FRANK ZICHER - predávame architektonický unikát v srdci 500 bytov: Kde sa betón stretáva so svetlom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 75 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj unikátny byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4787 €/m²

Top
Top

4i rodinný dom v obci Cerová v blízkosti Malých Karpát

Reality Cerová

Rodinný dom | Cerová | 150 m²

DOM | ZÁHORIE | CEROVÁ V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám realitná kancelária KARIN & PARTNE

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Cerová

124,900 € 833 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDPREDAJ - NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT Ceravia v Stupave /VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ/

Reality Stupava

3 izbový byt | Džbankárska | 78.24 m²

Výstavba je zahájená. Predstavujeme Vám nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorý sa

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Stupava

196,990 € 2518 €/m²

Top
Top

NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT Ceravia - PREDPREDAJ parkovacie miesto zdarma

Reality Stupava

Rodinný dom | Džbankárska | 82 m²

Predstavte si miesto, kde sa mestský život prirodzene stretáva s tichom lesa. Kde vás ráno zobu

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Stupava

229,990 € 2805 €/m²

Top
Top

PINIA | byt na predaj | 80 m² + terasa 17 m² | výhľad na Váh

Reality Piešťany

3 izbový byt | Odborárska | 97 m²

Najvyššie poschodie. Orientácia na západ. Z každej izby vstup na balkón. Byt s nadštandardným

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

380,000 € 3918 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

TOPNovinka! Moderný 2-izbový byt v novostavbe v Rači - ideálne bývanie! Voľný od 1.6.2026

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 60 m²

Ponúkam od 1.6.2026 na prenájom útulný a moderný 2-izbový byt v novostavbe na Rustavelihio ulic

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame na prenájom 3i byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vysoká | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt na ulici Vysoká v Starom meste. Byt sa nachá

Publikované: 22.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

TARGETreal | Novostavba 5-izbovej rodinnej vily vo Hôrkach

Reality Žilina

Rodinný dom | Juraja Závodského | 183 m²

Architektonicky premyslený priestor a nadštandardný komfort Na pozemku s rozlohou 650m2 sa na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Žilina

489,500 € 2675 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA NA VLČINCOCH-2-IZB. BYT (F412)

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 49.1 m²

Vyberte si z ponuky bytov v novovybudovanej bytovej zóne v projekte Zelené Vlčince. Byt je súč

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Žilina

216,900 € 4418 €/m²

Top
Top

Kryté parkovacie miesto v projekte Zelené Vlčince

Reality Žilina

Garáž | Moskovská | 12.5 m²

Parkovacie miesto v krytej garáži bytového domu projektu Zelené Vlčince. Prístup cez automatic

Publikované: 19.05.2021 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Žilina

27,000 € 2160 €/m²

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe - Košice - Staré Mesto, Rumanova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Rumanova | 44.29 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe, v atraktívnej lok

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

234,000 € 5283 €/m²

člen NARKS
Top
Top

1-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE GREEN ATRIUM – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 20 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, doposiaľ neobývaný 1-izbový apartmán v modernom projekte Green

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

460 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj garážového státia v projekte GREEN ATRIUM v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Trnavská cesta | 15 m²

Ponúkam na predaj garážové státie v modernom polyfunkčnom objekte Green Atrium. Ide o ideálne r

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 € 1867 €/m²

Top
Top

2-izbový byt vo vysokom štandarde novostavba Green Atrium, Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 52.3 m²

Ponúkame na predaj moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt nachádzajúci sa na 7. nadzemno

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,654 € 6456 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 95 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

543,202 € 5718 €/m²

Top
Top

Moderné kancelárske priestory na prenájom s nadštandardným vybavením v projekte GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 326 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne kancelárske priestory s celkovou plochou interiéru 326 m2 v mod

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

3-izbový byt A7.A s nadštandardom v Green Atrium!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 66.25 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt s označením A7.A, ktorý je súčasťou prestížneho proje

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 6023 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt B2.F v projekte Green Atrium s chladením a kúrením v strope!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62.67 m²

Objavte svoj nový domov v jednom z najžiadanejších bratislavských projektov, Green Atrium! Pred

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

358,785 € 5725 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT B2.G V PROJEKTE GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 104.78 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývania v srdci Bratislavy – priestranný byt v prestížn

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

555,564 € 5302 €/m²

Top
Top

4-izbový byt v Green Atrium, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 78.76 m²

Predstavte si život v objatí moderného komfortu a zelene, priamo v srdci pulzujúceho Ružinova.

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

497,427 € 6316 €/m²

Top
Top

RADO | Obchodný priestor na Račianskej ulici | 195 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska 99 | 190.34 m²

RADO Reality ti ponúka na predaj obchodný priestor v bratislavskom Novom Meste na Račianskej 99

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

499,000 € 2622 €/m²

Top
Top

TOP PRIESTOR NA PODNIKANIE S VÝKLADOM – RAČA Ideálny pre služby, showroom alebo kancelárie

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Kadnárova | 90 m²

Ponúkam na predaj nebytový priestor nachádzajúci sa na Kadnárovej ulici 71 v Bratislave – mests

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

222,900 € 2477 €/m²

Top
Top

Výnimočný strešný 4-izbový byt SKY - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (408)

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Zimná | 170.81 m²

Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

569,900 € 2856 €/m²

Top
Top

2-izbový byt PANORAMA - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (104)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Zimná | 63.31 m²

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

249,900 € 3783 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23076)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Upresniť hľadanie