Pri mori ! 2-izbový byt v rezidenčnom projekte Lagune Homes – Calpe, Costa Blanca, Španielsko

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

2-izbový byt v rezidenčnom projekte Lagune Homes – Calpe, Costa Blanca Cena: 374 000 € + DPH Úž

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj

374,000 € 6233 €/m²

Na predaj apartmány v Kambodži (Sihanoukville) priamo od developéra s veľkosťou 39, 41, 54, 78, 95 m2

Reality Ostatné krajiny

Apartmán | Ostatné krajiny

Voľnébývanie.sk Na predaj apartmány v Kambodži (Sihanoukville) priamo od developéra s veľkosťou

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj

850 €/m2 22 €/m2

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Výmera

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Na prenájom sklad 1 300 m2, dá sa rozdeliť na 650 m2 (1/2) a 430 m2 (1/3) v Rači - Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Nezadaná | 1,300 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad 1 300 m2, dá sa rozdeliť na 650 m2 (1/2) a 430 m2 (1/3) v Rač

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáme na prenájom výrobný priestor 1000 m² Bratislava a okolie do 30 km

Reality Malacky

Priestor pre výrobu | 1,000 m²

Hľadáme na prenájom výrobný priestor Požiadavky: Minimálne 1000 m² výrobnej plochy Výška stro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Priestory na prenájom Malacky

Cena dohodou

Na predaj 4 izbový byt v Starom Meste, Gunduličova ulica, 103 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 103 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Gunduličovej ulici v Starom Meste po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,051 € 4418 €/m²

Prenájom komerčných priestorov vedľa IKEA a AVION Bratislavy 12-296m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 50 m²

Prenájom komerčných priestorov – Air Offices, vedľa IKEA a AVION Bratislavy BEZ provizie!!! H

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kučišdorfská dolina: Chata so zariadením, celoročne obývateľná

Reality Pezinok

Chata, drevenica, zrub | Kučišdorf. Dolina | 100 m²

HĽADÁTE oddych a relax po práci alebo chcete víkendovať alebo dokonca trvalo bývať priamo v ob

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

216,000 € 2160 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v DNV – BA 1060 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Vápenka | 1,060 m²

Na predaj stavebný pozemok na RD v DNV – BA, veľkosť 1060 m2 , šírka 21 m. Pozemok sa nachádza

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

329,000 € 310 €/m²

Na prenájom priestor na 1. poschodí (ÚP=49 m2) - Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 49 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom priestor na 1. poschodí (ÚP=49 m2) - Stará Vajnorská. ÚP = 49 m2

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom komerčných priestorov (kancelárie) v budove Westend Tower

Reality Bratislava

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 37 m²

Prenájom komerčných priestorov v budove Westend Tower Sprostredkovateľskú províziu RK nehradí

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava

19 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Skvelá investícia- útulný penzión v srdci turistickej perly Západných Karpát – Zochova chata.

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,390 m²

Skvelá investícia! Exkluzívne na predaj útulný penzión v srdci turistickej perly Západných Kar

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Modra

450,000 € 324 €/m²

Pozemok na stavbu (vinohradnícka stavba) blízko Bratislavy, Svätý Jur, výmera 1580 m2

Reality Svätý Jur

Iný poľnohosp. pozemok | Pod Vnicami | 1,580 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo Svätom Jure, o výmere 1580 m2. Pozemok sa skladá z 3 parciel - dr

Publikované: 01.03.2023 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

35,000 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemky (orná pôda) 2 758, 339, 1 119 m2 v Podunajských Biskupiciach

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemky (orná pôda) 2 758, 339, 1 119 m2 v Podunajských Biskupiciach.

Publikované: 06.04.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

6 €/m2 6 €/m2

1 alebo 1,5 izbový byt Vrakuňa, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Zámocká | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 alebo 1,5 izbový byt vo Vrakuni alebo Podunsjakých Biskupicia

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj lukratívny, investičný pozemok 18 364 m2 vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Orná pôda | Ráztočná | 18,364 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj investičné pozemky 18 364 m2 vo Vrakuni. Úžitková plocha = 1

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

1,652,760 € 90 €/m²

Predáme 2,5-izbový podkrovný byt v centre BA, 58m2, oproti 2LEVOM, Dobrovského ulica, 5/5 pekný výhľad na BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovského | 58 m²

Predáme 2,5-izbový byt v Starom meste oproti 2-Levom na Dobrovského ulici č. 9, 5/5, s vlastným

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 4638 €/m²

Na prenájom obchodný, prízemný priestor (ÚP=200 m2) na začiatku Špačiniec zo strany TT

Reality Špačince

Obchodné priestory | 200 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom obchodný, prízemný priestor (ÚP=200 m2) na začiatku Špačiniec zo st

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na prenájom Špačince

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predpredaj kancelárskych jednotiek s garantovaným výnosom 5 %

Reality Bratislava

Kancelárie, administratívne priestory | 200 m²

Predpredaj kancelárskych jednotiek s garantovaným výnosom 5 % Bratislava, Nové Mesto Investič

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Priestory na predaj Bratislava

72,497 € 362 €/m²

Gastronomická prevádzka na peknom pozemku v blízkosti DNV, Devínske jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Reštaurácia | Nezadaná | 250 m²

Zníženie ceny ! Prevádzka s veľkým pozemkom v Devínskom jazere o výmere viac ako 1100m2 : Cen

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 996 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt s panoramatickým výhľadom v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, svetlý a štýlový 2-izbový byt v centre Bratislavy? V Rezidencii Zwirn získate

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 7315 €/m²

Štýlový 2-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 58.4 m²

NA PREDAJ Exkluzívna ponuka v srdci Starého Mesta – posledný voľný byt! ul.Gunduličova Štýl

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,500 € 5522 €/m²

Nebytový priestor vhodný na investíciu – s nájomcom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Gunduličova | 72 m²

PREDAJ Nebytový priestor vhodný na investíciu – s nájomcom Gunduličova, Bratislava • Výmera:

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 18.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

272,000 € 3778 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Zlatých Moravciach – Duklianska ulica

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | Duklianska | 61 m²

Realitná kancelária Infinia Real ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

140,000 € 2295 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie