D

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Varín

105,000 € 1250 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30390)
Rodinné domy na predaj (23077)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie