Garáž v Bratislave, kúsok od Centrálu.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Plzenská | 16.6 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkam na predaj garáž v podzemnom objekte s garážami vo vnútrobloku

Publikované: 05.03.2021 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

38,000 € 1389 €/m²

Top
Top

Na prenájom 3izb. byt v GAUDI Bazová - 78 m2 + 16m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 78 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v bytovom dome GAUDI na Bazovej ulici č.

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom priestranného 3-izbového bytu / možnosť úpravy na 4-izbový / 130 m² / Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Martina Benku | 130 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s možnosťou dispozičnej úpravy na 4-izbový o celk

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Klinčeková | 429 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 42

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 291 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Sv. Beňadika | 1,391 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 13

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

339,000 € 244 €/m²

Top
Top

Jedinečný stavebný pozemok pri hlavnej ceste Dolné Krškany

Reality Nitra

Rodinný dom | Novozámocká | 100 m²

Ponúkame na predaj rozsiahli stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Nitra

199,000 € 1990 €/m²

Top
Top

BLVCK - Reklama na ticho. A svetlo

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 68.18 m²

Status quo je nuda. Skutočné centrum začína tu. Podkrovný byt na Obchodnej, kde strešné okná n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 4105 €/m²

Top
Top

NOMA | KAFENDOVA č.20- Štýlový 2,5-izbový byt po KOMPLETNEJ rekonštrukcii + komora

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kafendova | 49.15 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ tento praktický 2.5 izbový byt pod Mal

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,999 € 4883 €/m²

Top
Top

ARTHUR - 3 izbový moderný byt s terasou s parkovacím státím, lokalita Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Klenová | 110 m²

Nájom 3 izbový moderný byt s terasou s jedným parkovacím státím, lokalita Kramáre, ul. Klenová,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

VÄČŠÍ 4 izbový (93m2) Rodinný dvojdom v uzavretej súkromnej ulici

Reality Rovinka

Rodinný dom | Železničná | 93 m²

*** Novinka! Väčší a ešte komfortnejší domov v Rovinke *** Na základe Vašich želaní a spätnej

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Rovinka

309,000 € 3323 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU 25 m² V PROJEKTE SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 76 m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU 25 m² V PROJEKTE SLNEČNICE Zuzany Chalupovej – Bra

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 3750 €/m²

Top
Top

Exkluzívne 3.i. byt v novostavbe Kopčanka 78,56m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78.56 m²

3-izbový byt v novostavbe Kopčianka (2023) | výhľad na Bratislavský hrad | loggia | 72 m² Rea

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

359,900 € 4581 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN - 5 izb byt v Apollo Residence - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 4994 €/m²

Top
Top

OCCAM | ZWIRN – Elegantný 2i byt na vyššom podlaží / balkón / parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 59.36 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom moderný byt, ktorý spája čistý dizajn, funkčnú dis

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

OS Suchý Dub BD1 na predaj 4 izbový byt č.1 s terasou a garážovým státím za 271.600 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 86.92 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

257,600 € 2964 €/m²

Top
Top

Dizajnový 1-izbový byt v projekte Čerešne – kompletne zariadený, s balkónom a pivnicou

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 30.52 m²

Predstavte si, že zajtra otvoríte dvere svojho nového bytu – a všetko je pripravené. Žiadne pre

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Top
Top

Dvojdom na Kolibe, so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Cesta na Kamzík | 137 m²

PREDAJ: EXKLUZÍVNY PROJEKT 2 DVOJDOMOV – POD GAŠTANICOU, KOLIBA, BRATISLAVA Ponúkame na predaj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

644,000 € 4701 €/m²

Top
Top

Investujte do vlastnej kancelárie. Výmery už od 30 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32.95 m²

Kancelárie sa nachádzajú v atraktívnej časti Bratislava – Nové Mesto, v zóne s pôvodne priemyse

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

72,500 € 2200 €/m²

člen NARKS
Top
Top

6i Villa Exklusiv 152m2 ÚP na priestrannom pozemku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Developer Belko Immobilien GmbH ponúka na predaj 40 rodinných domov na samostatných pozemkoch v

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj

560,000 € 3353 €/m²

Top
Top

4i Bungalow 114m2 na priestrannom pozemku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj

499,000 € 4377 €/m²

Top
Top

5i Bungalov 154m2 ÚP na priestrannom pozemku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj

540,000 € 3506 €/m²

Top
Top

Moderné kancelárie od 16 m2 v SMART budove na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 15 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory o výmere od 16 m2 v prestížnej lokalite na V

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Top
Top

Novostavba 4-izbového bytu s terasou na Dilongovej ul. v Prešove

Reality Prešov

4 izbový byt | Dilongova | 90 m²

Predstavujeme Vám Rezidenciu Dilongova, ktorá je situovaná v pokojnej lokalite na Dilongovej ul

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prešov

244,000 € 2681 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23076)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie